Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
He kız kurayla alıyorum topiğe enişte testi doldurup gelebiliyorsunuz

Ama bu süper birşey bence inanılmaz motive bir enişte

Hiçbirşey.. psikiyatr a gidecek halloş
Aynen hele regl yaklaşıyor ya durum bu ; yatacaz dötümü dönmüşum eniştene geliyor usuldan göbeğimi seviyor bebiş diye bende manyak mısın göbek bu bebek değil tepkisi oluyor

bizim adam hiç daha kan verelim mi demedi inşallah onun heyecanı hürmetine çok uğraşmadan kavuşursun bebişine canım
Amin inşallah asko en çokta onun üzülmesini istemiyorum artık kendimi geçtim

Spermde canım lökosit görüldü normalde bu hızı etkilermiş ama hızımız ileri hareket 80 doktor çok iyi dedi ama lökosit kaliteyi düşürüyormuş
Hemen tedavinizin sonuç vereceğine inanıyorum canım merak etme ikiniz de sağlıklısınız çok şükür

kuzum bu motive sana da iyi gelir. Olumlu düşünmek en güzeli
Her ay olunca alıştım yaa hiç usanmadan her ay aynı cümleleri kullanır adet günüm 1 2 gün gecikince her WC girişimde önünde bekler olmusmusun diye tabi bu işin gırgır şamatasi . Ama inşallah rabbim hepimize biran önce nasip eder çok bekletmeden

Çok şükür iyiyim canisi ne olsun ramazanlikta dersti geçiyor çok yoruluyorum ya bide yumurtlama zamanlarımdayim değerlendirmeye çalışıyoruz ama yoruldum bugün yapmasam mi diye düşündüm. Dün yumurtam çatladı galiba çünkü akıntım ve kaşık bel ağrım dün çok fazlaydı bugün o kar fazla değil ve akintimda sümüksü değil. Dün ve ondan önceki günü degerlendirdik bugünde değerlendirmemiz gerek mi sence?

Bana kalırsa es geçme canım sonra gün aşırıya dönersin

Bana kalırsa es geçme canım sonra gün aşırıya dönersin
Bugünde denimde en iyisi sonra keşke denim bundan sonra 2 3 günde bir. Ben hiç gün aşırı deneyemiyorum hep gece 12 den sonra oluyor. Bu ayda sahur var diye 12 de yapıyoruz sahura kadar yatıyorum sahurda kalkıp duşumu aliyorum

LaRisaCca kuzum, bugün biraz yoğundum yazamadım. Nasılsınız iyi misiniz? Cetrotide iğneye bugün başladım. Gonal F ile aynı anda mı yapılır bilmediğimden, gonal F i vurulduktan 20 dk sonra Cetrotid i vurdum. Doğru mu yaptım acaba? Yalnız o bölge biraz yanıyor...

Asko her ay umudu var evet sonu hüsran ama vazgeçmedi hiç içimde his var oldu bu ay diyor
Benim eşimde öyle her ay umudu var dün diyorum bu aydanda umudun var mı diye evet diyor. Umutsuzluğa düşmek yok kesinlikle diyor Rabbim nasip etsin bu ay hayırlısıyla

İnsan ramzanda zaten yorgun hissediyor bir de üzerine değerlendirmeler gelince sana hak veriyorum canım
Benden duanı esirgeme canisi ya bu ay hürmetine Rabbim sağlıklı hayırlı nasip etsin tüm isteyenlere inşallah emeklerimiz boşa cikmaz
Canımmm her zaman dualarımdasın bebeğim Rabbim ol desin olsun inşallah
İyiyiz tatlım sen nasılsın ben aynı anda vuruyordum canım . Arka arkaya . Ama senin yaptığın gibi de olur nasıl rahat ediyorsan öyle yap bitanem sürekli aynı yere vurma canım yer değiştir

Aşkım benim ya , bitanesin.. çok ama cok teşekkür ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…