Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar selam Temizlik yapan arkadaşları kıskandım mutfak dolaplarına giriştim 🙈🙈 şuan ölüyorum galiba 🤦‍♀️
Selam nur ummm ellerine sağlık inşallah gebelik olduğunda yapmak zor gelecek enerjin varken bitir kuzucum bence de
Hakkımızda hayırlısı canım benim. Gerçi adetle ilaçlara başlayacağız dedi doktor bilemiyorum ki sormanın bı anlamı olacak mı tam kapanmaya denk gelmesi de ayrı şans 😶😶 suanki önceliğin çokca embiriyo oluşturmak olduğunu söylemişti bide erkek faktor olunca bu konuda tereddüt ediyor galiba.😶😶
Bazı şeyler nasip kuzum büyüklerimizin ne rahminden haberi varmış ne kistinden. Valla çocuğu olmayan tanıdık o kadar az ki nesil değiştikçe şartlar mi değişiyo nedir bilemiyoruz 😶😶
Kız bizde de benim gibi olan yok bi bana denk geldi anasını satim
Namaz kılıp geliyorum bekle beniiii :KK55: :KK55:
Allah kabul etsin canım 🤗
Selam kızceler.
Bu gün evde idim temizlik yaptım mutfağı çifledim heryeri çekip süpürüp sildim.
Bebiş odasını boşalttık oda ölçüleri çıkardık.
Aldıklarımızı bir yere topladım.
Bebiş odasında ki baza altındakileri kendi baza altına taşıyıp yerleştirme yaptım.
Çamaşır yıkamak asmak banyo WC yıkamak derken iftara pratik hemen patates biber kızartma üzerine domates sos yanına siron çay birde ıslak kek yaptım.
Bu saat oldu işte fena yoruldum ama 🙄🙄
Oyy ömüş çok yorulmuşsun ellerine sağlık bebişinin odası gönlüne göre olsun inşallah 🤗

Selam nur ummm ellerine sağlık inşallah gebelik olduğunda yapmak zor gelecek enerjin varken bitir kuzucum bence de

Kız bizde de benim gibi olan yok bi bana denk geldi anasını satim

Allah kabul etsin canım 🤗

Oyy ömüş çok yorulmuşsun ellerine sağlık bebişinin odası gönlüne göre olsun inşallah 🤗
İnşallah canım herkes dio o doğsun yatacak yer bulur diom ki bulur bulmasına da içimde mi kalsın yapamadım die🤣🤣

Aynı durumdayız 😁 biz de isimleri koyduk da elimde patladı 🥰 teşekkür ederim canım benim 🥰 seviliyorsun

Kız oynamıştır dicem de daha C Capanin Gururu Teyom köşeyi dönse söylerdi bilirdik 😁

Hoşgeldin canım benim. Mayıs ayı patlamasına hazır ol 😁 hadi inşallah bu ay gebe kalırsın 🤗

Dinlen biraz daha seçocum bence vücudun düzene girsin 🤗 benim bacak ve genital bölge arasında bir baskılı ağrım var. Siyatik zaten fix.. karpal tünel geçti gibi hissetmiyorum artık. Rabbim bağışlasın bize, zormuş 🤭

Vagiflora mı seço @Mucizemibekliyorummm
Ben kullanmıştım

İnşallah canımın içi artık güzel gelişmelere ihtiyacımız var

Kuzucum opudan önce ovitrelle ve gonapeptyl vurduk, transfer günü 2 tane daha gonapeptyl vurdum. Taze 5. Gün transferiydi. Hesaplayınca ovitrellede n sonraki 14. Gün

Ayyyy 🥰🥰🥰 günaydınnnnn
Güzel haberlerini bekliyorum 💕💕💕💕

Amin hepimiz sağlıkla kucağımıza alalım inşallah

He kız oyalanmış olur 😁

Günaydın canımm 😁 oo heryer pronto kokuyor 🤩

Valla kokuyo heeee 😂 ama anca smdi bitirdim bende bittim🙄

Selam kızceler.
Bu gün evde idim temizlik yaptım mutfağı çifledim heryeri çekip süpürüp sildim.
Bebiş odasını boşalttık oda ölçüleri çıkardık.
Aldıklarımızı bir yere topladım.
Bebiş odasında ki baza altındakileri kendi baza altına taşıyıp yerleştirme yaptım.
Çamaşır yıkamak asmak banyo WC yıkamak derken iftara pratik hemen patates biber kızartma üzerine domates sos yanına siron çay birde ıslak kek yaptım.
Bu saat oldu işte fena yoruldum ama 🙄🙄
Ohh misss ellerine sağlık canımm dha ne yapacksn dünyanın işini bitirmişsin

Ayyy sanki hiç kendi yapmamış ben bunun tipini yerim 😁 maşallah çok güzel bir kedi 🤗❤️

Merak etme canım ilk başta öyle oluyor sonra bıçak gibi kesiliyorsun ama artık ara öğün ve ana öğünleri atlamaman lazım kan şekerinin düşmemesi için💛💛☺️

Çok geçmiş olsun canım 😑 bu durum hakkında bilgim yok ama umarım hemen iyi olursun

Kim diyor sana yeme diye ya 😁 hemen onunla görüşmeyi kes 😁

Ohhhh götürrrrr 😁

Canım tedavin hayırlı olsun inşallah bu ay gebe kalırsın 🤗

😁 Nesi kötü bununnnn. Yasak mı size

Ohhh ellerin dert görmesin tatlım afiyet olsun 🤗

Kuzucum harika en azından 12-13 günlerde çizgi görürsek inşallah şüphe etmeyiz

Oyy harika bir teras canım 🤗 orada seninle oturup çay içmeyi gerçekten isterdim

Canım iki adet arası hiç pik olmadıysa bazen bazı aylarda yumurta atılmıyor vücuttan ona da denk gelmiş olabilirsin özellikle pco ysan zaten pik görme süresi uzun aralıklarla olabliyor biraz sabır gerektiriyor

Progesteron a bakılıyor canım 😁

Canım harika görünüyor ellerine sağlık 🤗
inşallah canım görürüz ikinci çizgiyi de tereddüt ederiz sorun olmaz😀
şimdilik bi daha test yapmayayım diyorum regl gününü bekleyeyim diyorum ama 3gün sonra fikrim değişcek biliyorum🤣

X