Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım hoşgeldin..
Çok sevindim senin adına inşallah aldığın karar gelmeden mucizen gelir öncelik stresten uzak kalmak ve çok iyi yapmışsın..
Corona atlatmışsın geçmişler olsun.
Allah tekrar yaşatmasın.

Kızlar kızlar anneler günümüz kutlu olsun Rabbim seneye evlatlarımızı kucağımızda kutlamayı nasip etsin Yarın yumurta toplamam olucak bana şans dileyin herşey yolunda gitsin
Hadi güzel sağlıklı akıllı yumoşların olmuş Olsun inşallah

Herkese günaydın güzel bir hafta olsun hepimize
Nureella bol şans diliyorum kaliteli yumoşların toplansın kaliteli kaliteli döllensinler inşallah
Nm88326 canımcım sana da bol şans transferin müthiş geçsin yavruşun sımsıkı tutunsun annesine, bekleme sürecin su gibi akıp geçsin inşallah

Günaydın kızlar pek giremiyorum topiğe izmire git gel derken ofiste işler birikiyor... pazartesi günü toplamam var Allahım bu yolda olan herkesin yüzüne gülsün inşallah
yaaaa bugn mü toplaman kuzummm çok güzell kaliteli yumoşların olur inşallah rabbm yüzüne baksın utandırmasın

Tünaydın kızlar.. Size güzel haberlerle geldim... Pazartesi Transferim var, 1 embriyom tutmuş....
yaaaaaaaaaaaaa ayyy bugn müü şimdi transferrrrr ayyy çok heycanlıııı çok şükür canım rabbim yüzüne baksın inşallah bnmde bi taneydi bakkk mucizem geldi inşallah sanada mucizen en kısa zmnda gelirrrr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…