Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
coconatt coconatt kuzuş dün sen soruyordun demi kaytaz böreğini böyle yapıcaksın dün kayniş yapmıştı :KK36:
Kızzz şimdi bakabildim siteye açar açmaz kaytazları görünce Allah dedim 😍😂 resimle daha iyi oturdu şekli inceliği çok güzel görünüyor kaynişinin ellerine sağlık iyi yemişsindir bebişinle ikinize yarasın et olsun 🥰😆

Canımm hoşgeldin. Kalp kalbe karşı gerçekten daha 5 dk önce aklımdaydın. Bugün gelmedi diyordum, çıktın geldin. Biz iyiyiz sen nasılsın
O kalbi severim 😍 iyiyim şükür kuzum bende var mı bir güzel gelişme?

iki gün sokak çocuğu gibi gezcem dedim ya iki gündür orası senin burası benim geziyordum aşko ondan bakamadım. Kocikonun vertigosundan ötürü araba kullandırtmadım şoförlük yaptım hiç bakamadım 🤦‍♀️ hasta bakıcılığından terfi ettim 😂😂

O kalbi severim 😍 iyiyim şükür kuzum bende var mı bir güzel gelişme?

iki gün sokak çocuğu gibi gezcem dedim ya iki gündür orası senin burası benim geziyordum aşko ondan bakamadım. Kocikonun vertigosundan ötürü araba kullandırtmadım şoförlük yaptım hiç bakamadım 🤦‍♀️ hasta bakıcılığından terfi ettim 😂😂
Ballikko Ballikko adet oldu tüp e başlıyor, Skrkz17 Skrkz17 ikiz hamile, H halleycik ameliyat oldu evde bunları biliyormuydun hatırlamıyorum yazıverdim 😁

Ballikko Ballikko adet oldu tüp e başlıyor, Skrkz17 Skrkz17 ikiz hamile, H halleycik ameliyat oldu evde bunları biliyormuydun hatırlamıyorum yazıverdim 😁
Ay ne güzel haberler kız bunlar en son H halleycik ameliyatını okumuştum galiba çok sevindim en azından süreci başladı 😍 Skrkz17 Skrkz17 ayrı sevindim valla değerlerinden belliydi sanki ikiz olduğuda❤️ Allah sağlıklı gebelik yaşatsın ardından sağlıklı doğum ile bir avazda sağlıcakla bebişlerini alsın kucağına inşallah çok mutlu oldum ya 🥰🤗

Ay ne güzel haberler kız bunlar en son H halleycik ameliyatını okumuştum galiba çok sevindim en azından süreci başladı 😍 Skrkz17 Skrkz17 ayrı sevindim valla değerlerinden belliydi sanki ikiz olduğuda❤️ Allah sağlıklı gebelik yaşatsın ardından sağlıklı doğum ile bir avazda sağlıcakla bebişlerini alsın kucağına inşallah çok mutlu oldum ya 🥰🤗
Darısı sana inşallah canım 🤗

Darısı sana inşallah canım 🤗
İnşallah hayırlı zamanda kuzum, plan yapmayacağım artık 😁🥰 Bugün lekelenmem oldu düzenli olmadığı için benim kestiremiyorum adet bitiminde konuşalım dedi kızlarda. Sökülmesini bekleyeceğim maydanoz suyu içsem mi diyorum yarın ama bilemedim

İnşallah hayırlı zamanda kuzum, plan yapmayacağım artık 😁🥰 Bugün lekelenmem oldu düzenli olmadığı için benim kestiremiyorum adet bitiminde konuşalım dedi kızlarda. Sökülmesini bekleyeceğim maydanoz suyu içsem mi diyorum yarın ama bilemedim
İçme canım doğalına bırak. Kendi kendine sökülsün daha iyi. Sen sadece stres yapma ❤️
LaRisaCca LaRisaCca atlamışım Ballikko Ballikko adına da çok sevindim süreci sıkıntısız geçsin de güzel haberlerini almak nasip olsun. Doktoru Bay X mi aceba 🤣
Yok kuzum o İstanbul'da 😁

İnsan ramzanda zaten yorgun hissediyor bir de üzerine değerlendirmeler gelince sana hak veriyorum canım

Canımmm her zaman dualarımdasın bebeğim 🤗 Rabbim ol desin olsun inşallah 🤗

İyiyiz tatlım sen nasılsın 🤗 ben aynı anda vuruyordum canım . Arka arkaya . Ama senin yaptığın gibi de olur nasıl rahat ediyorsan öyle yap bitanem 🤗 sürekli aynı yere vurma canım yer değiştir
Amin amin amin inşallah

X