Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hayırlısı olsun inşallah ben ilk defa denedim çatlatma ignesini bu ay nasip olmazsa bu ay gitmicem doktora bir ay sonra tekrar bakarım duruma göre soğan kürünü denemek istiyorum
Benim 4.kez olacak canım sadece tedavinin ilk ayı iğne yapmamıştım bu ay da yapmıycam hayırlısı olsun hepimiz için çok sağol adetin kaçıncı günü bugün

hakkınızda hayırlısı olsun canım, Klomen beni cok mahvetti, özellikle sonrasınd akullandığım progesteron hapları...
Burada öyle bir durum yok, herşey doğal, tüp bebek detaylarını samimi olduğumuz aczacı kadınla paylaşıyoruz, o da deneyimlerini, müşteri örneklerini anlatıyor felan :)))

Korkma herşey yolunda hamd olsun
inşallah balımm inşallah
edaecoo kaç hazirandan sonra gidecektik çarşıya senle
cinsiyeti öğreneyimmm gdelimmmm hemn bebişimmmm
Hiç telaş yapma kuzum Allah'ın izniyle birşey cik olmayacak iyi düşünelim hep, iyi olsun
iyi düşünüyorum çok şükür kötü deglm kuzum ilk testin temiz çıkması birde bu testlerin kesn sonuç vermemesi rahatlatıyor bni sen nası oldun iyimsn
aynen bbgm içimi rahatlatan o ztn birde ikili tarama testinin temiz çıkması dua edyrm bol bol zor süreçler sadece cocugu bulmakla iş btmiyor allah tüm herkesin yardımcısı olsun sağlıklı doğumlar nasip etsn içinde bzlere de bbgm sen nasılsın

Rabbim içine İnşirah ferahlığı versin kuzum

Bugün çok iyiyim bebek gibiyim anestezi gitti sanırım

canımmm ilk testini gördüm, inşallah devamı da gelecek. Pazartesiye kadar elindekieri hergün yap canım. İğne etkisi değildir ya

Hayırlısı olsun canım artık gerek kalmayacak bence

hamd olsun canım iyiyim. evet hiç denk gelemiyoruz kuzuşum. Sen nasılsın nazlı bebiş nasıl
evet bbgm öyle oluyor valla ama kalplerimiz bir az kalmış adete gelişmeleri takip edyrm geriden de olsa büyük gün geliyor allahın izni ile
bizim bebiş tam nazlı çıktı teyzesi yine göstermedi kendni bize ayaklarını bile baglıyor yada çekiyor kndine doktor kız gibi dedi ama net bsey söyleyemiyor adamda napsn perinatologa gidicm işte yne bbgm daha snra 20.haftada detaylıya giricez allahın izni ile rabbim sana da tattırsın en kısa zmnda bu güzl hisleri

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…