Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Cookiie Cookiie portim ovülasyon ne durumda bugün
En alttaki larim 🙄 0FBE5940-4FE3-4ECC-87CF-FD116393393D.jpeg

Buda ilk yaptığımdaki anı 33BAB6CB-2F28-4F32-9C72-7DCB9AE76034.jpeg

LaRisaCca LaRisaCca atlamışım Ballikko Ballikko adına da çok sevindim süreci sıkıntısız geçsin de güzel haberlerini almak nasip olsun. Doktoru Bay X mi aceba 🤣
Hahahha😂 çok sağoll canımcım aminnn darısı senin ve tüm isteyenlerin basına. İnsallah tek seferde tutunur bebişlerimiz 😍 maalesef benm doktorum bay x değil. Ama başlarda heveslendm yani hatta sordum İstanbulada geliyomu falan diye 🤭

Ay ne güzel haberler kız bunlar en son H halleycik ameliyatını okumuştum galiba çok sevindim en azından süreci başladı 😍 Skrkz17 Skrkz17 ayrı sevindim valla değerlerinden belliydi sanki ikiz olduğuda❤️ Allah sağlıklı gebelik yaşatsın ardından sağlıklı doğum ile bir avazda sağlıcakla bebişlerini alsın kucağına inşallah çok mutlu oldum ya 🥰🤗
Sağolasın canım benim 🙏😍 ben hiç beklemiyordum çünkü LaRisaCca LaRisaCca nın falan değerleri çok yüksekti 🙈 inşallah hepimiz sağlıcakla kucağımıza alırız Rabbim en kısa ve hayırlı zamanda sanada nasip etsin dualarımdasın 🙏😍

Bogazim aciyoo hastanede usuttummu acaba ya
İkinci kez koronada karantina varmi yine 😃
Üşütmüşsündür canım. O hortum ertesi gün acıtmaya başlıyor çünkü genzi .hatta benim dudaklarım iç kenar kısımlarında da tahribat olmuştu
Vallahi ben bile kafayı yicem hala olmadı :işsiz:
Canım zaten estrofem kullanacaksınız ekstra bitkisel takviye almayın yanlış işlere yol açabilirsiniz
Sağolasın canım benim 🙏😍 ben hiç beklemiyordum çünkü LaRisaCca LaRisaCca nın falan değerleri çok yüksekti 🙈 inşallah hepimiz sağlıcakla kucağımıza alırız Rabbim en kısa ve hayırlı zamanda sanada nasip etsin dualarımdasın 🙏😍
Ama ben sana dedimmmm 😁

Üşütmüşsündür canım. O hortum ertesi gün acıtmaya başlıyor çünkü genzi .hatta benim dudaklarım iç kenar kısımlarında da tahribat olmuştu

Vallahi ben bile kafayı yicem hala olmadı :işsiz:

Canım zaten estrofem kullanacaksınız ekstra bitkisel takviye almayın yanlış işlere yol açabilirsiniz

Ama ben sana dedimmmm 😁
Canım nar suyu kalınlaştırmayı sağlıyor hemde güçlü antioksidan yan etki yapacağını sanmıyorum. Günde 1 bardaktan birşey olmaz 😊

günaydın canım..
o kadar yoğunum ki bu ara anlatamam hiç bişeye vakit bulamıyorum.biz çalışıyoruz kapanma olmadı malesef işler daha da arttı.sayfaya giremiyorum arada bi bakıyorum çıkıyorum o kadar.
bugün iğnenin 8. günü bakalım bekliyorum bu ay hiç test yapmıcam olursa olur olmazsa nasip değilmiş dicem.hatta bu ay olmazsa doktora gitmicem diyet ve spora başlıcam akışına bırakcam öyle karar aldım tabi yine fikrim değişmezse :KK70:

X