Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben geçen ay iğnenin 16.günü olmuştu ama hem progestan kullandığım için hem benim adet döngüm 30 gün o yüzden öyle olmuş olabilir bu ay göreceğiz şuan iğnenin 13.günü normalde de cumartesi yani gene 16.gün adet günüm gibi oluyor ya da 15cuma bazen değişiyor bakalım
Bende duphaston kullandım o mu geciktiriyor acaba. Bende 16. Güne doğru gidiyorum artık 2. İğnem için deneyim olacak 😅

Bende duphaston kullandım o mu geciktiriyor acaba. Bende 16. Güne doğru gidiyorum artık 2. İğnem için deneyim olacak 😅
Progestanı bana 12 gün kullandırıyor onun etkisi de olabilir bıraktıktan sonra 4.gün adet görüyorum genelde ama bakalım bu ay daha yoğun vermişti beklemek de çok zor belirsizlik can sıkıyor en çok :KK43:

Kuzummmmm bnmm bizler iyiyiz sen nasılsın asılll 🤗🤗
Demek o gün geldi çattı ha hadi inşallah herşey çok yolunda gider ve sağ salim çabucak atlatıp bebişine kavuşursun bir adım daha yaklaştığını düşün herşey çok güzl olucak 💋❣️
Allah gani gani iyilik versin minişlerinizle beraber canım benim🥰🤗
Çok şükür kuzum bitti sonunda. yeni geldik anestezi çok yordu beni biraz daha iyi olayım diye bekledik. Yolda da uyumuşum 🤭

Progestanı bana 12 gün kullandırıyor onun etkisi de olabilir bıraktıktan sonra 4.gün adet görüyorum genelde ama bakalım bu ay daha yoğun vermişti beklemek de çok zor belirsizlik can sıkıyor en çok :KK43:
Kesinlikle öğrenip kurtulayım diyorum sonra olumsuzu görcem diye cesaret edemiyorum🤦🏻‍♀️

çok heyecanlı canım benim, sağlıkla gelsin inşallah :KK200: dualarım seninle
amin teocum inşallah. :KK60:. Canim senin guzel haberlerini heyecanla bekliyorum. gelismelerinde beni muhakkak etiketle canim. 😍
Ayyy beni çok heyecanlandırdınnn 😍😍😍😍 inşallah normal gelir sağlıkla doğsun da gerçi o da önemli değil ama ben normal doğumlara çok özeniyorum 😍😍😍 dualarımdasın sağlıkla kucağına al inşallah kuzucum hasret bitmek üzere haydi hayırlı haberlerle inşallah 😍

Kuzucum bugüne kadar benim bitkisel yaptığım tek şey maydanoz süt buharıydı.
Onun dışında bitkisel şeyleri oral alma taraftarı değilim çünkü her vücut güzel tepki vermeyebilir hormonal dengeyi bozabilir yani bu benim düşüncem.
Bence dr un çok doğru bir karar vermiş. Lütfen sadece kafanı rahatlatmaya odaklan. Yaz zaten geldi çattı. 2-3 ay kendin dene 💕
Larim suan gorunen bi engel yok normal dogum icin. Doktorumda tesvik etti benim arzumda o yondeydi. Insallah saglikla normal dogumasini bekliyoruz. Olmazsada hayirlisi diyecegiz tabi ki.😘
Eşim bugün resmi tatilde olunca cuma randevusunu bugüne aldım kızlar.
Bebişlerimi gördüm, biri kız biri erkekmiş 😂
Klitoral çıkıntıymış pipi sandığımız 😁
Çarpıntım normalmiş gayet sağlıklıyız 😁
Valla bi kiz bi erkek olmasina cok sevindim kusum. Rabbim saglikla kucagina almayi nasip etsin insallah. Ikiside bi arada buyur gider ne guzel.😍. Carpintin ne zaman olmustu onu kacirmisim. Ama bi donem benimde olmustu hatta burdada yazmistim belki hatirlarsin. Sonradan gecmisti senin gibi cok sukur.

çabuçak geçsin inşallah hayırlısıyla transfer ol da kavuş bebişlere inşallah 😍 ben iğnenin 3. Günündeyim daha, aşılama için gonal f kullanıyorum, dediğim gibi mide bulantısından mahvoldm😢
Saol kuzucum Allah razı olsun🙏 Gonaf mide mi bulandırıyormuş neden öyle olduki acaba bende hiç yan etki yapmadı inşallah bu son tedavin olır canım minnoşun sana gelir 🙏😍😍

Canım transferden sonra akıntın basladımı? Benim katı beyaz akıntım oluyor fitil jel vs kullanmıyorum. Biraz korkmaya basladım da edaecoo edaecoo
Kuzum bnm akıntım hiç olmadı hala da yok inan ki ama akıntısı olanlar çok var korkma kokusuz ve sarı yeşil olmadıkça normal derler

Eşim bugün resmi tatilde olunca cuma randevusunu bugüne aldım kızlar.
Bebişlerimi gördüm, biri kız biri erkekmiş 😂
Klitoral çıkıntıymış pipi sandığımız 😁
Çarpıntım normalmiş gayet sağlıklıyız 😁
Yaaa minnoşlara bak sen doktoruda kandırıyolar 😅😅😍sağlıkla gelsinler annesi 🙏

Hiç derya yazmamışım canım sonradan farkettim 😐🤗28 yaşındayım 6 ay denedik olmayınca doktora gittik eşim sperm testi yaptırdı ileri harekette problem vardı ama 1 aylık bitkisel tedavi ile iyileşti yükseldi iyi derecede bende muayene oldum yumurtlama tembelliğim var adetim hep düzensiz olur.. Klomene başlamadan önce hsg çekildim şubatta problem yok sadece kanalların biraz narin ve inceymiş doktor az da olsa film sayesinde açıldı biraz dedi kapalı değildi zaten ama ince yapılıymış. Klomene başladım ilk ay sadece klomen sonrasında 2 ay klomen +ovitrelle kullandım 3 ay toplamda.
Canım doktor olayından yorulduysan bir boş bir dolu diye değerlendirin bir zaman sonra ovü. testi yapmakta sıkıyor tam yumurtlama günü eşim veya ben hiçbirşsy yapasımız gelmiyordu🤦‍♀️Yumurtaların tembelse takviye kesin al canım arısütüde iyi diyorlar ben arısütü bal polen almıştım şifa olur inşallah 🙏 hsgdwn sonraki 6 ay önemli canım bu zamanları iyi değerlendirin 😘

Canım doktor olayından yorulduysan bir boş bir dolu diye değerlendirin bir zaman sonra ovü. testi yapmakta sıkıyor tam yumurtlama günü eşim veya ben hiçbirşsy yapasımız gelmiyordu🤦‍♀️Yumurtaların tembelse takviye kesin al canım arısütüde iyi diyorlar ben arısütü bal polen almıştım şifa olur inşallah 🙏 hsgdwn sonraki 6 ay önemli canım bu zamanları iyi değerlendirin 😘
Aynen canım şimdi ovü testi yapıcam bugün mü değerlendirsek yarın mı değerlendirsek diye düşüncem yine 🤔daha çok stres. Sanki kafamın içinde bir lastik var ve beni sıkıyor aynen öyle oluyorum 😔🙄. Ama bu ay hiç yormıycam.. Arı sütü polen birkaç kişi daha söyledi onlara bakıcam canım multivitamin kullanıyorum bir de acaba folik asitte alsam mı doktor hiç bişey demedi ama napsam

Hayırlı akşamlar hanımlar 🙋🏼‍♀️ benilk kez bu akşam ovitrelle iğnesi oldum doktorum da çok bilgilendirmedi sadece bu aksam saat kaçta iğde olursan cuma sabahı o saatte ilişki olsun sonrasında güm aşırı dedi.şimdi benim merak ettiğim cuma sabahı biraz geç değil mi? Birde 4 5 gündür birliktelik olmadı elim sperm çoğalır gibi düşünüyor bende burda bir kaç yazı okudum sperm bayatlar falan gibi ne yapsam bilemedim ya. Siz nasıl yaptınız doktorunuz nasıl bir ilişki takvimi çıkardı? Tecrübelerinizi benimle paylaşabilir misiniz🥰

Canım benim Allah razı olsun🤲 Yeni geldik eve yolda 1.5 saat kadar uyumuşum. anestezi çok yordu iyi olmayınca da göndermediler en son ben dedim gidecem ya diye 🤣 LaRisaCca LaRisaCca edaecoo edaecoo Skrkz17 Skrkz17
Çok geçmiş olsun canım bunu da atlattın bin şükür ağrın sızın yok di mi
amin teocum inşallah. :KK60:. Canim senin guzel haberlerini heyecanla bekliyorum. gelismelerinde beni muhakkak etiketle canim. 😍

Larim suan gorunen bi engel yok normal dogum icin. Doktorumda tesvik etti benim arzumda o yondeydi. Insallah saglikla normal dogumasini bekliyoruz. Olmazsada hayirlisi diyecegiz tabi ki.😘

Valla bi kiz bi erkek olmasina cok sevindim kusum. Rabbim saglikla kucagina almayi nasip etsin insallah. Ikiside bi arada buyur gider ne guzel.😍. Carpintin ne zaman olmustu onu kacirmisim. Ama bi donem benimde olmustu hatta burdada yazmistim belki hatirlarsin. Sonradan gecmisti senin gibi cok sukur.
Rabbim sağlıkla nasip etsin inşallah canım benim çok sevindim ve heyecanlandım senin adına 🤗😍
Sorma.. ben de çok mutluyum hamd olsun 🧿 çarpıntım özellikle son 2 haftadır var ama dr normal dedi. İkiz gebeliklerde olabiliyormuş. Kanım 10,5 a düşmüştü ondan da olabilirmiş demir ilacını günde iki başlamıştım etki edecektir dedi etmezse 3 hafta sonra detaylıya gideceğiz o zaman tekrar kana bakılacak yetersizse takviye verilecek.
Yaaa minnoşlara bak sen doktoruda kandırıyolar 😅😅😍sağlıkla gelsinler annesi 🙏
Analarına çekmişler dalgasındalar herişin 😂

Hayırlı akşamlar hanımlar 🙋🏼‍♀️ benilk kez bu akşam ovitrelle iğnesi oldum doktorum da çok bilgilendirmedi sadece bu aksam saat kaçta iğde olursan cuma sabahı o saatte ilişki olsun sonrasında güm aşırı dedi.şimdi benim merak ettiğim cuma sabahı biraz geç değil mi? Birde 4 5 gündür birliktelik olmadı elim sperm çoğalır gibi düşünüyor bende burda bir kaç yazı okudum sperm bayatlar falan gibi ne yapsam bilemedim ya. Siz nasıl yaptınız doktorunuz nasıl bir ilişki takvimi çıkardı? Tecrübelerinizi benimle paylaşabilir misiniz🥰
Hayırlı akşamlar doktorum iğneden 12 saat önce ve İğneden 36 saat sonra ilişki önerdi diğer günlerde gün aşırı olacak şekilde denedik 🤷🏻‍♀️ İnşallah tutunur bebişiniz 🥰

M merve_1 ben bugün test yaptım silik cikti. Bu anca üç gün sonra kaybolur
Fotoğraf atsana canım baya koyu mu yoksa sadece gölge gibi mi? Bende her gün ovulasyon testi yapıyorum bugün tam pik değil de ikisi eşit çıktı yani yavaş yavaş azalıyor sanki HCG. İnşallah tekrar artar pozitif görürüz hayırlısıyla

Hayırlı akşamlar doktorum iğneden 12 saat önce ve İğneden 36 saat sonra ilişki önerdi diğer günlerde gün aşırı olacak şekilde denedik 🤷🏻‍♀️ İnşallah tutunur bebişiniz 🥰
İnşallah canım 🤲 Cevabın için teşekkür çok ederim senin peki sonuç belli mi ne zaman iğne oldun kaç gün sonra test yapmak gerekiyor? Ben biraz tecrübesizim ovitrelle konusunda doktorumda bilgilendirmedi🤷‍♀️ İnşallah vesile olur da hepimiz bebişlerimize kavuşuruz ?

LaRisaCca LaRisaCca , C Capanin Gururu Teyom , kızlar kontrolden geldim. çok şükür herşey yolunda.hatta 2 cm açılmam varmış. heran gelebilir artık dedi doktor. :KK68: . gelmezsede haftaya çarşamba sabah erken gel dedi. muhtemelen yatırırım dedi. bana dua edin. hayırlısıyla sağlıklı bi şekilde kucağıma alayım inşallah. biraz heyecanlandım açıkçası. :KK17:
Ayyyyy az kaldı geliyor gelmekte olan rabbim seni sağ salim kurtarsın inşallah cnım bnmm saglıkla Kucagına al hakkınızda hayırlısı olsun Allah yar ve yardımcınız olsun 🤗🤗❣️

Canım benim Allah razı olsun🤲 Yeni geldik eve yolda 1.5 saat kadar uyumuşum. anestezi çok yordu iyi olmayınca da göndermediler en son ben dedim gidecem ya diye 🤣 LaRisaCca LaRisaCca edaecoo edaecoo Skrkz17 Skrkz17
Ohh Ohhh çok sevndmmm herşeyin yolunda olmasına çok şükür bir adım daha yaklaştın Allahım diğer güzl haberlerini vermeyi de nasip etsn cnm bnm 💋💋❣️ anestezi yorar aptl gibi olursun sürekli uyumak istersin çok normal 🙈😂

İnşallah canım 🤲 Cevabın için teşekkür çok ederim senin peki sonuç belli mi ne zaman iğne oldun kaç gün sonra test yapmak gerekiyor? Ben biraz tecrübesizim ovitrelle konusunda doktorumda bilgilendirmedi🤷‍♀️ İnşallah vesile olur da hepimiz bebişlerimize kavuşuruz ?
Benim iğnenin 16. Günü İdrar testim negatif çıktı öyle olunca kan vermek istemedim henüz adetim de gelmedi 🤷🏻‍♀️ Genelde 14. günde belli oluyor. 11. Günden önce yaptığıntestler pozitif çıkabilir iğnenin içinde hcg hormonu olduğu için 11. günden Önce test yapmanızı önermem

X