Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Rabbim emeklerini boşa çıkarmaz inşallah asko inşallah dönüşün muhteşem olur

Canım hayırlı olsun tedavin sonunda baslıyorsun hiç öyle kötü düşünme olmaz falan diye neden olmasın bak Allah nasip etti ki başladın sonu da güzel olur inşallah ben de basladım Mart ayında donduruldu bu ay da transferim var insallah ben de çok olumsuz düşündüm boşuna tedirgin oluyoruz aslında

ben çok karşı çıktım da beni dinlemedi canım.
Bizde baya dinen bi sakıncası varmı diyr araştırdık ama belli bişeu bulamadık canım yaa. Bikaç hoca şey demiş. Bi yerden bi toprak aldığını onun değerlenip sattığını düşün aynı mantık falan demiş. O mantığa güvendik bakalım hAyırlısı

Pikte değildide yanındakine yakın koyuluktaydı. 2 gün önce dün bi tık silikleşti bugün daha da silik
Kızlarda diyo ya herkesin aynı koyulukta olmuyo diye ondan acaba dedim
Birlikte atarmisin peki bide sıvı alimina dikkat ettin mi aynı saatte yapmaya falan

Neye yatirim yaptı ben kaçırdım da borsa mi yoksa C Capanin Gururu Teyom

İyim asko sen nasılsın bebisler nasıl
İyiyiz bizde kuzucum uzandık dinleniyoruz yorulduk dünden beri
bizim adam da volvo alacak biz biner gezeriz rüyamızdaDullar topiği fikri muhteşem
Hahaha enişte parayı bulunca sakın boşama ızdırap ol ona
Stressiz daha güzel kenkem boşver oynamasın
İyiyim testi yaptım bekliyorum 10 dk olsun diye larimm sen nasılsın
Hadi bakalım pik mi acaba
Hiç 2. Şıkkı düşünme . Rabbim sana bir kapı açtı. Ben hayatta hiçbir şeyin tesadüf olmadığını düşünüyorum. İnşallah İran da senin vesilendir
Kızlar çatlamış sanki yaa. Ne dersiniz yoksa hiçmi olmamış
Kuzucum hani o zaman da konuşmuştuk ya.. kimilerinde pikin geldiği en koyu nokta bu. Eğer sen daha önce bundan daha koyu olarak gördüysen ovü takiplerinde yine koyu olacaktır ama bu ilk takipse bence pikti 2 gün önceki

İyi iyi olun

Baslanicakmi doktora goreee kararmi vericeksin
İnsallahh yuzunu buguzel ramazanun suyu hürmetine güldursun Rabbim

olmazsa diyenler için her türlü döt kesimi hizmetimiz mevcuttur.
Olacak mı ki kız teeooo Allahım korku tüneli gibi
Canım belki 2 gün sonra bir muayene giderim, başka doktor aklımdaydı buraya geldim başka doktor önerdiler, bana ne yapmam gerektiğini önden bir anlatsın, tüpten önce histereskopi istiyorum aslında, gideceğim doktor çok fazla yoğunmuş, bi duruma bakayım belki gün gelmeden doktor değişirim.
Rabbim emeklerini boşa çıkarmaz inşallah asko inşallah dönüşün muhteşem olur
Amin gülüm tek dileğim dönüşümün mutlu olması, kötü bir senaryoda, ben ayrı annem ayrı yıkılır. Allahım olmasını hayırlı eylesin, ol desin de olsun artık hepimizin
Teşekkür ederim canım, seninde sağlıcakla transferin tutacak inşallah ister istemez insan panik yapıyor. Keşke o birçokşeyi bilmeyen-araştırmayan insanlardan mı olsaydık diyorum bazen, çok yıprattık kendimizi.

İnşallah öyledir larim ya. Burdaki herkes çok umutlu, seni hamile bırakmadan göndermeyiz diyorlar
Baslanicakmi doktora goreee kararmi vericeksin
İnsallahh yuzunu buguzel ramazanun suyu hürmetine güldursun Rabbim
Önden ne yapılacak, direk tüpe mi başlanacak hiç bir fikrim yok canım, 2 gün sonra belli olur belki, gerçi yumurtlama geçti şimdi ne yapabilir ne diyebilir, alttan bakarmı hiçbişey bilmiyorum. Dualarınız için minnettarım, hepimizin yüzü daha çok uzamadan gülsün inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…