Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Oldum canım, çok şükür rahat geçti.. Yalnız nasıl diyim, spekulum var bazen muayenelerde kullanılıyor rahim ağzını açmak için, o canımı çok yaktı :mad: İnce boru içinden geçirilp sıvı bırakılıp çıkarılıyor ya o zaman boruyu resmen hissediyorsun, o da garip bir sancıydı... :confused: Transferden sonra 15 dk pozisyonunu bozmadan duruyorsun, ağrı da geçiyor bu süreçte.. Artık 15 gün sonra kan alımı olacak. HCG iğnesi devam, yarın akşam da Triptofem denilen 2 doz iğne vurulmam lazımmış..
Canım gözün aydın inşallah çok güzel sonuçlar alırsın 🙏😍😍

Kızlar iyi akşamlar size bir şey sormak istiyorum yumurtlama akintim var fakat ovulasyon testim silik çıkıyor böyle bi şey geldimi başınıza? Yumurtlama akintisini biliyorum bu yüzden eminim öyle olduğuna kasik ağrım falanda var çünkü. Başına böyle bi şey gelen var mı acaba? Kafam çok karıştı benim.
Benim hep öyle çıkıyordu canım, idrarda lh mı düşük oluyormuş bazılarının, yumurtlama olsa da silik çıkıyormuş

23 Nisan'da ovitrelle iğnesi yaptırdım.Bugun artık 18. Gün .Geçtiğimiz iki gün beta testim negatif çıktı.17. günümde Dr muayinesi oldum.
Öncelikle belirteyim 7 yaşında kızım var.Bu süreçte bebek düşünmedik.Bir yıl önce sezeryan yarası nedeni ile ameliyat oldum.Gectigimiz ocak ayında da hsg çekildi ve temiz çıktı.Sonrasinda üstünde çok durmadım.Tekrar kontrole gittiğimde Nisan ayında letu+ovitrelle tedavisi uygulandı ve sonuç yukarıda belirttiğim gibi.
Bugün muayinemde doktorumdan çok tatmin edici cevaplar alamadım maalesef ve seni hemen sonuca yönlendirmek için tüp bebek öneririm dedi.İlac olarakta tarlusal verdi.
Ben henüz ilacı kullanmadim biraz daha beklemeyi düşünüyorum.Uzun oldu kusura bakmayın bu duruma önerileriniz var mı?

Üstüne düşme ama ona devam et derim, tabi bu biraz zor. Sözde kolay
İçtiğim zaman daha çok umutlaniyorum onda bunda ise yaramış niye bende yaramasin ki gibisinden ruhen hiç iyi değilim o yüzden en iyisi bırakmak

2sene olacak temmuzda
Hemen hemen bnmle aynı, aşılama da denemiştin sanırım değilmi geçtiğimiz aylarda
Bence biraz daha devam et canım ona, hemen pes etme
Evt bence de çünkü kullanılan takviyeler düzenli kullanımda ve bir süre sonra etki gösteriyor zaten
Yok ya hiç bişi yapasim yok valla bosverecem üstüne de düşmeyecem
Yaşın çok genç, temmuza kadar kendine süre ver istersen, düşünmemek seni rahatlatabilir, kendimden biliyorum ben de artık daha az üstüne düşüyorum, bayramda regl olunca aşılamaya gidicem o da olmazsa tüp bebeğe giderim diye yol çizdim kendime, bu beni biraz rahatladı, her adette yıkılmamak için beklentiye girmemeye çalışıyorum elimden geldiğince

İçtiğim zaman daha çok umutlaniyorum onda bunda ise yaramış niye bende yaramasin ki gibisinden ruhen hiç iyi değilim o yüzden en iyisi bırakmak
Bak bende vitaminleri içiyorum bırakmadım ama ne ovülasyon ne gün takibi hiç bişey yapmadım bu ay, vitaminleri ve takviyelerş önümüzdeki aylar için kullandığını düşün, bu şekilde beklentiye girmezsin belki

Kızlar ben hasta oldum 😢 git gide inancımı kaybediyorum sanki
Üzülürsün, ağlarsın ama yarın ayağa tekrar kalkarsın Allahın izniyle canım. Hiç tasalanma evlat geldiğinde kimbilir ne güzellikler bekliyor seni, hepimizi. O yüzden pes etmek yok, dikenlere basa basa devam etmeliyiz 🤗🤗

X