Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Birlikte atarmisin peki bide sıvı alimina dikkat ettin mi aynı saatte yapmaya falan
Sıvı alımına dikkat ettim oruclu olunca hiç almadım saatlerde hemen yemen aynu gibi

Neye yatirim yaptı ben kaçırdım da borsa mi yoksa C Capanin Gururu Teyom
Kripto
Daha mnce bikere daha yaptım ama onda yakalayamamıştım larim o ay adette olmadım o yüzden bilmiyorum

İyi düşün iyi olsun

Sondan 4 olan pik olmuş şimdi çatlamış bile değerlendirmeye devamkeee

Kripto biraz tehlikeli sanki

Tamam asko beni etiketlemeyi unutma
Kuzum ben Nisan’ın 15 inde çatlatma iğnesi yaptırdım ilk önce bir yumurtam göründü çatladıktan iki gün sonra Altan muayenede bitane daha Yumurtam göründü o da çatladı büyük ihtimal sonra ben folik asit kullandım birde bende az bi mantar vardı fitil kullandım 3 tane ard Arda gece yatmadan Çünki heralde enfeksiyon hamileliği engelliyor o yüzden verdi doktorum çatlatma iğnesini olduğum gün akşam birliktelik oldu ondan sonra gün aşırı yaptık adete 2,3 gün kala bıraktık ilişkiyi her ilişkide altıma yastık koydum bacaklar havada tabi öylece duruyodum 2 saaat boyunca sabaha kadar altımda yastık öyle uyuyordum Eşimede ara sıra keçiboynuzu özü içirmiştim fındık falan yedirdim ama biz o kadar üstüne düşmedik bişey yerken benim iğneden umudum vardı o da oldu allahın izniyle Belirti soracak olursan bi sabah kalktığımda burnum tıkandı sık idrar birde adetim gecikti yani belirti aramadım çok kendimde bulamıyodum Çünki Bugün öğrendikten sonra da beyaz akıntım başladı süt kesiği kıvamında canım

Hitereskopi oldum bendee
Ve tuplere baski yapan kistlerim varmis onu aldilar

Hamd olsun iyiyiz şimdilik canım. Bak o antibiyotikler vajinanın florasını bozuyor bir süre sonra sık sık mantar ve enfeksiyon olmaya başlıyorsun öyle anlarda da bu ilaç florayı düzenliyor
Olabilir mi böyle bişey
Neden olmasın
Öyle tabi. Buraya döndüğünde hamiş olacaksın
Üzülme kız şaka yaptım dün öyleydim yoksa oruç zorlamıyor
Sevindim o zaman canım. Üzüldüm valla bir an
Aşko alttan 4. Pik gibi bu durumda

Yaaa hadi gözün aydın sevindim aşkoo yaa maşallah

Kızlar bu arada ilk defa yumurtlamadan sonra pik olan ovülasyon testim ertesi gün silikleşti, biliyorsunuz benim pikten sonra silinmiyordu. Bu ay pikten sonra silik ovülasyon testi görünce ben bile şok oldum (normal olması gereken birşeydi)
Bu ay adet tarihimden yumurtlamaya kadar çakşır kökü suyu içtim ve brokoli kürü yaptım 15 gün. Son güne kadar çabaladım derim

Çok şükür canım sağlıkla gelsin, kacıncı denemendi

Ay hadi inşallah kaçmamıştır
Evet başında beklemek gerek anlık sıfırlanabilir miş
Benim eşim zborsa ya yatırıyor bana diyordu arabayı satarsam yatiracam sonra ikiye katlayıp yüksek model araba Alacam diye bende çok taraftar değilim

Bat tarihiin ne zaman

O gün üst üste değerlendirseydim keşke yaa 1 gün arayla oldu ama inşallah kaçmamıştır benim yumurta biraz safcana belli baksana

Bi bakıyomuşsun bu ay kendiliğinden hamilesin

Hitereskopi oldum bendee
Ve tuplere baski yapan kistlerim varmis onu aldilar
Evet biliyorum canım lariye özelden sordum öğrendim durumunu. Sen normal rahim filmi olmuşmuydun önceden? Olduysan bu durum gözükmemişmiyidi? Yada yeni oluşan bi kistmiymiş canım?
Kistlerden kurtuldun bence bikaç aya normal yollarla hamile kalacaksın sen Rabbimin izniyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…