Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yok canım senlik bi durum yok ben dünden beri araştırıyorum ondan merak edip sordum sana ozan mı dedi diye sakinim canım sadece ozan beye kızdım bana açıklama yapsa ben bu kadar araştırmıcam dünden beri kan değerlerime de baktım demir eksikliği görünüyor anladın mı tedavi zamanı ilaç vermişti şimdide değerlerim o zamanki gibi tek o değil yani ben bu kanı süs diye vermedim sonuçta ona kızıyorum
Haklısın canım demir eksikliği hafife alınacak şey değil bende o da var yok yok bende 🤣🤣 bu arada demirin kaç canım? Ozanla görüş bakalım ne diyecek ona göre bir yol izlersin.

Bende araştırarak öğrendim çoğu şeyi kuzum. Bana da bu Ozan'ın ne hikmetse onu söyleyeceği tutmuştu işte şaşırdım 😂

Çok teşekkürler ozaman ben iftardan sonra mı yapayım test ay nasıl merak ettim anlatamam peki sabah yapın ilk idrarla diyorlar hep o neden acaba
İdrarını 2 saat tutup yap varsa çıkar böyle de, sabah idrarı şart değil inşallah vardır ben de öncekilerde silik çizgileri gördüm 🥰🥰🥰
Annelerimizin ve anne adaylarımızın yani hepimizin günü kutlu olsun :KK200::KK200::KK200:

İdrarını 2 saat tutup yap varsa çıkar böyle de, sabah idrarı şart değil inşallah vardır ben de öncekilerde silik çizgileri gördüm 🥰🥰🥰
Annelerimizin ve anne adaylarımızın yani hepimizin günü kutlu olsun :KK200::KK200::KK200:
Sizinde mi böyle silikti görülür görülmez arası bir şey ondan çok kararsız kaldım orucum akşama iftardan sonra biraz idrarımı tutarımı öyle test denerim çok sağolun 🥰 Sizinde anneler gününüz kutlu olsun meleğiniz sağlıkla kucağınıza gelsin inşallah 🤲🏻💐 ben 26 nisan çatlatma iğnesi oldum 12 nisan son regl tarihim ama bazen düzensiz bazen düzenli oluyorum nasip bakalım hayırlısıyla inşallah banada nasip olur bu güzel duygu ❤️

Sizinde mi böyle silikti görülür görülmez arası bir şey ondan çok kararsız kaldım orucum akşama iftardan sonra biraz idrarımı tutarımı öyle test denerim çok sağolun 🥰 Sizinde anneler gününüz kutlu olsun meleğiniz sağlıkla kucağınıza gelsin inşallah 🤲🏻💐 ben 26 nisan çatlatma iğnesi oldum 12 nisan son regl tarihim ama bazen düzensiz bazen düzenli oluyorum nasip bakalım hayırlısıyla inşallah banada nasip olur bu güzel duygu ❤️
Amin inşallah sağlıkla kucağıma alırım☺️ 🤲🏻 Herkese nasip olsun inşallah 🤲🏻💖 çatlatma iğnesi olmadım ama adete üç gün kala akşam erken gebelik testinde belli belirsiz bir çizgi gördüm.Çizginin silik olmasına takılmayın herkesin beta hcg’si farklı yükseliyor o yüzden bazıları hayalet çizgiyle öğreniyor bazıları koyu çizgiler görüyor☺️ Kimseyle karşılaştırmayın önemli olan yükselmesi ☺️
Çatlatma iğnesinin etkisi geçmiştir bence, akşam yükselme durumu belli olur ama bence aynı marka testlerle tekrarlayın 🙈

Amin inşallah sağlıkla kucağıma alırım☺️ 🤲🏻 Herkese nasip olsun inşallah 🤲🏻💖 çatlatma iğnesi olmadım ama adete üç gün kala akşam erken gebelik testinde belli belirsiz bir çizgi gördüm.Çizginin silik olmasına takılmayın herkesin beta hcg’si farklı yükseliyor o yüzden bazıları hayalet çizgiyle öğreniyor bazıları koyu çizgiler görüyor☺️ Kimseyle karşılaştırmayın önemli olan yükselmesi ☺️
Çatlatma iğnesinin etkisi geçmiştir bence, akşam yükselme durumu belli olur ama bence aynı marka testlerle tekrarlayın 🙈
Amin inşallah bizlerede nasip olur ❤️ Ben hep ikinci çizgi net çıkında gebelik olur diye düşündüm akşama yapıcam ama normal kaset test var erken gebelik yok hayırlısı bakalım inşallah görürüm dua edin banada lütfen 🤲🏻🥰💐

CANım arkadaşlarım uzuuun zamandır gelmedim buralara. Bugünün anlam yoğunluğundan kendimi burada buldum. Bilenler biliyor 2 yıldır her ama her ay kendimi hamile hayal ettim bir dünya belirtiyle heveslendim bir dünya doktorlara gittim ve en sonunda bu yaz tüp bebek tedavisine başlama kararı aldım. Şimdi günler daha güzel geçiyor. Geçen ay korona atlatınca iki yıl sonunda google a gebelik dışında bir şey aratmak kafamı bebekten biraz çıkarttı. Sonra bir kedi sahiplendim o kadar iyi geldi ki sizlere anlatamam kucağımda uyuması bana o kadar iyi geliyor ki galiba annelik duygusu tattırıyor bana :) tüm annelerin anne adaylarının kendini anne hissedenlerin günü kutlu olsun 🥰🌸

CANım arkadaşlarım uzuuun zamandır gelmedim buralara. Bugünün anlam yoğunluğundan kendimi burada buldum. Bilenler biliyor 2 yıldır her ama her ay kendimi hamile hayal ettim bir dünya belirtiyle heveslendim bir dünya doktorlara gittim ve en sonunda bu yaz tüp bebek tedavisine başlama kararı aldım. Şimdi günler daha güzel geçiyor. Geçen ay korona atlatınca iki yıl sonunda google a gebelik dışında bir şey aratmak kafamı bebekten biraz çıkarttı. Sonra bir kedi sahiplendim o kadar iyi geldi ki sizlere anlatamam kucağımda uyuması bana o kadar iyi geliyor ki galiba annelik duygusu tattırıyor bana :) tüm annelerin anne adaylarının kendini anne hissedenlerin günü kutlu olsun 🥰🌸
Yeni kararın mutluluk getirsin inşallah sana ❤️❤️

Canım çok iyi yapmışsın seninde anneler günün kutlu olsun 🌺🌺 bundan sonra herşey güzel olucak inşallah 🙏

Kızlar kızlar anneler günümüz kutlu olsun Rabbim seneye evlatlarımızı kucağımızda kutlamayı nasip etsin🙏 Yarın yumurta toplamam olucak bana şans dileyin herşey yolunda gitsin 🌺🌺🌺🙏
Allah yardımcın olsun canım inşallah herşey çok çok güzel olacak ❤️😘 tam olarak saat kaçta transferin dua etmek isterim Allah nasip ederse 🤲

C Capanin Gururu Teyom peraares peraares kızlar merhaba. Bay X'in verdiği vitaminleri kullanırken kasıklarda dolgunluk ve adet sonrası ağrı falan oldu mu sizde? Bugün hafif hafif ağrım var ama sanki her zamanki kist ağrıma da benziyor anlamadım.
Yumurtlama dönemlerinde oluyor bende canım. Öncesinde bu kadar yoğun değildi ağrım

X