Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kuzum bak telaş yapma sakin ol. Beni zamanında uyaran olmamıştı o yüzden söyledim sana da.

Her bünye aynı değil benim takviye kullanmam gerekti belki senin gerekmez ve kendiliğinden düşer ki inşallah öyle olur. Sadece tedbirli olmakta fayda var.

Kızlar benim bugün 9. Günüm çatlatma iğnesi olmuştum HCG etkisi devam eder diye hiç yapmamıştım hamilelik testini, bugün yaptım ikinci çizgi hiç yok sonradan pozitif olma ihtimali var mı sizce
İğnein etkisi bende 1 hafta sonra kayboldu bilerek fazla gebelik testi almıştım O yüzden net bir şekilde söyleyebiliyorum tam tamına 11. Günü akşamı çok ince bir çizgi çıkmıştı herkeste aynı olmayabilir tabi

Canım yaptıktan 5 dk sonra ışıkta görülen hayalet bir çizgi çıktı acaba bu iğne etkisi mi yoksa çok yeni olduğu için mi iki gün sonra tekrarlasam belli olur mu acaba

Canım yaptıktan 5 dk sonra ışıkta görülen hayalet bir çizgi çıktı acaba bu iğne etkisi mi yoksa çok yeni olduğu için mi iki gün sonra tekrarlasam belli olur mu acaba
Benimde öyleydi hatta yanlış görüyorum dedim kurudukça ipten ince bir çizgi çıktı. Test bozuk çıktı diye düşündüm herhalde ertesi sabah yeniden yapayım dedim bu sefer biraz daha belirginleşti her sabah daha da koyulaşınca emin oldum çünkü iğne etkisi azalır giderek koyulaşmaz

Benim 9. gün ama daha sen daha geç yaptın di mi canım. 1 Mayıs da iğne oldum 2 Mayıs akşamı ilişki önerdi 1 haftada çıkar mı ki ya umutlanıp üzülmek istemiyorum ama içimde kıpır kıpır çok da istiyorum

2 gün sonra yine yap sabah ilk idrarla olması şart değil gebeysen her saatte çıkıyor yeter ki açık sarı olmasın seyreltmiş idrarda da çıkıyor ama tam istediğimiz gibi koyu olmuyor

Yok canım senlik bi durum yok ben dünden beri araştırıyorum ondan merak edip sordum sana ozan mı dedi diye sakinim canım sadece ozan beye kızdım bana açıklama yapsa ben bu kadar araştırmıcam dünden beri kan değerlerime de baktım demir eksikliği görünüyor anladın mı tedavi zamanı ilaç vermişti şimdide değerlerim o zamanki gibi tek o değil yani ben bu kanı süs diye vermedim sonuçta ona kızıyorum

Ayy nasıl geçer iki gün şimdi acaba kan mi versem iki gün sonra
Kaçıncı günündesin bence kan icin acele etme happymom diye bir uygulama var ordan takip et 4bucuk haftalık olunca ver hemen keseyi göremiyorsun çünkü ben 4+1 ken verdim erken davrandım adetten 1 hafta geçince kan verin diyor bütün doktorlar tabi çok ağrın olursa bekleme hemen git düşük riskini önceden bilirsen progestron verirler

Sizce bende varmı bişeyler

Eklentiler

• AD1D3FE9-80D1-456B-B079-537C991C3D49.jpeg
    77 KB · Görüntüleme: 30
  • 5C5E39BA-AB52-46F9-8EF2-FE63F3B373D5.jpeg
    133,8 KB · Görüntüleme: 25
  • CACC3FBB-93FD-44E7-A385-BC6A9D31F157.jpeg
    73 KB · Görüntüleme: 32
  • E9FF4E55-9F14-45AE-8992-A386832CDD2A.jpeg
    116 KB · Görüntüleme: 30
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…