Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aktivite mii hic sevmem😂😂 dun birsuru cicek aldim toprak aldim onlari ekicem saksilara o tarz seyler yapmayi dusunuyorum canim
Tamam işte bu harika bir aktivite değil mi 🤗 toprak insanı her zaman mutlu eder. Benim burcumun elementi de toprak ben çok seviyorum 🤗

Kızlar yaa yarın 1 Mayısmış uzman doktor yokmuş 3.günü de muayene ol diyince mecbur oldu böyle. Bir de nöbetçi eczanede vereceği ilaçları bulabilcekmiyim gerçi burası istanbul illa ki bulurum ama zorlanır mıyım bilmiyorum. Pratisyen hekimi de bizim ki istemiyo anlamıyorlar diyo 😒 pöff güya stres yapmıcaktım 🤔 kendisi uzakta oldugu icin gidemiyorum oraya bi şekilde olacakta işte canım sıkıldı

Ahh bu ben bi seni dinlemeyi öğrenemedim 🙈
😁 Gün gelir sen de dinlersin . Günaydın bu arada kuzucum
Günaydın kızçeler ☺️ Adetim 1 gün gecikti az önce tv de program seyrediyordum Aniden gözlerim doldu ağlamaya başladım ayy sonra durdum 😅 bana ne oluyo falan dedim sabahta miğdem ağzıma geldi kalkar kalkmaz ama kusmadım bunlar psikolojik belirti mi bendeki
Aşkım inşallah psikolojik değildir inşallah teyzoş oluyoruzdur. Test aldın mı 🥰

Az almissin canim 😂olsun ne istyrsan ye sonra veriliyor ben de galeta yiyip duruyrm cikarmiyorum ama bulanio suan icin:)
kuzu o bndede geçti çok şükür kusma bnde yaşamadım kuru bulantı kötü ama tuzlu çubuk bastrıyordu bni rahatlarsın inşallah geçiyor üzülme bnde şimdi az bsy fazla bsy yesem midem müsade etmiyo hemen bulanıyor :KK70:

Üşütmüşsündür canım. O hortum ertesi gün acıtmaya başlıyor çünkü genzi .hatta benim dudaklarım iç kenar kısımlarında da tahribat olmuştu

Vallahi ben bile kafayı yicem hala olmadı :işsiz:

Canım zaten estrofem kullanacaksınız ekstra bitkisel takviye almayın yanlış işlere yol açabilirsiniz

Ama ben sana dedimmmm 😁
Macunu bırakmıştım ama dibinde 2 3 kaşıklık var dün ona başladım o bitsin bunun olcağı yok. 4 5 tanemi ne test kaldı onlarıda yapar sonra bırakırım nolcsksa olsunn artık🤣

Evet kuzum çoğu kişi içiyor transfer öncesi 😊 rahim güçlendirici olarak geçiyo kalınlastırdıgı için ben yine de fazlaya kaçmıcam günde 1 bardak şifa niyetine 😊
Bende içtim canım ben ama 1 2 defa kontrole gittim rahim kalınlığına baktı sonra bi gittiğimde estrofem 6 yaptı bide bant verdi rahmim istediği gibi değildi diye düşündüm burda bana nar suyu iç demişlerdi 4 5 kere içmişimdir günde 1 bardak ama transfer zamanı bıraktım canım korktum transfer zamanı ananas yedim günde 1 dilim transfere 2 gün kala başladım ona da 🙈 birde havuç suyu içtim kuzum 😍

Kızlar yaa yarın 1 Mayısmış uzman doktor yokmuş 3.günü de muayene ol diyince mecbur oldu böyle. Bir de nöbetçi eczanede vereceği ilaçları bulabilcekmiyim gerçi burası istanbul illa ki bulurum ama zorlanır mıyım bilmiyorum. Pratisyen hekimi de bizim ki istemiyo anlamıyorlar diyo 😒 pöff güya stres yapmıcaktım 🤔 kendisi uzakta oldugu icin gidemiyorum oraya bi şekilde olacakta işte canım sıkıldı
Canım doktorla konuş olmadı bugün git ben 2. Gün gitmiştim ilaçlarıda bulursun kuzum dert etme 😍

Bende içtim canım ben ama 1 2 defa kontrole gittim rahim kalınlığına baktı sonra bi gittiğimde estrofem 6 yaptı bide bant verdi rahmim istediği gibi değildi diye düşündüm burda bana nar suyu iç demişlerdi 4 5 kere içmişimdir günde 1 bardak ama transfer zamanı bıraktım canım korktum transfer zamanı ananas yedim günde 1 dilim transfere 2 gün kala başladım ona da 🙈 birde havuç suyu içtim kuzum 😍
Öylemi canım tamam aklımda olsun, ananasıda çok duydum kabak çekirdeği falan 😊 avakadoyu zaten günde yarım yicem sürekli insallah 🤭 Allah'ım çabalarımızın karsılıgını versin insallah 🥰

Yok kuzum sadece merak ediyordu. Ben 25-30bin gider dedim o yüzden sorduk sana 😊
😂😂😂 Çakallll fazla söyledin alıştırdın daha az gidince mutlu olsun diye di mi
3. Gün muayenesi geç kalmış değil canım üzülme 🤗 ilaçları da kesin bulursun. Gittiğin ecz de olmasa bile arar depodan getirtirler. Bunların hepsi çözülür. Seni anlıyorum birden telaş ettin ama inanki herşey çok güzel ilerleyecek 🤗
Ayyy insallah 20 olmam boyum 160cm 60kg ile hamile kaldim muhtemen top gibi olurum yuvarlarlar beni😂😂
Bezelye gibi yuvarlan dur sonra 😂😂 ben 14. Haftada hala 62.5 um 60 la başladım. Bakalım sonum nolcak 😂
Macunu bırakmıştım ama dibinde 2 3 kaşıklık var dün ona başladım o bitsin bunun olcağı yok. 4 5 tanemi ne test kaldı onlarıda yapar sonra bırakırım nolcsksa olsunn artık🤣
Canım sabır gerektiren bir uygulama gerçekten. İnşallah pik olsun da rahatla artık ya😔

X