Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım nasılsın. Ya doğru haklısın aslında bı doktorla goruseyim bakalım hangisi uygun diyecek belki testleri yenilemek ister adetli mı gitsem yoksa bitince mi acaba 😶 korkuyorum negatif sonuç almaktan ama korkunun ecele faydası da yok 😭😭😭
Korkuyoruz ama boyle daha cok yipraniyoruzz.
Arkadasim 3 aydir klomen catlatma kullaniyor megerse esinde hiz sorunu varmis
He ay 500 tl hem maddi hem manevi zarar.

Kız sakın söyleme bizimkini 😂 yakar çıramızı Allama 😂
Yok ya ne söyleyeyim😅 hastalarınız sizi çok sert buluyor falan demiştim foruma bakarak gelecek olsam gelmezdim falan😂 söylediği şeyleri oldukça tersten anlayıp sonra da çarpıtarak yazdıklarını falan söylemişti pek hoşlanmıyor muhtelemen buradan😁 gerçekten yazı dili ile herkes her şeyi yanlış anlıyor

Selam hanimlar iyi pazarlar 😊Bugün çatlatma iğnesi sonrasi 13. Gün test yaptım az once negatif. Adet sonrası bi doktorla görüşup rahim filmi cektircem bekle bı kaç ay derse beklicem yok aşılama yapalım tüp bebeğe gecrlim derse geçsem mi plana göre beklesem mi bilmiyorum yine kafalar dumanlı 😭😭😭
Rahim filmini her şekilde çektir

LaRisaCca LaRisaCca Bugün bı tanıdığın yine tüp bebek denemesi olumsuz sonuç olmuş duydum ya hiç pozitif düşünemiyorum ki 😭😭😭 napcaz böyle
Canım ölüm doğum nikah tarihi değişmez. Bazı şeyler vaktine esirdir. Ben tüp e başladım 4 gün iğnemi vurdum korona oldum ve tedavim 3 ay ertelendi. Başlasam da zamanı değilse kısmetime kavuşamıyorum 🤗💛
Yok ya ne söyleyeyim😅 hastalarınız sizi çok sert buluyor falan demiştim foruma bakarak gelecek olsam gelmezdim falan😂 söylediği şeyleri oldukça tersten anlayıp sonra da çarpıtarak yazdıklarını falan söylemişti pek hoşlanmıyor muhtelemen buradan😁 gerçekten yazı dili ile herkes her şeyi yanlış anlıyor
Allah'tan biz hiç öyle birşey konuşmadık burda 🤭🤭🤭 ama kk zaten linç etmek için bdv de bekleyen kadınlarla dolu oraya bir topik açmak gelin suratıma tükürün demekle eşdeğer 😁

İyi dinlen canım temizlik de şart daha yorma kendini güle güle kirlet 🤗

Yaptım duyguş 😂 yasağın bitti 10. Hafta bitişinde 🤭🤭🤭 kız senin netin yoktu gelmeni bekledim

😂😂😂 Porti seni De görecem

Ayy bugün ben de aynı jestle karşılaştım şükür 😁 bugün şanslı günümüzdeyiz

Kız sakın söyleme bizimkini 😂 yakar çıramızı Allama 😂

Kimse sana yağğğnışşş yapamaz bacım böylesi daha iyi 😁

Ben de yürüyerek geldim nefes nefese kaldım duyguş şimdi böyleysek yaza Allah yardımcımız olsun 😁

Selam canım benim bana sorarsan imkan varsa direk tüpe başla derim. Yaptığım masraflara bakarsam 2 tüp parası harcamışım..

Kuzum hayırlı olsun güle güle kirlet cam balkonunu güle güle kullan bebişkolar iyiler senden gelecek kuzen haberini bekliyorlar 😁 kuzum stres de geciktirir bekleme sen gelir o 🤗
Ahahaha kız portiyi o zamanlarda görürsen banada haber ver ben hiç göremicem sanki :KK70: :KK70:

X