Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Insallah yarin bir kez daha kan verim biraz rahatlarim umarim boyleside zormus 😍❤️

Allah razi olsun darisi hepinize butun isteyen kardeslerime insallah ❤️😍

Bence var 😍❤️Ignenin etkisi 10.gunden itibaren gidiyor
Sen de daha yeni güzel haber aldın kuzum. Bana da dua et nolur. Dah a önce çok test yaptım ama hiç 2. Çizgi görmediğim için bı umut diyorum acaba 😒

amin canım benim sağolasın. mart ayının başında 9.3 tü bayağı düşüktü şuan ancak 10. 6 ya yükselmiş. günde iki kullanıyorsan senin yükselmiştir.endişelenme. olmazsa b12 yede bi baktir o düşünce kan da çok düşüyor. aklında olsun.

duyguşum sağolasın. sizlerde sağ salim alın kucağınıza inşallah. senin cinsiyet te tam belli olmadı galiba. ama bak göstermiyosa kız bebektir. kızlar utangaç oluyor genelde :KK39: .
Söyleyeyim canım olmazsa asm de baktırırım

Sen de daha yeni güzel haber aldın kuzum. Bana da dua et nolur. Dah a önce çok test yaptım ama hiç 2. Çizgi görmediğim için bı umut diyorum acaba 😒
Kuzum beni takip ettin o yuzden biliyorsun bende de boyleydi cizgi umutlandirmak istemem az neden olmasin ❤️Dualarimdasin insallah olur bugun 15. Gunde ikinci test yap veya kan ver bir cesaret

Test yaptın mı canm
Yok yapmadım geçen ay yapıp negatif görünce bu ay kendime söz vermiştim gecikme olmazsa yapmicam diye psikolojiyi etkiliyor :KK43:tedavide 2.ayım ama bir süredir uğraşıyoruz ya hep negatif görmek üzüyor :KK43: test almadım yapmamak için kendimi tutamazsam diye 😀 sadece içimden geçiriyorum yarın öğlene kadar olmazsam öğleden sonra gidip kan mı versem diyorum 15.gün olcak yarın.

Kızlar bu arada ben dün de test yapmıştım ona da bı bakar mısınız. Dün iğnenin 13. Günüydü. İğne etkisidir diye ben pek heveslenmemistim.
IMG20210519133738.jpg

X