Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
inşallah canım görürüz ikinci çizgiyi de tereddüt ederiz sorun olmaz
şimdilik bi daha test yapmayayım diyorum regl gününü bekleyeyim diyorum ama 3gün sonra fikrim değişcek biliyorum
Canımmm kaçıncı gününde silik çıktı kaç gün kaldı ki adetine insallah pozitifdir

İnşallah canım herkes dio o doğsun yatacak yer bulur diom ki bulur bulmasına da içimde mi kalsın yapamadım die
İçinde kalmasın herşeyi yap evladımız elmizden geldiğinde iyi koşullara doğsun
Peki grup dağılınca kaç kg alacak kişi başı
Üç beş çok değil kaç bin adım eder acaba
Kız birdaha uyarmıyım bunlara kırıkyılın başı iznim vardı ondada temizlik yaptım (gerçi sonrasındaki temizliğin verdiği hazda pek iyi oluyor )
Peki yerler gıcırdarken çıplak ayak yürümek
Takipte kalalım canım testlerini gönder birlikte bakalım inşallah hamile kalırsın
Valla kokuyo heeee ama anca smdi bitirdim bende bittim
Ohh ellerine sağlık
Neler yiyebilirim bu süreçte acaba
Canım benim herşey ye ama ekmeği hamuru filan abartma sana faydası yok. Biz eve ekmek almıyoruz ben pilav filan yapıyorum. Her sabah muhakkak 1 bardak süt ,1 yumurta ve peynirim var onun dışında 2 kase yoğurdum, 1 porsiyon meyvem ve çerezim oluyor zaten bunları aldıktan sonra acıkmazsın da
Enişteye 61gün borç takacaktım
Peki hocam kocam orucumun bozulmasına sebep olursa o bozdurduğu için kazayı o mu tutacak yoksa ben mi
inşallah canım görürüz ikinci çizgiyi de tereddüt ederiz sorun olmaz
şimdilik bi daha test yapmayayım diyorum regl gününü bekleyeyim diyorum ama 3gün sonra fikrim değişcek biliyorum
Duam o çok aminnnnnn
Senin değişmese de ben zorla test yaptırırım sana
Nedn çok yemk yapıp yicez başka aktivite yapalım bnce
Yok kız hep birlikte yiyelim kalabalıkta güzel olur

O zmn biz bezelye gibi yuvarlanmaktan çıkarız level atlarız futbol topuna döner bu iş

Kaç adım derken sataşma mı var oruç konusunda sana bir fetva vereyim 1 yıl oruç tut

Canımmm kaçıncı gününde silik çıktı kaç gün kaldı ki adetine insallah pozitifdir
amiiiinnnn canım inşallah ama bugün 9.gün testte 7-8dk sonra çok silik bi çizgi gördüm herhalde etkisi geçmek üzere tam geçmedi. Bat'a 5-6 gün var bakalım inşallah güzel haberler alırım bu ay
benim de işime gelir birinin test yap demesi ama sonra negatifi görünce çok üzülüyorum ya

O zmn biz bezelye gibi yuvarlanmaktan çıkarız level atlarız futbol topuna döner bu iş
Olsun amaannn ben her türlü yuvarlanacam zaten
Canın mı çekti beybi
Eh azcık aslında meyve yemedim ya daha şekerim düştü ondan
Kaç adım derken sataşma mı var oruç konusunda sana bir fetva vereyim 1 yıl oruç tut
Yok kız mecbur sonra adım atacaz
Koş gelll koşşşş
Sanırım biz artık negatiflere alışmıştık

bir yıl oldu ama hala alışamadım ben ya o günüm zehir oluyo bana sonra geçiyo ama o gün bitiyo bende

Hadi hayırlısı pozitif olur inşallah ya sen de temmuz topiğindeydin ne zamandır uğraşıyorsun biliyorum

Beslenme programını kendin mi uyarladın yoksa doktor mu verdi kuzum

Yaaa Allah aşkına benide çağır ıslak keke biri bna bsyler yapıp cagırsın artık

bir yıl oldu ama hala alışamadım ben ya o günüm zehir oluyo bana sonra geçiyo ama o gün bitiyo bende
Haklısın canım çok iyi anlıyorum, dediğim gibi sanırım biz 3-5 yılın sonunda pişkinleştik artık
Beslenme programını kendin mi uyarladın yoksa doktor mu verdi kuzum
Canım doktorum bana hergün 1 bardak süt 2 kase yoğurt dedi muhakkak. Fakat yumurta peynir ve diğer ara öğünleri kendi araştırmalarımla yaptım gebelikte bana kilo aldırmayacak bebeğe yarayacak şeyler yiyorum dahs çok ve ilerleyen hamilelik dönemlerinde depolarımı doldurmuş olacak..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…