Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
LaRisaCca simgoş söylemiştin ama unuttum toplamda herşey dahil ne kadar ödediniz. Enişten soruyor
Canım 750₺ ilk muayene ücreti, 10250₺ tüp bebek işlem ücreti, 2350₺ embriyo dondurma parası, 250₺ Corona testi (acıbademde toplam 2 kişi için ödenen para) ve ilaç ücreti ödemesi var. Toplam 15000₺ civarında tutuyor.tabi ilaçlar martta zamlandı biliyorsun. İlk muayeneden sonra eğer herşey yolundaysa yaptırılan tahlilleri sağlık ocağı ücretsiz yapıyor
Ay hiç sevmem öyle ani baskınları ha iyi yapmışsın surat büküp
Kiz acisindan deil utanmaktan gidemiyom zaten kuafore bile gitmedim hic agda icin
Ay ne utanacam onlar günde 1500 tane görüyor
Emekliyo canim ama ne hikmetse surunmeyi tercih ediyo bizimki napsin disleri tam ramazani buldu cikcak kök sökturuyo bana ramazan ramazan
Oy ben onu yerim Allah esirgesin oğlumu

Bana klsa doktordan bile utaniyodum hic gitmedigm icin ama ilk tedavi surecinde o kadr cok ciktimki catala artk o demeden ben aciyodum buyrum diyr bendeki alisana kadr sonra skinti yok

Amiiiin cumlesini insallah kuzum

Benim bı ark vardı bikini bölgesine bile agdayi kuaförde yaptırıyordu
E bu tuhaf birşey mi ki ben de yaptırıyorum. Dünya alem yaptırıyor.
Arkadasim kusma hastaligina yakalnmis stresten
Cook kafama takildi ya
Canım benim bi arkadaş da öyle oldu ama psikiyatr a giderek iyileşti. Kız benden uzun ve inanılmazzz zayıftı
Selam kizlarrrr nasil gidiyor
Hoşgeldin canım iyidir sende ne var ne yok

İlaçlar hariç 15bin değil mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…