Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aynı durumdayız 😁 biz de isimleri koyduk da elimde patladı 🥰 teşekkür ederim canım benim 🥰 seviliyorsun

Kız oynamıştır dicem de daha C Capanin Gururu Teyom köşeyi dönse söylerdi bilirdik 😁

Hoşgeldin canım benim. Mayıs ayı patlamasına hazır ol 😁 hadi inşallah bu ay gebe kalırsın 🤗

Dinlen biraz daha seçocum bence vücudun düzene girsin 🤗 benim bacak ve genital bölge arasında bir baskılı ağrım var. Siyatik zaten fix.. karpal tünel geçti gibi hissetmiyorum artık. Rabbim bağışlasın bize, zormuş 🤭

Vagiflora mı seço @Mucizemibekliyorummm
Ben kullanmıştım

İnşallah canımın içi artık güzel gelişmelere ihtiyacımız var

Kuzucum opudan önce ovitrelle ve gonapeptyl vurduk, transfer günü 2 tane daha gonapeptyl vurdum. Taze 5. Gün transferiydi. Hesaplayınca ovitrellede n sonraki 14. Gün

Ayyyy 🥰🥰🥰 günaydınnnnn
Güzel haberlerini bekliyorum 💕💕💕💕

Amin hepimiz sağlıkla kucağımıza alalım inşallah

He kız oyalanmış olur 😁

Günaydın canımm 😁 oo heryer pronto kokuyor 🤩

zamanla köşeyi dönücek zamanla🤪🤪 (inşallah amin)😂🤣
Tatataaammm😂 evet canım eşim de altını bozdurdu bu işe girdi. Her ne kadar ben karşı olsam da. Eğer para sıfırlanırsa kapının önünde bil kendini dedim :KK70: Cookiie Cookiie yalnız değilsin :KK70:

Ders çalışıyordum girmedim, kaçırmışım😂

10bin adımdan fazla yapamadım yahu

Bu durumda sen battın halloşum.iş arkadaşları çok para kazandı ya, durur mu bizimki. Tek hisseye yatırmıyorlar, farklı farklı şirketler.

Sen de battın 😂😂
Arttık sıfırlanırsa burdan dullar topiğine transfer oluruz teom :KK70::KK70:
Kızlar yumurta kalitesi için doktor kahvaltıda karbonhidrat ağırlıklı beslen dedi siz neler yiyip içtiniz
Öylemiymiş gerçekten bunu duymam çok kötü oldu. Karbondan anladığım poğça börek olunca 😞😞😞🙄🙄
Suan cok sasirdimm
O kazandi biz battik :KK70:
Ben dedim sizi cibimle gezdirmicem :cool:

Gördm Gördm şimdi bbgm 🙈🙈 belki daha çoğaltır bbgm ztn adetine yakın transfer oluyor ya üzülme sıkma canını duruma göre bakar ztn o tekrar ne zmn çağırdı
Kuzuş işte ona kafam takıldı aslında. Ben çalıştığım hastanede muayenemi oldum merkez uzakta diye. Bana baya uzakta basit muayeneleri baska doktorda ultrasona gir diyor resimlerini atıyorum ben . 2.muayenem ne zaman olacak yanına ne zaman çağıracak bilmiyorum. 🤷🏻‍♀️ Pazartesi yazacağım tekrar artık

Canım ben bu ay ovulasyonla takip ediyorum yasaklardan dolayi bu ay aşılama olmayacak demistim ya bakalım 🌺
Biliyorum canım. Adetin kaçıncı günü onu merak ettim pik gördün mü görmedin mi
Kadın doğumda çalışıyodumya kuzum oradan biliyorum çoğu şeyi, sordum doktora da inceliğini. Baya ince zaten adetliyken ince olması normal ama günde 1 baslatması garip geldi. Araya da bayram giriyor bilemedim . Neyse relax olayım su akar yolunu bulur tekrar yazarım olmadı 🤗
Kuzum 2 iç o zaman eğer inceliği konusunda eminsen tedavi gidişatına hakimsen 2 iç
Güno tatlımm napıyorsun bugün🤗
Günaydın kuzumm ben bi stresle basladım güne 😂😂 ama lariş beni sakinleştirdi 😁 LaRisaCca LaRisaCca
Oy kıyamam ben sana hiç 🤗
Ooo daha tatli olur canim afiyet olsun😍
Teşekkür ederim canım 🥰 valla artık mecalim kalmamıştı acıdı bana galiba 😂
Günaydın aşkolar🤗
Hoşgeldin canım 🤗 nasılsın bugün
Odaa benimm terbiyesizligim 😃
Sini tirbiyisiz sini 😂
Günaydın 😂😂😂
Ben ikiz gibihissettim o yüzden sordum 🤗
Kızlar merhabalar, vagiflora kullanan varmı yada fayda gördünüzmü
Ben kullandım canım. enfeksiyon için veren dr um da oldu yoğun antibiyotik kullanımı sonrası veren dr um da oldu ikisinde de fayda gördüm
yani ben de anlamadım bu risk niye alındı :-( Ders çalışıyorum canım
Allah zihin açıklığı versin teo m

Öylemiymiş gerçekten bunu duymam çok kötü oldu. Karbondan anladığım poğça börek olunca 😞😞😞🙄🙄

Hahahah 😂 benimki oynamıyor Allah'tan
Tünaydınnn canlarımm 🦥🦥
Hoşgeldin tatlım nasılsın?

Kuzum 2 iç o zaman eğer inceliği konusunda eminsen tedavi gidişatına hakimsen 2 iç

Sini tirbiyisiz sini 😂

Günaydın 😂😂😂

Ben kullandım canım. enfeksiyon için veren dr um da oldu yoğun antibiyotik kullanımı sonrası veren dr um da oldu ikisinde de fayda gördüm

İyim asko sen nasılsın bebisler nasıl

bizim adam da volvo alacak :KK70: :KK70: biz biner gezeriz rüyamızda:KK70:Dullar topiği fikri muhteşem:KK200:

Sini tirbiyisiz sini 😂

Günaydın 😂😂😂

Stressiz daha güzel kenkem boşver oynamasın😂😂
İyiyim testi yaptım bekliyorum 10 dk olsun diye larimm sen nasılsın 🤗😍

Ayseee1987 Ayseee1987 kuzum ne yaptınız, gittiniz mi İran'a ❤️❤️

Ayseee1987 Ayseee1987 haber varmi ya
Hic gelmedii🥰

Kızlar Ayseee1987 Ayseee1987 ile konuştuk irana gideli 2 gün olmuş 15 gün sonra gidecekmiş dr a

aaa çok güzel, harika ya .benimle aynı zamanda gidecek nerdeyse :KK70:

Selamlar kızlar
2 gündür bir sürüüü işim vardı yazamadım ama gelip gidip baktım
eve tıkıldığımızın iil günü nasıl gidiyor???

En sevdiğim soru bu 😍 bugün yemek yaptım hayret 😍😍 annişimi yemeğe çağırdım onun şerefine 🤣 fırında köfteli patlıcan, fırında peynirli makarna, domates çorbası, karışık kızartma ve deee salata, tatlı da şekerpare, bunların üstüne artık 1 hafta yemek yapmam 😅😅

Ayseee1987 Ayseee1987 ayşoş senin adına çok sevindim özledik ama buraya da gel merakla bekliyoruz güzel güzel haberleriniii
@Nureella hayırlı olsuuun inşallah güzel haberler duyalım
atladığım arkadaşlarım hepinizin tedavisi hayırlı olsun önümüzde şahane günler var inşallah hepiniz için heyecanlanıyorum, buralar bebek dolacak 😍😍😍

Kızlar hepinizi teker teker öpüyorum😘😘😘😍
LaRisaCca LaRisaCca yazmış evet geldim irandayım.
Bir yola çıktım hayırlısı, Allahım evime elim dolu gitmemi Nasip eder İnşallah 🙏
Eğer olursa geçmiş ortalama 4 yılın yükü-ağırlığı-üzüntüsü-kuruntusu-ağladığım gecelerin üzerine bir çizgi atacağım,
Ya olmazsa.... işin doğrusu buna çokda hazırlamadım kendimi. Perişan günlere devam... Allah büyük canlarım.

bizim adam da volvo alacak :KK70: :KK70: biz biner gezeriz rüyamızda:KK70:Dullar topiği fikri muhteşem:KK200:
Ay hadi inşallah olsun. Belli olmaz baya para kaldıran var😬
Bizimde araba hayalinde ama bende şeuden destek beriyorum manuel kullanamıyorum 🙄 sıfır veya az kullanılmış olursa otomatik alırım diyo oda. Bende işte belki bi umut napcan. Benimi kandırıuo tabi bilmiyorum 😂😂😂

Kızlar çatlamış sanki yaa. Ne dersiniz yoksa hiçmi olmamış 🙄

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    152,5 KB · Görüntüleme: 31
Kızlar hepinizi teker teker öpüyorum😘😘😘😍
LaRisaCca LaRisaCca yazmış evet geldim irandayım.
Bir yola çıktım hayırlısı, Allahım evime elim dolu gitmemi Nasip eder İnşallah 🙏
Eğer olursa geçmiş ortalama 4 yılın yükü-ağırlığı-üzüntüsü-kuruntusu-ağladığım gecelerin üzerine bir çizgi atacağım,
Ya olmazsa.... işin doğrusu buna çokda hazırlamadım kendimi. Perişan günlere devam... Allah büyük canlarım.
olmazsa diyenler için her türlü döt kesimi hizmetimiz mevcuttur.:bicak::bicak::bicak:

Ay hadi inşallah olsun. Belli olmaz baya para kaldıran var😬
Bizimde araba hayalinde ama bende şeuden destek beriyorum manuel kullanamıyorum 🙄 sıfır veya az kullanılmış olursa otomatik alırım diyo oda. Bende işte belki bi umut napcan. Benimi kandırıuo tabi bilmiyorum 😂😂😂
ben çok karşı çıktım da beni dinlemedi canım.

X