Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Eklentiler

• D38847F8-FA1D-488E-B5F8-4F599A7FE289.jpeg
    D38847F8-FA1D-488E-B5F8-4F599A7FE289.jpeg
    98,6 KB · Görüntüleme: 42
Evet kuzum biliyorum gebeliklerde 4. Aya kadar full tecrübeliyim de sonrasını göremedik bir türlü 🤭🤭

Aynen bir de ben alıştım bu karantinalardan evde olmaya

Hobi binevi 😂
Bende valla ev kuşu oldum🤣 çok güzel hobi oldu 😂😂
Ay yine biieyler olmuş birisi özel bölgesini çekip atmış yüzü müzü gözüküyormuş :eek:
Dedikodu getirdüm 🤣🤣

Aramıza hoşgeldin direk septum var 🤭 histeroskopi yolu göründü sana. Rahmin ters üçgen gibi durması gerekiyor ameliyat sonrası
Kaçışım yok o zaman Lari😂 bende acayip korkarım ya, iğneden bayılmışlığım var. Neyse sağlık olsun Allah dermansız dert vermesin 🥰

Silmişler silmişler 😂
😂😂😂 Bu gözler daha neler görecek acaba . Görmedim ben de anlatılanlar pek bir iğrenç 😂
Kaçışım yok o zaman Lari😂 bende acayip korkarım ya, iğneden bayılmışlığım var. Neyse sağlık olsun Allah dermansız dert vermesin 🥰
Hiççç korkma serum takar gibi damar yolu açıyorlar uyuduğunu fark bile etmiyorsun çok konforlu bir işlem uyandığında adet sancısı gibi oluyor zaten ertesi güne o da kalmayacak inşallah. ameliyat sonrası birkaç saat dinlendirip taburcu olacaksın yürüyerek çıkacaksın hastaneden 🤗
Bu sefer sonuna kadar yaşayacaksın inşallah valla benim de 4 cü gebeliğim ama ilk kez yaptırdım
AA elifim benim de 4. Bu. İnşallah bu defa ikimiz de sonuna kadar gideriz. Rabbim sağlıklı evlat gebelik ve doğum nasip etsin inşallah 🤗

😂😂😂 Bu gözler daha neler görecek acaba . Görmedim ben de anlatılanlar pek bir iğrenç 😂

Hiççç korkma serum takar gibi damar yolu açıyorlar uyuduğunu fark bile etmiyorsun çok konforlu bir işlem uyandığında adet sancısı gibi oluyor zaten ertesi güne o da kalmayacak inşallah. ameliyat sonrası birkaç saat dinlendirip taburcu olacaksın yürüyerek çıkacaksın hastaneden 🤗

AA elifim benim de 4. Bu. İnşallah bu defa ikimiz de sonuna kadar gideriz. Rabbim sağlıklı evlat gebelik ve doğum nasip etsin inşallah 🤗
Amin inşallah canım. Rabbim bu kez yüzümüze gülsün.

Bende görmedim anlatılanlara şok oldum 😂😂 bizim gözler masum hala :KK70:

Canım benim ne kadar pozitifsin 🤗 Gözümü korkutmayayım ben o zaman çok acı olur mu diye😊

Canım benim ne kadar pozitifsin 🤗 Gözümü korkutmayayım ben o zaman çok acı olur mu diye😊
Hiç acı olmuyor canım .bende endikasyon gelişmesine rağmen çok şükür rahat geçti ve yürüyerek çıktım hastaneden . Bunlar seni rahatlatmak adına yazılanlar değil canım aynen böyle olduğundan yazdım 🤗

Hiç acı olmuyor canım .bende endikasyon gelişmesine rağmen çok şükür rahat geçti ve yürüyerek çıktım hastaneden . Bunlar seni rahatlatmak adına yazılanlar değil canım aynen böyle olduğundan yazdım 🤗
Teşekkür ederim Lari, birebir başına gelen biri anlattığı için bunları biraz daha rahatladım 😘😊

X