Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Toplayabileceğimiz 6 folikül gözüküyor dedi ama ben burda bakıyorum insanlar 15-17 folikül toplatmış.
Kuzum onun hiç bi önemi yok. Benden 18 yumurta toplandı 9 tanesi döllendi. Çok yumurta oluşunca hormonlar tavan yapıyor bu sefer taze transfer olamıyor

Kuzum onun hiç bi önemi yok. Benden 18 yumurta toplandı 9 tanesi döllendi. Çok yumurta oluşunca hormonlar tavan yapıyor bu sefer taze transfer olamıyor
O yüzden ertelendi seninki demek.
Ay vallahi sabahtan beri bunu kafama taktım ben neden az acaba diye. Oysa yumurta rezervim amh 3.31 çok iyi çıkıyordu, demekki yanlış mı ölçmüşler diye düşünüp duruyordum. Bilmeyince panik yapılıyor, bilince daha çok panik
Ne yapacaz biz böyle bu kafayla

Simgoşun da 4 ya da 5ti. 2si transfer oldu, 2si donduruldu. 10 da olsa doğuracağımız 2 bilemedin 3
LaRisaCca nın en son 4 tane kaldıydı biliyorum, ama ilk kaç tane çıktı hatırlamıyorum canım.
Ayyy inşallah iyi bişeyler olur teom ya. Biliyorsun hasretiz

Kızlar test zamanı yaklaştıkça böyle bir korkuyorum son 3 gün test için çıkmazsa çok uzulecegim biliyorum. İğnenin ilk günleri bu ay hamile kalacağım inşallah diyoruz falan, Çok umutluydum da ama zaman azaldıkça çok korkuyorum.Allah her şeyin iyisini bilir tabi ama çok yoruldum sanırım kızlar

Valla ben dayanamadım aldım test sanırım yarın yapicam

En En hayırlısı olsun canımm. Bak ben köye gittim negatif enerjiyi bıraktım toprağa geldim Rabbim hepimize verecek

Magnifiaque .. Kan sonucu görmedim ama bebiş geliyormuş kesinleşmiş sanırım zaten testine sevinmiştim kesinleşince daha çok sevindim hayırlı olsun yavrum Allah kucağına almayı nasip etsin inşallah canımm mm uzuuuun sağlıklı mutlu yarınlarınız olsun inşallah maşallah Rabbim Bizlere de nasip etsin çoooook amin.

Kuzum ilk once sana ve butun beni cesaretlendiren arkadaslarima cok tesekkur ederim inan siz olmasaniz yapamazdim bu testleri resmen test fobisi olusmus
Kan sonucum 48 cikti daha cok kucuk insallah guzel ilerler
Icim buruk ama dualarimda hep siz varsiniz insallah birgun sizinde guzel haberlerinizi almayi nasip etsin rabbim

Kaçıncı günde test yaptırdın canım?

Ayy minik mercimek Allaha şükürler olsun canımm sabrın sonu selamet dedikleri bu Güzel duaların içinde çok sağol değerin sağlıkla ilerlesin inşallah sıra kocişine süpriz yapmakta. Ayy çook heyecanlı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…