Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar bu arada ben dün de test yapmıştım ona da bı bakar mısınız. Dün iğnenin 13. Günüydü. İğne etkisidir diye ben pek heveslenmemistim.Eki Görüntüle 2852899
En geç 12. Gün iğne etkisi bitiyor diye biliyorum. Hem bitmese bile bu kadar belirgin çıkmazdı için rahat olsun

inşallah canım, sizleri bilmiyorum da ben bayağı eskiyim buralarda. 3yılı geçti uğraşım.
Ben daha yeniyim burada ama bir süredir takip ediyordum.. Allahım bu uğraşlarını emeklerini karşılıksız bırakmasın inşallah güzel olacak zamanı varmış demek ki hayırlı zamanını bekliyor snırım minik sağlıkla gelsin de sonu güzel olsun hepsi unutulur

En geç 12. Gün iğne etkisi bitiyor diye biliyorum. Hem bitmese bile bu kadar belirgin çıkmazdı için rahat olsun

burda da net canım. bakalım kan ne çıkacak 50-100 arası çıkar sanırım
Allah'ım yardım etsin inşallah. Şimdi başkası bu testleri atsa kızlar ben de aynı sizin yorumları yapardım. Ama şimdi öyle korkuyorum ki değişik bir ruh hali. Magnifiaque sen de korktun mu bnim givi. Yoksa ben kafayı mı yedim

Bende 16. Günümdeyim duphaston kullandım sanırım o yüzden bir türlü olamadım bende
Evet aynı tarz ilaçlar zaten bıraktıktan sonra eğer gebelik yoksa olursunuz diye düşünüyorum belki kullanırken de olunuyordur onu bilemiyorum ben de hem adet düzeni olsun diye vermişti hem de bebek olursa tutunması kolaylaşsın diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…