Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende cok seviyorummm toprak cicekle ugrasmayi. İlk basta sey olarak anladim aktiviteyi spor😂
Ay yok kontrolsüz spor zarar verebilir çok dikkatli olmak lazım canım spor konusunda 😂 sakın kafana göre yapma. Ben zaman geçirmek için birşeyler buldun mu anlamında 😂
Yok yok artık dinlicem 😍 Günaydın canım 😍
🤗💛
günoooooooooooo :KK36:
Duyguşşşşşşşş günaydın 😁 yollar boş mu 😂
LaRisaCca LaRisaCca sabah tartıldım 65 olmuşum ama bi o kdr da şişim var sanki kilo mu yoksa ödem mi bilemedm :110::110:
😂😂😂 Seni yerim ben ya kız takılma bu kadar sonumuz yusyuvarlak bunu unutma
Evde ovülasyon testlerim var kuzumm normal test almadım bilerek birde dün yanımda eşim vardı işede gitmedi 🤦‍♀️
Yapsana bir tane ovü bakim

😂😂😂 Çakallll fazla söyledin alıştırdın daha az gidince mutlu olsun diye di mi

3. Gün muayenesi geç kalmış değil canım üzülme 🤗 ilaçları da kesin bulursun. Gittiğin ecz de olmasa bile arar depodan getirtirler. Bunların hepsi çözülür. Seni anlıyorum birden telaş ettin ama inanki herşey çok güzel ilerleyecek 🤗

Bezelye gibi yuvarlan dur sonra 😂😂 ben 14. Haftada hala 62.5 um 60 la başladım. Bakalım sonum nolcak 😂

Canım sabır gerektiren bir uygulama gerçekten. İnşallah pik olsun da rahatla artık ya😔
Sende biraz fazla alabilirsin canimm . Amannnn napalimmm ya😂

Ay yok kontrolsüz spor zarar verebilir çok dikkatli olmak lazım canım spor konusunda 😂 sakın kafana göre yapma. Ben zaman geçirmek için birşeyler buldun mu anlamında 😂

🤗💛

çok korkuyorum çok kilo almaktann :110: :110: alıyım ama çok degll snra hareketlerim kısıtlanırsa yaa :110::110:

hemde nası boşş mis gibi gldimmm 3 dkika da :KK70::KK70:

3. Gün muayenesi geç kalmış değil canım üzülme 🤗 ilaçları da kesin bulursun. Gittiğin ecz de olmasa bile arar depodan getirtirler. Bunların hepsi çözülür. Seni anlıyorum birden telaş ettin ama inanki herşey çok güzel ilerleyecek 🤗

Bezelye gibi yuvarlan dur sonra 😂😂 ben 14. Haftada hala 62.5 um 60 la başladım. Bakalım sonum nolcak 😂

Canım sabır gerektiren bir uygulama gerçekten. İnşallah pik olsun da rahatla artık ya😔
Haklısın canımcım. 3.gün ilaca başlayan çok kişi var o açıdan rahatladm. Depolarda tatil oluyor 1 mayısta ondan endişe ettim ama korkacağm bişey yok sonucta gonal f gibi sipariş üzerine gelen ilaçlar kullanmıcam vardır illa ki sağolasın 🤗

🤗💛

Varmı sence lariss ne olur var deeeee ne oluuuurrr

Eklentiler

• 33B47AD5-2611-450F-B3D1-7715EF567415.jpeg
    33B47AD5-2611-450F-B3D1-7715EF567415.jpeg
    152,1 KB · Görüntüleme: 24
İşten çıkarma yasağı uzatılmış çook çok mutlu oldum 😂😂 hani diyordumya transfet tarihime denk geliyor yasak bitişi diye. Allah'ın iziniyle yasak bitiminde gebeliğim sağlıkla devam ederse 9.haftam olmuş olacak sonrası ne olacak bilmiyorum lariş nasıl sürekli izin alıcam çalışmadan hiçbi fikrim yok😂😂 LaRisaCca LaRisaCca

İnşallah larim yaa valla sıkıldım artık bende ciden 😞

Kuzucum iyiyim sen nasılsın 🤗 niye gittin kız sağlık ocağına

Şifa olsun kuzucum 🤗 estrofem de kalınlaşmayı sağlıyor o yüzden dedim

Merak ettim ben de seni test zamanı geldi sandım 😁 olsun ben seni 4-5 güne taciz ederim 😁
yok canım daha gelmedi hatta sabah test yapsam mı dedim etkisi geçmiş midir göreyim dedim sonra amaaan görüp nolcak sanki diye vazgeçtim :KK70:

Sende biraz fazla alabilirsin canimm . Amannnn napalimmm ya😂
Evet canım ben bezelye değil resmen futbol topu gibi olcam 🤭
Hahahah cocuk havuzu mu alsaydin bide sisirilenlerden balkona koyar icinde otururdun😂😂
He dur trendyol indirimleri nden sipariş vereyim hemen 😂 yazın iyi serinlerim
çok korkuyorum çok kilo almaktann :110: :110: alıyım ama çok degll snra hareketlerim kısıtlanırsa yaa :110::110:

hemde nası boşş mis gibi gldimmm 3 dkika da :KK70::KK70:
Korkunun ecele faydası yok duyguş hepimiz bezelye gibi yuvarlanacaz 😂 en çok da ben
Varmı sence lariss ne olur var deeeee ne oluuuurrr
Varrrrrr bu kadar pik olması gebeliği gösterir canım inşallah bu test seni yanıltmaz 🤗💕
İşten çıkarma yasağı uzatılmış çook çok mutlu oldum 😂😂 hani diyordumya transfet tarihime denk geliyor yasak bitişi diye. Allah'ın iziniyle yasak bitiminde gebeliğim sağlıkla devam ederse 9.haftam olmuş olacak sonrası ne olacak bilmiyorum lariş nasıl sürekli izin alıcam çalışmadan hiçbi fikrim yok😂😂 LaRisaCca LaRisaCca
Ben sana tüyoları veririm 😁 jinekoloğun düşük tehdidi yazıp patlatacak canım 😁
Cok pimpirik yaptim kendime yaa
Resmen heryerim agriyo 😰
Canım olman mümkün değil merak etme yeni geçirdin 🤗 üşütmüşsündür ağrı kesici al 🤗

X