Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
ayşee hoşgeldiin, inşallah çok güzel sonuçlanır tedavin yakında burada biiir sürü pozitifleri görücez, haydi tedavinde yolun açık olsun bütün işlerin tıkır tıkır işlesin hayırlısıyla
ben bu ay aşılamaya başlıcaktım biliyomusun, ama ramazan diye gitmedim, bir dahaki reglimde aşılama için gidicm, bayrama denk gelicek galiba ama inşallah başlarlar
Çok geçmişolsun, kandaki değerin düşmesi güzel ama bu adenoma bir tedavi uygulamıyorlarmı, yani nasıl kurtulacakmışsın ondan ve kandaki değer düştüğü halde mi bebek düşünme dediler??
kizlar gecen ay ovilasyon testi yapmistim.ama hic koyu renk olmadi ya silik yada silikten az koyu oldu sizce yumurtam catlamiyor olabilirmi. dr gittim sorun yok dedi.ayin 15 de tahlil.vericem yumurta takibi icin.kendim istedim doktor bisey demedi
Yumurtanın çatlayıp çatlamadını anlamak için bir tahlil bardı galiba adetin 21. Günü mü yapılıyordu neydi o LaRisaCca bilir şimdi
prof.Lari danışmadan çağrılıyorsunuz kuzum

Progestan degerine bakiliyor sanrm

kizlar gecen ay ovilasyon testi yapmistim.ama hic koyu renk olmadi ya silik yada silikten az koyu oldu sizce yumurtam catlamiyor olabilirmi. dr gittim sorun yok dedi.ayin 15 de tahlil.vericem yumurta takibi icin.kendim istedim doktor
ayin 15 de gidip vericemno tahlili insallah hayirlisi olsun

Kızlar size bişey danışcam benim canım patates köfte kızartması çekti kızartma yemeyin diyorlar ya acaba yesem mi yemesem mi
Ye kız yee canın ne çekiyorsa ye aşırı yeme sadece. Zaten istorsun yemeye gelince kesiliyorsun hemen.

Hakkımızda hayırlısı canım benim. Gerçi adetle ilaçlara başlayacağız dedi doktor bilemiyorum ki sormanın bı anlamı olacak mı tam kapanmaya denk gelmesi de ayrı şans suanki önceliğin çokca embiriyo oluşturmak olduğunu söylemişti bide erkek faktor olunca bu konuda tereddüt ediyor galiba.
Bazı şeyler nasip kuzum büyüklerimizin ne rahminden haberi varmış ne kistinden. Valla çocuğu olmayan tanıdık o kadar az ki nesil değiştikçe şartlar mi değişiyo nedir bilemiyoruz

Selam kızceler.
Bu gün evde idim temizlik yaptım mutfağı çifledim heryeri çekip süpürüp sildim.
Bebiş odasını boşalttık oda ölçüleri çıkardık.
Aldıklarımızı bir yere topladım.
Bebiş odasında ki baza altındakileri kendi baza altına taşıyıp yerleştirme yaptım.
Çamaşır yıkamak asmak banyo WC yıkamak derken iftara pratik hemen patates biber kızartma üzerine domates sos yanına siron çay birde ıslak kek yaptım.
Bu saat oldu işte fena yoruldum ama

kizlar gecen ay ovilasyon testi yapmistim.ama hic koyu renk olmadi ya silik yada silikten az koyu oldu sizce yumurtam catlamiyor olabilirmi. dr gittim sorun yok dedi.ayin 15 de tahlil.vericem yumurta takibi icin.kendim istedim doktor bisey demedi
Benim de hep silik kalıyordu canım, bazılarında oluyormuş. Adet oluyorsan düzenli çatlamama durumu olmaz

Yoo cokta kankiydik gece gece birseyin tirmalama sesine uyandim bi baksam oturma odasina gizlice girmis koltuga yapmis gece 2-3 gibi oluyo bunlar sonra ben cigligi basinca esim sildi garibim sonrada yikattik iste suclu ektedir
Ayyy sanki hiç kendi yapmamış ben bunun tipini yerim maşallah çok güzel bir kedi
İnşallah kuzum bu bebek bende iştahımı açtı sürekli acıkıyom eve geldiğimde yemek yedim yine acıktım
Merak etme canım ilk başta öyle oluyor sonra bıçak gibi kesiliyorsun ama artık ara öğün ve ana öğünleri atlamaman lazım kan şekerinin düşmemesi için
Çok geçmiş olsun canım bu durum hakkında bilgim yok ama umarım hemen iyi olursun
Kızlar size bişey danışcam benim canım patates köfte kızartması çekti kızartma yemeyin diyorlar ya acaba yesem mi yemesem mi
Kim diyor sana yeme diye ya hemen onunla görüşmeyi kes
kuru biber dolması ve yaprak sarması karışık, kayseri usulü mantı , salata
Ohhhh götürrrrr
İğnenin 7. Günü dayanamadim evdeki testi yaptim normal bir zamanda şu 2. Cizgiyi gormek icin nelerimi vermezdim igne yuzunden ciktigini bilsem de icim garip oldu
Canım tedavin hayırlı olsun inşallah bu ay gebe kalırsın
Yok beee bnm bonus yer silip süpürmesiydi kocişimin aklına hemn kötü kötü şeyler gelmesin biz daha o münasebette bulunmadk bayram sonrası gittigimde yasak kalktımı diye sorucaz
Nesi kötü bununnnn. Yasak mı size
Tepsi kebabı patatesli köfte yanına çorba var birde bbgm
Ohhh ellerin dert görmesin tatlım afiyet olsun
yaptım şimdi test ilk başta negatif sandım 7-8dk sonra çok silik bi çizgi çıkmış herhalde geçmek üzere iğnenin etkisi
Kuzucum harika en azından 12-13 günlerde çizgi görürsek inşallah şüphe etmeyiz
Caya davet ediyorumm iftardan sonra
Oyy harika bir teras canım orada seninle oturup çay içmeyi gerçekten isterdim
Canım iki adet arası hiç pik olmadıysa bazen bazı aylarda yumurta atılmıyor vücuttan ona da denk gelmiş olabilirsin özellikle pco ysan zaten pik görme süresi uzun aralıklarla olabliyor biraz sabır gerektiriyor
Progesteron a bakılıyor canım
Hadi çay senden kekte benden olsun
Canım harika görünüyor ellerine sağlık

Bi ben tembelim ya ben de evi makineye verdim, ders çalıştım, mantı pişirdim, spor yaptım

Biz bir araya gelsek ya çok matrak bir grup oluruz yeminle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…