Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
amin canım benim sağolasın. mart ayının başında 9.3 tü bayağı düşüktü şuan ancak 10. 6 ya yükselmiş. günde iki kullanıyorsan senin yükselmiştir.endişelenme. olmazsa b12 yede bi baktir o düşünce kan da çok düşüyor. aklında olsun.
Ayyyyy az kaldı geliyor gelmekte olan rabbim seni sağ salim kurtarsın inşallah cnım bnmm saglıkla Kucagına al hakkınızda hayırlısı olsun Allah yar ve yardımcınız olsun
duyguşum sağolasın. sizlerde sağ salim alın kucağınıza inşallah. senin cinsiyet te tam belli olmadı galiba. ama bak göstermiyosa kız bebektir. kızlar utangaç oluyor genelde .

İçini ferah tut bak buralara kadar gelmiş sonuç bundan sonrası artık daha güzel olacak
Insallah yarin bir kez daha kan verim biraz rahatlarim umarim boyleside zormus
Allah razi olsun darisi hepinize butun isteyen kardeslerime insallah
En temizi kanda baktır belirsizlikten kurtul ve bu şekilde çıktığı için ben olumlu diye düşündüm şahsen korkma hadi bir cesaret git yaptır bize de umut ol
Bence var Ignenin etkisi 10.gunden itibaren gidiyor

Benimde bugün 14.gun adet ağrısı gibi ağrım başladı sanırım hastalanicam bende bu progestani ne zaman birakmamiz lazım ki bu hap engeller mi regly tarihini acaba
Benim de bugün 14.gün aynı ağrılar bende de var gibi :/ doktorun nasıl önerdi progestanı ben 12 gün kullandım fitil olarak pazartesi bıraktım genelde 10 gün kullandırıyorlar sanırım ama hiç bırakılmasını istemedikleri de oluyor sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…