Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Selaaamm hanımlar hayırlı bayramlar. Konuşmalara çok bakamıyorum üçüncü gundeyim ilaçlara başladık yarın kontrol var eşim iğneci oldu artık kendim yapamıyorum bakalım toplama transver ne zaman bakalım ognerecegiz yakında inşallah

Selamün aleyküm kızlar nasılsınız hepinize iyi bayramlar diliyorum geç oldu kusura bakmayın kızlar ben bu ayda regl olunca biraz üzüldüm birazdan bı tık fazla aslında umudum vardı tedavi falan derken ama bu ay adet oldum yine 2 gün sürdü sadece şimdi gene kesildi lekelenme dahi yok acaba adet gününün azalması menopoz belirtisi olabilir mi ?

Amh bakildimi sendee canim

Neden istemediki acabaa
Kesilme strese bagli olabilir
Prolaktin yuksek diyordn ondanda kaynaklanabilir
Bazende kistler yapabiliyor kotu duusnme yinede acilinca bir muane ol canim
Gerek yok dedi PROLAKTİN tedavisi gördüm ondan düzelir diye düşündüm öyle yapayim bence de bakalim kist falan yoktu

Gerek yok dedi PROLAKTİN tedavisi gördüm ondan düzelir diye düşündüm öyle yapayim bence de bakalim kist falan yoktu
Prolaktin sorun edilcek birsey degil aslinda
Benimde yuksektir genelde ama 100 ustunu sorun etmiyorlar sinir 25 olsada
Yuksek olup hamile kalan cok kisi var
Bunu sorun etmee kuzu
Ama bence amh bakilmali
Asilamayla vakit kaybetmemek adina vs

Prolaktin sorun edilcek birsey degil aslinda
Benimde yuksektir genelde ama 100 ustunu sorun etmiyorlar sinir 25 olsada
Yuksek olup hamile kalan cok kisi var
Bunu sorun etmee kuzu
Ama bence amh bakilmali
Asilamayla vakit kaybetmemek adina vs
O zaman bı amh baktirayim teşekkür ederim

Ya bu ay herkes bi acayip regl oluyo galiba kaç kişiden duydum mevsimdenmidir nedir bilemedim, öyle birden pat diye menapoza girilmiyo diye biliyorum ben endişe etme onun için, diğer hormonların normaldi dimi onlar da sapıtıyo menapoz öncesinde
günaydın arkadaşlar benim dün adet olmam gerekti ama olmadim bugun test yaptim negatif ve kemiklerim falan cok kötü agriyor mide bulantimda var ilaç kullansam mi sizce beklesem mi? Akintim falanda yok
dün ya da bgn bnm de adet günümdü, henüz olmadım, leke geldi bir iki ama çok çok az, olacak gibiyim karnım ağrıyo günlerdir de bu ne saçmaladı bu ay adetler ya

var mı başka bizim gibi geciken ya da lekelenme şeklinde olan???

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…