Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
inşallah yoktur bbgm aslında 2 li taramada bi skntı çıkmadı bakalım kısmet riske atmayalım dedi perinatologa yönlendirdi oda en erken 2 hazirana verdi elim yüreğimde beklicm
Hiç telaş yapma kuzum Allah'ın izniyle birşey cik olmayacak iyi düşünelim hep, iyi olsun

Canim hic endiselenme. Allahin izniyle bisey cikmayacak. Guzel sonuclar duyacaksin. Bunlar zaten olasilik testleri. Kesin sonuclar degil
O yuzden kalbini ferah tut.hamilelik genel olarak zor bi surec. Sen iyi olacagina inan. Duani et. Hersey guzel olacak insallah.

Benin sonuç negatifti canım ama 11.gün iğne etkisi geçmişti inşallah vardır silik değil aslında belli bir çizgi hayırlısı olsun tekrarlarsın testi 15 gün olana kadar

Teşekkür ederim canım :) test gününe kadar elimdeki testleri yapıcam, bakalım artar mı.. İnşallah
Artıcak bence canım ben öyle hissediyorum hayırlısıyla Benim gibi çokta umuda kaptırma yinede ama iğne etkisi bu kadar belirgin olmaz gibi geliyor Rabbim hayırlısı versin inşallah.. Hergün yap varsa test evet yapmadan duramayız zaten

3 tane almıştım :)) onları kullanıcam :)
Ben hep netten alırdım almadım bu ay geçen eczaneden 3 tane aldım sonra gittim 3 tane de başka eczaneden aldım utancımdan hepsini aynı yerden alamadım klomen ve ovitrelle yi aldığım eczaneden test almıyorum konuya iyice halim olmasınlar bugün Klomene başlıyorum yine bakalım ama kendi halimize bıraktı doktor muayene falan olmıycam biraz dinlendirecek beni

Hayırlısı olsun inşallah ben ilk defa denedim çatlatma ignesini bu ay nasip olmazsa bu ay gitmicem doktora bir ay sonra tekrar bakarım duruma göre soğan kürünü denemek istiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…