Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Birlikte atarmisin peki bide sıvı alimina dikkat ettin mi aynı saatte yapmaya falan
Sıvı alımına dikkat ettim oruclu olunca hiç almadım 😂 saatlerde hemen yemen aynu gibi 😬
image.jpg

Neye yatirim yaptı ben kaçırdım da borsa mi yoksa 😁 C Capanin Gururu Teyom
Kripto 😂😂
İyiyiz bizde kuzucum uzandık dinleniyoruz 🤗 yorulduk dünden beri

Hahaha enişte parayı bulunca sakın boşama ızdırap ol ona 😁

Hadi bakalım pik mi acaba

Hiç 2. Şıkkı düşünme . Rabbim sana bir kapı açtı. Ben hayatta hiçbir şeyin tesadüf olmadığını düşünüyorum. İnşallah İran da senin vesilendir

Kuzucum hani o zaman da konuşmuştuk ya.. kimilerinde pikin geldiği en koyu nokta bu. Eğer sen daha önce bundan daha koyu olarak gördüysen ovü takiplerinde yine koyu olacaktır ama bu ilk takipse bence pikti 2 gün önceki
Daha mnce bikere daha yaptım ama onda yakalayamamıştım larim o ay adette olmadım o yüzden bilmiyorum 😞

Olacak mı ki kız teeooo 🤭🤍 Allahım korku tüneli gibi😆
Canım belki 2 gün sonra bir muayene giderim, başka doktor aklımdaydı buraya geldim başka doktor önerdiler, bana ne yapmam gerektiğini önden bir anlatsın, tüpten önce histereskopi istiyorum aslında, gideceğim doktor çok fazla yoğunmuş, bi duruma bakayım belki gün gelmeden doktor değişirim.

😍😘Amin gülüm tek dileğim dönüşümün mutlu olması, kötü bir senaryoda, ben ayrı annem ayrı yıkılır. Allahım olmasını hayırlı eylesin, ol desin de olsun artık hepimizin 🙏

Teşekkür ederim canım, seninde sağlıcakla transferin tutacak inşallah 🙏 ister istemez insan panik yapıyor. Keşke o birçokşeyi bilmeyen-araştırmayan insanlardan mı olsaydık diyorum bazen, çok yıprattık kendimizi.
İyi düşün iyi olsun 🍀

Sıvı alımına dikkat ettim oruclu olunca hiç almadım 😂 saatlerde hemen yemen aynu gibi 😬
Eki Görüntüle 2838769

Kripto 😂😂

Daha mnce bikere daha yaptım ama onda yakalayamamıştım larim o ay adette olmadım o yüzden bilmiyorum 😞
Sondan 4 olan pik olmuş şimdi çatlamış bile değerlendirmeye devamkeee 😍

Kripto biraz tehlikeli sanki 😁😁😁😁

Tamam asko beni etiketlemeyi unutma 😁
Kuzum ben Nisan’ın 15 inde çatlatma iğnesi yaptırdım ilk önce bir yumurtam göründü çatladıktan iki gün sonra Altan muayenede bitane daha Yumurtam göründü o da çatladı büyük ihtimal sonra ben folik asit kullandım birde bende az bi mantar vardı fitil kullandım 3 tane ard Arda gece yatmadan Çünki heralde enfeksiyon hamileliği engelliyor o yüzden verdi doktorum çatlatma iğnesini olduğum gün akşam birliktelik oldu ondan sonra gün aşırı yaptık adete 2,3 gün kala bıraktık ilişkiyi her ilişkide altıma yastık koydum bacaklar havada tabi 😂 öylece duruyodum 2 saaat boyunca sabaha kadar altımda yastık öyle uyuyordum ☺️ Eşimede ara sıra keçiboynuzu özü içirmiştim fındık falan yedirdim ama biz o kadar üstüne düşmedik bişey yerken benim iğneden umudum vardı o da oldu allahın izniyle Belirti soracak olursan bi sabah kalktığımda burnum tıkandı sık idrar birde adetim gecikti yani belirti aramadım çok kendimde bulamıyodum Çünki ☺️ Bugün öğrendikten sonra da beyaz akıntım başladı süt kesiği kıvamında canım

İnşallah öyledir larim ya. Burdaki herkes çok umutlu, seni hamile bırakmadan göndermeyiz diyorlar 🤲🙏🙏

Önden ne yapılacak, direk tüpe mi başlanacak hiç bir fikrim yok canım, 2 gün sonra belli olur belki, gerçi yumurtlama geçti şimdi ne yapabilir ne diyebilir, alttan bakarmı hiçbişey bilmiyorum. Dualarınız için minnettarım, hepimizin yüzü daha çok uzamadan gülsün inşallah 😊
Hitereskopi oldum bendee
Ve tuplere baski yapan kistlerim varmis onu aldilar🥰

LaRisaCca LaRisaCca canım çok tşk edeeim ❤️ şu enfeksiyon ve idrar yanması yüzünden adamla yanyana gelemiyoz nasıl çocuk olacak bilmiyorum, dr da bişey yazmıyo dayıyo antibiyotik kendim alayım bari, buarada hamilelik nasıl gidiyo,
Hamd olsun iyiyiz şimdilik canım. Bak o antibiyotikler vajinanın florasını bozuyor bir süre sonra sık sık mantar ve enfeksiyon olmaya başlıyorsun öyle anlarda da bu ilaç florayı düzenliyor
Olabilir mi böyle bişey 😍😍
Neden olmasın 🤗
İnşallah öyledir larim ya. Burdaki herkes çok umutlu, seni hamile bırakmadan göndermeyiz diyorlar 🤲🙏🙏

Önden ne yapılacak, direk tüpe mi başlanacak hiç bir fikrim yok canım, 2 gün sonra belli olur belki, gerçi yumurtlama geçti şimdi ne yapabilir ne diyebilir, alttan bakarmı hiçbişey bilmiyorum. Dualarınız için minnettarım, hepimizin yüzü daha çok uzamadan gülsün inşallah 😊
Öyle tabi. Buraya döndüğünde hamiş olacaksın 🤗💛
Üzülme kız şaka yaptım dün öyleydim yoksa oruç zorlamıyor 🤗
🤗 Sevindim o zaman canım. Üzüldüm valla bir an
Eki Görüntüle 2838769

Kripto 😂😂

Aşko alttan 4. Pik gibi bu durumda

Kuzum ben Nisan’ın 15 inde çatlatma iğnesi yaptırdım ilk önce bir yumurtam göründü çatladıktan iki gün sonra Altan muayenede bitane daha Yumurtam göründü o da çatladı büyük ihtimal sonra ben folik asit kullandım birde bende az bi mantar vardı fitil kullandım 3 tane ard Arda gece yatmadan Çünki heralde enfeksiyon hamileliği engelliyor o yüzden verdi doktorum çatlatma iğnesini olduğum gün akşam birliktelik oldu ondan sonra gün aşırı yaptık adete 2,3 gün kala bıraktık ilişkiyi her ilişkide altıma yastık koydum bacaklar havada tabi 😂 öylece duruyodum 2 saaat boyunca sabaha kadar altımda yastık öyle uyuyordum ☺️ Eşimede ara sıra keçiboynuzu özü içirmiştim fındık falan yedirdim ama biz o kadar üstüne düşmedik bişey yerken benim iğneden umudum vardı o da oldu allahın izniyle Belirti soracak olursan bi sabah kalktığımda burnum tıkandı sık idrar birde adetim gecikti yani belirti aramadım çok kendimde bulamıyodum Çünki ☺️ Bugün öğrendikten sonra da beyaz akıntım başladı süt kesiği kıvamında canım
Yaaa hadi gözün aydın sevindim aşkoo yaa maşallah🧿🧿😍😍

Kızlar bu arada ilk defa yumurtlamadan sonra pik olan ovülasyon testim ertesi gün silikleşti, biliyorsunuz benim pikten sonra silinmiyordu. Bu ay pikten sonra silik ovülasyon testi görünce ben bile şok oldum (normal olması gereken birşeydi) 😆
Bu ay adet tarihimden yumurtlamaya kadar çakşır kökü suyu içtim ve brokoli kürü yaptım 15 gün. Son güne kadar çabaladım derim😍

Çok şükür canım sağlıkla gelsin, kacıncı denemendi 😍😍

Ay hadi inşallah kaçmamıştır 😍
Evet başında beklemek gerek anlık sıfırlanabilir miş😂😂
Benim eşim zborsa ya yatırıyor bana diyordu arabayı satarsam yatiracam sonra ikiye katlayıp yüksek model araba Alacam diye 😁😁😁 bende çok taraftar değilim 😁😁😁

Kızlar bu arada ilk defa yumurtlamadan sonra pik olan ovülasyon testim ertesi gün silikleşti, biliyorsunuz benim pikten sonra silinmiyordu. Bu ay pikten sonra silik ovülasyon testi görünce ben bile şok oldum (normal olması gereken birşeydi) 😆
Bu ay adet tarihimden yumurtlamaya kadar çakşır kökü suyu içtim ve brokoli kürü yaptım 15 gün. Son güne kadar çabaladım derim😍
Bat tarihiin ne zaman

Hamd olsun iyiyiz şimdilik canım. Bak o antibiyotikler vajinanın florasını bozuyor bir süre sonra sık sık mantar ve enfeksiyon olmaya başlıyorsun öyle anlarda da bu ilaç florayı düzenliyor

Neden olmasın 🤗

Öyle tabi. Buraya döndüğünde hamiş olacaksın 🤗💛

🤗 Sevindim o zaman canım. Üzüldüm valla bir an

Aşko alttan 4. Pik gibi bu durumda
O gün üst üste değerlendirseydim keşke yaa 🙄 1 gün arayla oldu ama inşallah kaçmamıştır benim yumurta biraz safcana belli baksana 😂😂😂

Bi bakıyomuşsun bu ay kendiliğinden hamilesin 😍

Hitereskopi oldum bendee
Ve tuplere baski yapan kistlerim varmis onu aldilar🥰
Evet biliyorum canım lariye özelden sordum öğrendim durumunu. Sen normal rahim filmi olmuşmuydun önceden? Olduysan bu durum gözükmemişmiyidi? Yada yeni oluşan bi kistmiymiş canım?
Kistlerden kurtuldun bence bikaç aya normal yollarla hamile kalacaksın sen Rabbimin izniyle😍🙏

X