Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
coconatt kuzuş dün sen soruyordun demi kaytaz böreğini böyle yapıcaksın dün kayniş yapmıştı
Kızzz şimdi bakabildim siteye açar açmaz kaytazları görünce Allah dedim resimle daha iyi oturdu şekli inceliği çok güzel görünüyor kaynişinin ellerine sağlık iyi yemişsindir bebişinle ikinize yarasın et olsun

Canımm hoşgeldin. Kalp kalbe karşı gerçekten daha 5 dk önce aklımdaydın. Bugün gelmedi diyordum, çıktın geldin. Biz iyiyiz sen nasılsın
O kalbi severim iyiyim şükür kuzum bende var mı bir güzel gelişme?

iki gün sokak çocuğu gibi gezcem dedim ya iki gündür orası senin burası benim geziyordum aşko ondan bakamadım. Kocikonun vertigosundan ötürü araba kullandırtmadım şoförlük yaptım hiç bakamadım hasta bakıcılığından terfi ettim

Ballikko adet oldu tüp e başlıyor, Skrkz17 ikiz hamile, H halleycik ameliyat oldu evde bunları biliyormuydun hatırlamıyorum yazıverdim

Ballikko adet oldu tüp e başlıyor, Skrkz17 ikiz hamile, H halleycik ameliyat oldu evde bunları biliyormuydun hatırlamıyorum yazıverdim
Ay ne güzel haberler kız bunlar en son H halleycik ameliyatını okumuştum galiba çok sevindim en azından süreci başladı Skrkz17 ayrı sevindim valla değerlerinden belliydi sanki ikiz olduğuda Allah sağlıklı gebelik yaşatsın ardından sağlıklı doğum ile bir avazda sağlıcakla bebişlerini alsın kucağına inşallah çok mutlu oldum ya

Darısı sana inşallah canım

Darısı sana inşallah canım
İnşallah hayırlı zamanda kuzum, plan yapmayacağım artık Bugün lekelenmem oldu düzenli olmadığı için benim kestiremiyorum adet bitiminde konuşalım dedi kızlarda. Sökülmesini bekleyeceğim maydanoz suyu içsem mi diyorum yarın ama bilemedim

İçme canım doğalına bırak. Kendi kendine sökülsün daha iyi. Sen sadece stres yapma
LaRisaCca atlamışım Ballikko adına da çok sevindim süreci sıkıntısız geçsin de güzel haberlerini almak nasip olsun. Doktoru Bay X mi aceba
Yok kuzum o İstanbul'da

Amin amin amin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…