Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sagol duygusum. Son iki ay biraz zorlasmaya basladi. O yuzden Iyi diyelim iyi olalim cok sukur bu gunumuze. Sen nasilsin. Bebisini gormussun dun. 😍. Sag salim kucagimiza almakta nasip olsun canim.

Canim seninki gebeliktendir. Bu donemde bas donmeleri falan olabiliyor.
Ayyyyy sag salim Kucagına alırsın inşallah kuzuşum 🤗🤲🤲 az kaldı insan Bi an önce bu günler geçsin istiyor degl mi az kaldı biraz daha dayan yine çok sıcaklara gelmiceksin biz napalm hele ki Hatay sıcağında 😏😏😂😂
Evet kuzum Bncede Hamilelikten bu ara çok oluyor cnkü 2 kere de göz kararmam bulanık görmem oldu çok şükür bir daha yaşamadım 🤲

Tabi canım, bu forum ve paylaşılan bilgiler sayesinde tüp kontrolü yaptırdım ondan sonra tüp bebek kesinleşti; yoksa biz hala doğal yoldan denicektik, boşa kürek sallıyacaktık. :KK45:
Ne sıkıntı çıktı asko

Kuzum sağ tüpüm tıkalıymış... Amh da zaten 0,67 di bende.. gecikmek istemedik direkt tüp dedi doktorumuz.
Bende yarın soracam amh testi yaptırayım mi diye adetinde bi problem varmiydi acaba rahim filmi çekildim bı sıkıntı yoktu

Ayyyyy sag salim Kucagına alırsın inşallah kuzuşum 🤗🤲🤲 az kaldı insan Bi an önce bu günler geçsin istiyor degl mi az kaldı biraz daha dayan yine çok sıcaklara gelmiceksin biz napalm hele ki Hatay sıcağında 😏😏😂😂
Evet kuzum Bncede Hamilelikten bu ara çok oluyor cnkü 2 kere de göz kararmam bulanık görmem oldu çok şükür bir daha yaşamadım 🤲
Evet cok sukur cik sicaklara kalmayacagim. Ama bence sizde sanslisiniz. Ilk uc dort aylik doneminiz cok sicaklara gelmiyor. Son aylariniz da sonbahar. Iyi bi donem sayilir bence.😉.

Selam hanimlar iyi pazarlar 😊Bugün çatlatma iğnesi sonrasi 13. Gün test yaptım az once negatif. Adet sonrası bi doktorla görüşup rahim filmi cektircem bekle bı kaç ay derse beklicem yok aşılama yapalım tüp bebeğe gecrlim derse geçsem mi plana göre beklesem mi bilmiyorum yine kafalar dumanlı 😭😭😭

Teocummm❤️ 2 gündür bakamadım bugünde daha yeni totomun üstüne oturdum 🤭 kızkardeşimdeydim evini temizledik bugünde kendi evime cam balkon yapıldı cam sildim kollarım titriyor😂 ne alemdesiniz 🥰 LaRisaCca LaRisaCca nasıl edaecoo edaecoo nasıl ❤️ birde benim adet dündü olmadım hala ama bu ay denemede olmadı sinirlerim bozuk deneme olunca hemen gelir erken gelir hatta şimdi gelen giden yok 😔😔

Amannn hiç deme aşko ama Bn ne zmndır yapmıyordum dün bebiş iyi olunca gözümü kararttım dedim büyük süpürgeyi açıp süpüreyim cnkü kayınvalideme anneme iftara gideriz yapamam birde toz alcm tuvalet lavaboyu yapıcam yarın tmmdr ztn nisn sonuna kadın alcm 😏😏😂😂
İyi dinlen canım temizlik de şart daha yorma kendini güle güle kirlet 🤗
Kızzz zzz yaptın mı yoksaaaa neden bana demiyorsun ne zmn oldu 😂😂
Yaptım duyguş 😂 yasağın bitti 10. Hafta bitişinde 🤭🤭🤭 kız senin netin yoktu gelmeni bekledim
Senide düşünüyorummm tabii amaaa yeğenlerimi bir tık dahaa 😬 🤣🤣
😂😂😂 Porti seni De görecem
Hastayım diye eşim bey kahvaltı tabağı yapmış. Bugün iş yapmadım diye mutluyum ben de 😅
Ayy bugün ben de aynı jestle karşılaştım şükür 😁 bugün şanslı günümüzdeyiz
Hoca arada kk ya giriyor ama bizim topikten haberi var mı acaba 😂
Kız sakın söyleme bizimkini 😂 yakar çıramızı Allama 😂
Sorma canım ya, nedir bu halimiz böyle, araştır araştır prof olucaz :))))
Kimse sana yağğğnışşş yapamaz bacım böylesi daha iyi 😁
Yürüyerek kaynişime geldim yavaş yavş akşam yemegine çagırdı güzl bisey yapıyor die geldim 😂😂 uzandım şimdi ama baya yoruldugumu hissettim 😏😏
Ben de yürüyerek geldim nefes nefese kaldım duyguş şimdi böyleysek yaza Allah yardımcımız olsun 😁
Selam hanimlar iyi pazarlar 😊Bugün çatlatma iğnesi sonrasi 13. Gün test yaptım az once negatif. Adet sonrası bi doktorla görüşup rahim filmi cektircem bekle bı kaç ay derse beklicem yok aşılama yapalım tüp bebeğe gecrlim derse geçsem mi plana göre beklesem mi bilmiyorum yine kafalar dumanlı 😭😭😭
Selam canım benim bana sorarsan imkan varsa direk tüpe başla derim. Yaptığım masraflara bakarsam 2 tüp parası harcamışım..
Teocummm❤️ 2 gündür bakamadım bugünde daha yeni totomun üstüne oturdum 🤭 kızkardeşimdeydim evini temizledik bugünde kendi evime cam balkon yapıldı cam sildim kollarım titriyor😂 ne alemdesiniz 🥰 LaRisaCca LaRisaCca nasıl edaecoo edaecoo nasıl ❤️ birde benim adet dündü olmadım hala ama bu ay denemede olmadı sinirlerim bozuk deneme olunca hemen gelir erken gelir hatta şimdi gelen giden yok 😔😔
Kuzum hayırlı olsun güle güle kirlet cam balkonunu güle güle kullan bebişkolar iyiler senden gelecek kuzen haberini bekliyorlar 😁 kuzum stres de geciktirir bekleme sen gelir o 🤗

İyi dinlen canım temizlik de şart daha yorma kendini güle güle kirlet 🤗

Yaptım duyguş 😂 yasağın bitti 10. Hafta bitişinde 🤭🤭🤭 kız senin netin yoktu gelmeni bekledim

😂😂😂 Porti seni De görecem

Ayy bugün ben de aynı jestle karşılaştım şükür 😁 bugün şanslı günümüzdeyiz

Kız sakın söyleme bizimkini 😂 yakar çıramızı Allama 😂

Kimse sana yağğğnışşş yapamaz bacım böylesi daha iyi 😁

Ben de yürüyerek geldim nefes nefese kaldım duyguş şimdi böyleysek yaza Allah yardımcımız olsun 😁

Selam canım benim bana sorarsan imkan varsa direk tüpe başla derim. Yaptığım masraflara bakarsam 2 tüp parası harcamışım..

Kuzum hayırlı olsun güle güle kirlet cam balkonunu güle güle kullan bebişkolar iyiler senden gelecek kuzen haberini bekliyorlar 😁 kuzum stres de geciktirir bekleme sen gelir o 🤗
Ayy valla güle güle kirleticem çok bekledim şimdi güzel bir yer yapıcam bittiğinde sizede atarım fotoları😄 istanbul a gelirseniz beklerim keyif kahvesi içmeye 🥰yerim o minnoşları bennn🥰 yaa inşllah bebeğim inşallah güzel haber gelecek seninkiler artık bize abilik ablalık yapar😍😍

Ayy valla güle güle kirleticem çok bekledim şimdi güzel bir yer yapıcam bittiğinde sizede atarım fotoları😄 istanbul a gelirseniz beklerim keyif kahvesi içmeye 🥰yerim o minnoşları bennn🥰 yaa inşllah bebeğim inşallah güzel haber gelecek seninkiler artık bize abilik ablalık yapar😍😍
Ayyy geliriz 🤗 ben de cam balkon yaptırınca hemen koltuk tk koydum dekor yaptım harka oluyor keyfini çıkar 🤗

Canım nasılsın. Ya doğru haklısın aslında bı doktorla goruseyim bakalım hangisi uygun diyecek belki testleri yenilemek ister adetli mı gitsem yoksa bitince mi acaba 😶 korkuyorum negatif sonuç almaktan ama korkunun ecele faydası da yok 😭😭😭

Canım nasılsın. Ya doğru haklısın aslında bı doktorla goruseyim bakalım hangisi uygun diyecek belki testleri yenilemek ister adetli mı gitsem yoksa bitince mi acaba 😶 korkuyorum negatif sonuç almaktan ama korkunun ecele faydası da yok 😭😭😭
Kuzum negatif olabilir buna üzülüp kendini yıpratma🤗 yeni ay yeni umut inşallah. Adetken 2.-3. gün gitmen gerekiyor ki tahlil yaptıracaksa ya da yumurtalara bakacaksa net görür 🤗 hayırlısı olsun kuzucum

X