Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aşkoo bak şimdi bat 10 mayis bu ay hem PROLAKTİN tedavisi gördüm hemde clife kullandı son bı kaç gündür aşırı kasık agrim oluyor mesela dün aniden gelen kasık ağrısı afedersin vajinama kadar vurdu 1 dk falan sürdü kesildi 26 Nisan doktor kontrolünde ağrılarım var diyince yumurtlama döneminde olduğun icin yumurtaların gelisiyor demişti sence doktora gitsem bı faydasını gorur muyum ?
Yaa canım inanırmısın benimde aynı yumurtalık kısımlarımd bazen belime bazen vajinama vuran bi ağrı var. Özellikle gece hissediyorum. Belkide gündğz bişeylerle ilgilendiğimden anlamıyorumdur. Ama bende clife kullandım ya bu ay o yüzden nedenini düşünüyorum doktorami gitsem napsam diye. Karnımda bi dolgunluk var, kasıklarıma sağlı sollu ağrı giriyo
Seninde öylemi

Yaa canım inanırmısın benimde aynı yumurtalık kısımlarımd bazen belime bazen vajinama vuran bi ağrı var. Özellikle gece hissediyorum. Belkide gündğz bişeylerle ilgilendiğimden anlamıyorumdur. Ama bende clife kullandım ya bu ay o yüzden nedenini düşünüyorum doktorami gitsem napsam diye. Karnımda bi dolgunluk var, kasıklarıma sağlı sollu ağrı giriyo
Seninde öylemi
Benim de aynı şekilde sağlı sollu ağrı oluyor

Benim de aynı şekilde sağlı sollu ağrı oluyor
Cookiie Cookiie geçen ay ben bu yüzden acile gittim. Hatta kesin hamileyim diyordum ağrı batmalar, bir sürü belirti var sonra ağrı dayanılmaz olunca gittim kist kanama falan yok ama gebelik de değildir dedi. Sonra kendi doktorum yumurtlama ağrısıdır dedi 33 yıllık hayatımda ilk kez bu kadar ağrı hissettim anlamadım.. 10 gün sürdü neredeyse

günaydın kızlar🤗
dün test yapıp negatif çıkinca evdeki testleri yapayim bitireyim dedim bu sabah bi daha yaptım😀 negatifti ama 20dk sonra falan silik bi çizgi gördüm gibi ama çok belli belirsiz.
20dk'dan sonra çıkan test doğru mudur sizce🙄 bu arada bugün iğnenin 12.günü
Günaydın canım, seni üzmek istemem ama ilk 5 dk da çıkan sonuç neyse o doğru bilgiyi veriyor. Aklımda kalmasın emin olayım diyorsan kan ver direkt, idrar testleri bazen yanılabiliyor da. Canı yürekten dilerim idrar testi yanılıyordur kanda pozitifi görürsün inşallah 🤲❤️

Günaydın canım, seni üzmek istemem ama ilk 5 dk da çıkan sonuç neyse o doğru bilgiyi veriyor. Aklımda kalmasın emin olayım diyorsan kan ver direkt, idrar testleri bazen yanılabiliyor da. Canı yürekten dilerim idrar testi yanılıyordur kanda pozitifi görürsün inşallah 🤲❤️
yok canım üzülmem zaten regl tarihini bekliyorum ara vercem bir kaç ay evdeki testler boşuna durmasın dedim :KK70:

Esimde bende oruc tutmuyoruz ,bugun pek halim yoktu fazla uyumusum
Esim aradi gel asagiya kahvalti yapalim diyee
Kaynanam diyo seni bekledi kocin ,oda diyo ki annem beklee dedii.
Konu şu ki 1 bardak cay ,tost yada yumurta kirip onune cikartmamis kaynanam ve beni bekletmis kac saat .
Asiri gerildim
üşenen kaynanalara sinir oluyorum evlendik diye seni analıktan red etmedi ya yap 2 bardak çay nedir yani.

Aşkoo bak şimdi bat 10 mayis bu ay hem PROLAKTİN tedavisi gördüm hemde clife kullandı son bı kaç gündür aşırı kasık agrim oluyor mesela dün aniden gelen kasık ağrısı afedersin vajinama kadar vurdu 1 dk falan sürdü kesildi 26 Nisan doktor kontrolünde ağrılarım var diyince yumurtlama döneminde olduğun icin yumurtaların gelisiyor demişti sence doktora gitsem bı faydasını gorur muyum ?
canım clife bende yemiştim onu yiyince bol hareket ve su gerekli aşırı kasık ağrısı yapar ki sende de yapmış suyunu bol iç ağrın ondan kaynaklıdır diye düşünüyorum ama doktor konusunda sen nasıl rahat hissedeceksen öyle yap.

X