Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhabalar,
İğneyi 27 Nisan Salı 22:00 gibi yaptırmıştım. Bu gece sabaha kadar gebelikle ilgili bir şeyler görünce(ki muhtemelen foruma girdiğim için:) ) sabah dayanamayıp erken gebelik testi yaptım. Aslında 12.gün erken. 14 ten önce yapmam diyordum ama yaptım.
Gidip kan testi vereceğim ama sizce kanda da iğnenin etkisi kalır mı? Yoksa verip, inşallah pozitif çıkarsa, 2 gün sonra tekrar mı vermeliyim?

Eklentiler

• 1582B409-28FE-4104-A62F-62DECFB27F9F.jpeg
    1582B409-28FE-4104-A62F-62DECFB27F9F.jpeg
    80,8 KB · Görüntüleme: 34
Merhabalar,
İğneyi 27 Nisan Salı 22:00 gibi yaptırmıştım. Bu gece sabaha kadar gebelikle ilgili bir şeyler görünce(ki muhtemelen foruma girdiğim için:) ) sabah dayanamayıp erken gebelik testi yaptım. Aslında 12.gün erken. 14 ten önce yapmam diyordum ama yaptım.
Gidip kan testi vereceğim ama sizce kanda da iğnenin etkisi kalır mı? Yoksa verip, inşallah pozitif çıkarsa, 2 gün sonra tekrar mı vermeliyim?
Ya bence bu iğne etkisi değil koyu çıkmış çünkü ikinci çizgi, bence kan verin 🥰
Kızlar günaydın bugün kesemi gördük ama bebek yok vajinal ultrasonla da baktı doktor ama yine görünmedi sizce normal mi doktora hiç güvenemedim sanki hiçbirşeyden anlamıyormuş gibi geldi 5+4 günlüğüz bu arada
günaydın canım biz de 5+5de kese ve yolk sac gördük sadece, bir hafta sonra bebişi gördük.Yolk sac gördünüz mü? Kese kaç mm? Benim ultrasona göre biraz da geriydi gününü sonra yakaladı,senin de öyle olabilir zaten daha çok erken bebişi görmek için☺️Ne zamana kontrole çağırdı?

günaydın canım biz de 5+5de kese ve yolk sac gördük sadece, bir hafta sonra bebişi gördük.Yolk sac gördünüz mü? Kese kaç mm? Benim ultrasona göre biraz da geriydi gününü sonra yakaladı,senin de öyle olabilir zaten daha çok erken bebişi görmek için☺️Ne zamana kontrole çağırdı?
Bana hiç bahsetmedi doktor yolk kesesinden mm olduğuna da söylemedi 🙁

Ya inşallah🥰 Hemen çift çizgi belirdi ama inşallah yanılmıyordur. Şimdi hazırlanıyorum kan testine gideceğim. İnşallah güzel bir sonuç olur🙏🏼🙏🏼

Canım hoşgeldin..
Çok sevindim senin adına inşallah aldığın karar gelmeden mucizen gelir öncelik stresten uzak kalmak ve çok iyi yapmışsın..
Corona atlatmışsın geçmişler olsun.
Allah tekrar yaşatmasın.
Sağol canımm 🥰 inanıyorum inşallah her şey çok güzel olacak 🤲🏻🤲🏻🌸🌸

kan sonucum 149 çıktı🥰 İğnenin etkisi değildir inşallah değil mi?

Bak umutlaniyorum yapma böyle seyler 😁😁😁 inşallah asko daha adet olmadım bugün bat günüm bugünü inşallah atlatırsam 😍 testi Perşembe yapardım direk kanla
insallah ya umudumuz boşa cikmasin insallah bende test yapmak istiyorum aşırı derece

X