Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben de dışardaydım dün de demiştim kendi kendime öğlene kadar olmazsam gidip kan testi vericem diye şimdi verdim kızlar olumlu ya da olumsuz en azından net sonuç olsun dedim idrar test fobisi oldu bari bunu yaptırabildim dua edin gerçi sanki adet olcak gibi de hissediyorum ama herşeyin hayırlısı 🙏 Masallardiyarii Masallardiyarii Insolsun Insolsun eklinac eklinac

Son düzenleme:
Ben de dışardaydım dün de demiştim kendi kendime öğlene kadar olmazsam gidip kan testi vericem diye şimdi verdim kızlar olumlu ya da olumsuz en azından net sonuç olsun dedim idrar test fobisi oldu bari bunu yaptırabildim dua edin gerçi sanki adet olcak gibi de hissediyorum ama herşeyin hayırlısı 🙏 Masallardiyarii Masallardiyarii Insolsun Insolsun eklinac eklinac
İyi hadi birimiz cesaret etti hshshshs

Hadi insallah guzel haberlerini alalim 😍❤️

Valla çok da umutlanmak istemiyorum ama işte bu sefer de kan testiyle bakayım dedim inşallah vardır yoksa da tabi ki çok üzülücem ama napalım
Er geç sonucu göreceğiz. Ne kadar erken o kadar iyi. Hem umutlanmak istemiyorsun bir taraftanda umudunu kaybetmek istemiyorsun değişik kısır döngü Rabbim yardımcımız olsun 🤲🏻🤲🏻😅

Canım hayırlısı olsun 😞 İnşallah önümüzdeki ay olur. ben de dün aldım negatifimi biraz üzüldüm geçti önümüzdeki aylara bakacağız 🤗
Böyle bazen öyle çaresiz hissediyorum ki biliyorum şuan fazla duygusalım ondan böyle ama gerçekten ne zor bir süreç içindeyiz Allahım bizlere dayanma gücü versin.. bir dahaki ay diye diye..ama yapacak bir şey yok napalım ağlasak da üzülsek de durum bu

Böyle bazen öyle çaresiz hissediyorum ki biliyorum şuan fazla duygusalım ondan böyle ama gerçekten ne zor bir süreç içindeyiz Allahım bizlere dayanma gücü versin.. bir dahaki ay diye diye..ama yapacak bir şey yok napalım ağlasak da üzülsek de durum bu
O kadar iyi anlıyorum ki seni bende atlatamadım hala 😞 2,5 yıldır hiç pozitif göremedim her ay umutlar sönüp tekrar yeşeriyor en en kısa zamanda kavuşuruz inşallah. Bu ay rahim filmi çekileceğim çok tedirgin oluyorum birşey çıkarsa diye

X