Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Oyyy kuzum hadi hayırlısı 🥰
Biraz önce çatlama iğnesini ben kendim vurdum 2 doz. Yumurta çatlamasın diye bugün öğlen hemşiremin göbekten yaptığı iğne izini baz aldım, yani çatlama iğnesini de göbeğin 2 cm etrafına vurdum, İnternete baktım 3-4 cm yazıyor. Bir aksilik çıkmaz böyle dilimi?
Yok kuzum çıkmaz hiç endişe etme ❤️bir aşama daha geçiyor. Gelsin yumoşlarrrr❤️

Kızlar rahim düşmesi diye bir şey duydunuz mu? Bugün şifacı bi kız beni muayene etti rahim düşük ve çok uzun zaman önce gençken olmuş dedi muayene bile inanılmaz acıdı. Bana bunu başka anlatanlar olmuştu inanmamıştım bi an gaza gelip tam düzelt dedim ama inanılmaz bir ağrıydı🤦‍♀️ çok korkuyorum bi sorun olur diye.. o klinikten bir sürü insana mide düşmesi rahim düşmesi falan tedavisi yapmışlar tanıdığım da insanlar o anlamda güveniyorum ama yine de tırstım 😑
Rahim düşmesi yazınca sarkma çıkıyor ama sarkma değil bu olay, rahmin yana doğru açılı olması. Başlamadan yumurtalığa bastırdı inanılmaz acıdı bitince de bastırdı ağrı azaldı dimi dedi, azaldı ama hala vardı 🤦‍♀️ bende 5 yıldır ağrılı ilişki sorunu da var gittiğim bütün doktorlar bi şeyin yok demişti ne düşüneceğimi bilemiyorum

Kızlar rahim düşmesi diye bir şey duydunuz mu? Bugün şifacı bi kız beni muayene etti rahim düşük ve çok uzun zaman önce gençken olmuş dedi muayene bile inanılmaz acıdı. Bana bunu başka anlatanlar olmuştu inanmamıştım bi an gaza gelip tam düzelt dedim ama inanılmaz bir ağrıydı🤦‍♀️ çok korkuyorum bi sorun olur diye.. o klinikten bir sürü insana mide düşmesi rahim düşmesi falan tedavisi yapmışlar tanıdığım da insanlar o anlamda güveniyorum ama yine de tırstım 😑
Rahim düşmesi yazınca sarkma çıkıyor ama sarkma değil bu olay, rahmin yana doğru açılı olması. Başlamadan yumurtalığa bastırdı inanılmaz acıdı bitince de bastırdı ağrı azaldı dimi dedi, azaldı ama hala vardı 🤦‍♀️ bende 5 yıldır ağrılı ilişki sorunu da var gittiğim bütün doktorlar bi şeyin yok demişti ne düşüneceğimi bilemiyorum
Ben ilk defa duyuyorum böyle bir şey canım ya hiç duymamistim. Gebe kalmamana sebep bu mıymış yani? Doktordan daha iyi bilemezler heralde canım ama senin için belki psikolojik bile olsa iyi gelmiştir ne diyeyim 😅

Ben ilk defa duyuyorum böyle bir şey canım ya hiç duymamistim. Gebe kalmamana sebep bu mıymış yani? Doktordan daha iyi bilemezler heralde canım ama senin için belki psikolojik bile olsa iyi gelmiştir ne diyeyim 😅
Geçen yıl tüp bebek ikizlerim düştü. Düşük sebebi olarak olabilir dediler 😑 yapan kişi uzak doğu Türklerinden onlar böyle şeyleri biliyor diye akışına bıraktım 🤦‍♀️

IMG_20210522_085343.jpg

M merve_1 bu sabahin testi. Igneden sonraki 8. Gün. Coook hafif bir cizgi var

Normalde adetten en az 7 gün once göğüslerim cok acimaya baslardi şimdi hicbir sey yok. Kullandigim ostrojen de etkili olmis olabilir bir de hala kasiklarimda komple rahim bölgem de adet olacakmışım gibi agri var. Bu da igneden olabilir tabii.

Ben duymuştum canım. Hatta fayda görenler olmuş yapılan şeyden. Hadi inşallah sana da fayda etsin kuzum

Kızlar merhaba, adetim 8 gün gecikti dünndra gittim tarlusal verdi, kullanayımmı bilemedim zararı varmı kullanan varmı lütfen yorumlarsa sevinirim

Kızlar prowomen-promotil women ya da bu tarz bişe kullanıp memnun kalan var mı sadece gynositol içiyorum ben ama bunların içeriği daha zengin böyle bişe mi alsam dedim
Ben kullandim ama sadece 1 ay. Fayda görmek için en az 3 ay kullanmak gerekiyormus sanirim.

Eklentiler

• IMG_20210522_124943.jpg
    IMG_20210522_124943.jpg
    96,5 KB · Görüntüleme: 25
X