Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Gunaydin nasilsin canim saglik ocagina gttm geldm bende😄
Kuzucum iyiyim sen nasılsın 🤗 niye gittin kız sağlık ocağına
Canım nar suyu kalınlaştırmayı sağlıyor hemde güçlü antioksidan yan etki yapacağını sanmıyorum. Günde 1 bardaktan birşey olmaz 😊
Şifa olsun kuzucum 🤗 estrofem de kalınlaşmayı sağlıyor o yüzden dedim
günaydın canım..
o kadar yoğunum ki bu ara anlatamam hiç bişeye vakit bulamıyorum.biz çalışıyoruz kapanma olmadı malesef işler daha da arttı.sayfaya giremiyorum arada bi bakıyorum çıkıyorum o kadar.
bugün iğnenin 8. günü bakalım bekliyorum bu ay hiç test yapmıcam olursa olur olmazsa nasip değilmiş dicem.hatta bu ay olmazsa doktora gitmicem diyet ve spora başlıcam akışına bırakcam öyle karar aldım tabi yine fikrim değişmezse :KK70:
Merak ettim ben de seni test zamanı geldi sandım 😁 olsun ben seni 4-5 güne taciz ederim 😁

E bu tuhaf birşey mi ki 😁 ben de yaptırıyorum. Dünya alem yaptırıyor.
Canım benim bi arkadaş da öyle oldu ama psikiyatr a giderek iyileşti. Kız benden uzun ve inanılmazzz zayıftı

Hoşgeldin canım 🤗 iyidir sende ne var ne yok 🤗
Gayet iyiyim Allaha sükürr hersey yolunda normalde calisiyorum ama 17gun evdeyiz valla cok keyfim yerinde😂😂

Kuzucum iyiyim sen nasılsın 🤗 niye gittin kız sağlık ocağına

Şifa olsun kuzucum 🤗 estrofem de kalınlaşmayı sağlıyor o yüzden dedim

Merak ettim ben de seni test zamanı geldi sandım 😁 olsun ben seni 4-5 güne taciz ederim 😁
Kan ve idrar tahlili gebelikte bakilan onlar icin hava da cok guzel ya gezmelik:)).midem cok bulaniyor ozellikle sabah hersey kotu gelio:s

Kan ve idrar tahlili gebelikte bakilan onlar icin hava da cok guzel ya gezmelik:)).midem cok bulaniyor ozellikle sabah hersey kotu gelio:s
Ben her dakika kraker yedim gebelikte birde cok istahsizdim ilk 3 ay sonraaaaaa birdenn istahim acildi ve 5.5 kilo aldim😂🤦🏼‍♀️

E bu tuhaf birşey mi ki 😁 ben de yaptırıyorum. Dünya alem yaptırıyor.

Gayet iyiyim Allaha sükürr hersey yolunda normalde calisiyorum ama 17gun evdeyiz valla cok keyfim yerinde😂😂
Ayyy dinlen bol bol 😁 aktivite ayarladın mı evde zaman dolduracak
10. Hafta geçti benim bulantılar. Kargoya gittim geldim durduran olmadı hava mis 😁

Az almissin canim 😂olsun ne istyrsan ye sonra veriliyor ben de galeta yiyip duruyrm cikarmiyorum ama bulanio suan icin:)
Ben canim ne isterse yiyorum ilk 3 ayin acisini cikarmak icin :) benim mide bulantim hic olmadi cok ilginctir ki normalde herseye midesi bulanan devamli kusan biri olarak sadece yemeklerden kokulardan tiksinti geldi mesela sogan sarimsak camasir yumusaticisi parfum kolonyalar 🥵😔

Ben canim ne isterse yiyorum ilk 3 ayin acisini cikarmak icin :) benim mide bulantim hic olmadi cok ilginctir ki normalde herseye midesi bulanan devamli kusan biri olarak sadece yemeklerden kokulardan tiksinti geldi mesela sogan sarimsak camasir yumusaticisi parfum kolonyalar 🥵😔
Cok sukur cikarmak kotu oluyor ya benm de olmaz ins ilki gibi valla ye cnm saglik sorunu olmadigi surece bisi olmaz😄

Kızzz şimdi bakabildim siteye açar açmaz kaytazları görünce Allah dedim 😍😂 resimle daha iyi oturdu şekli inceliği çok güzel görünüyor kaynişinin ellerine sağlık iyi yemişsindir bebişinle ikinize yarasın et olsun 🥰😆
sagol ballımmmm 2 tane yedm ertesi gün yine 2 tane gömdümm :rolleyes: :bicak::KK70:
LaRisaCca LaRisaCca edaecoo edaecoo @Skrkz17 C Capanin Gururu Teyom kuzucuklar nasılsınız keyifler yerindedir inşallah 🥰🤗
valla bn sürekli bu ara yorgun hissediyorum erkenden yataga atıyorum kndmi uyuyorum cnm birde aşırı gazım sancım ve şişkinliğim var ne yapsam geçmiyor tek rahat ettiğim yer yatak ondada hemn uyuyormm :KK70: sen nasılsın

Son düzenleme:
Ayyy dinlen bol bol 😁 aktivite ayarladın mı evde zaman dolduracak

10. Hafta geçti benim bulantılar. Kargoya gittim geldim durduran olmadı hava mis 😁
Aktivite mii hic sevmem😂😂 dun birsuru cicek aldim toprak aldim onlari ekicem saksilara o tarz seyler yapmayi dusunuyorum canim

X