Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım yaptıktan 5 dk sonra ışıkta görülen hayalet bir çizgi çıktı acaba bu iğne etkisi mi yoksa çok yeni olduğu için mi iki gün sonra tekrarlasam belli olur mu acaba
Benimkide böyle çıktı

Eklentiler

• AFF2460E-E88C-45D2-9945-0F4990FA7099.jpeg
    77 KB · Görüntüleme: 38
  • 0EE6F700-E2A8-4A98-85AF-E711947F75B3.jpeg
    133,8 KB · Görüntüleme: 35
  • 73780F7A-FF67-4AFB-8D16-06A9D6265A34.jpeg
    73 KB · Görüntüleme: 31
  • A1608089-1A74-44C7-8450-D55A7A116B9C.jpeg
    116 KB · Görüntüleme: 37
Bugün 9.gün bat 17 Mayıs, benim dış gebelik geçmişim var o yüzden korkuyorum da biraz o iki güne bir artacak mı stresini o kadar zor yaşadım ki seni çok iyi anlıyorum

Bugün 9.gün bat 17 Mayıs, benim dış gebelik geçmişim var o yüzden korkuyorum da biraz o iki güne bir artacak mı stresini o kadar zor yaşadım ki seni çok iyi anlıyorum
O zaman 13. Gün kan ver mutlaka bide ikincisi dış gebelik olmuyor arkadaşımda gecen ay hamile kaldı önceden dış gebelik geçirmişti şimdi sağlıklı hiç üzme kendini

O zaman 13. Gün kan ver mutlaka bide ikincisi dış gebelik olmuyor arkadaşımda gecen ay hamile kaldı önceden dış gebelik geçirmişti şimdi sağlıklı hiç üzme kendini
Yaa canım çok teşekkür ederim verdiğin cevaplar içime su serpti, hamileliğinde sağlıkla geçer inşallah

Su içip mi yapalım yoksa aç susuz mu orucum ya Anca iftardan sonra
ben oruç tutmuyorum öğrendiğimden beri unutmuşum kusura bakmayın buarada su önemli gebeler için bence siz hamilesiniz vücudunuzu susuz bıraktığınız için hcg idrara geç düşüyorsa olabilir. Bence akşama test yapın çift çizgi çıkarsa tutmayın

Çok teşekkürler ozaman ben iftardan sonra mı yapayım test ay nasıl merak ettim anlatamam peki sabah yapın ilk idrarla diyorlar hep o neden acaba

Çok sağol bana Ümit verdin Allah razı olsun ben orucum şimdi yapsam çıkar mı acaba yoksa iftardan sonra mı yapayım yemek yiyip su içtikten sonra
Akşam iftardan sonra yemeğini ye üzerine 3 4 bardak iç gece yap testi içtiğin su bi süre vücudunda kalsın ki hcg net çıksın

Çok teşekkürler ozaman ben iftardan sonra mı yapayım test ay nasıl merak ettim anlatamam peki sabah yapın ilk idrarla diyorlar hep o neden acaba
Sabah idrarı şart değil her saatte çıkar yeter ki yumurta döllenip rahmine düşeli bir kaç gün geçmiş olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…