Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benim Nm88326 ım var görürseniz söyleyin onu canıma saracağım
Aşkım bnm canım ya, ne kadar belli yokluğun...
Bugün doktorla görüştük... vee Tüp bebek kesinleşti. Form gönderecekler dolduracağız.. Tahmin edin fiyatı 5.000 EURO... yanlış okumuyorsunuz demi???
Sigorta %50sini karşılıyor, pandemiden dolayı da eşimim yurtdışı cıkış yasağı var, uçak bileti konaklama vs düşününce TR de yaptırmayacağız ilk etapta...
Bu ayki reglimi geçiyoruz, Mayısta taze transferim olacak... Dualarınızı eksik etmeyin kızlar Rabbim bu süreçtekilere yardım etsin, herşey kolaycacık olsun inş..

Bilmez miyim yaa.Ben Antakyalıyım.. dikkatli ol canım....

tutabilir tabiki canım. Gün aşırı değerlendirmeyi öneriyorlar zaten. İğneden önce değerlendirmiş miydiniz? Bu arada kasık ağrısı iğne sebebiyle olabilir.
İğneden bir gün önce ilişki olmuştu kasık ağrım da şiddetli iki gün sürdü bi kaç gündür de çok hafif bi ağrı var genelde sağ kasığım ağrıyo

Valla canım çukurlar büyükse ve araba, otobüs giriyorsa sağlam insanı bile sakat eder diyeyim... araban varsa, bir sağ bir sol yap en iyisi mi...
Öyle canım ya heryeri kazdılar burda ve düzeltmedilerbi çukurdan kaçsan diğerine giriyorsun bakalım artık eşim bi yol bulacak yapcak bişey yok

olsun kuzum sonu güzel olsunda giden para olsun para bi şekilde kazanılır maalesf bizim bebecikler masraflı
hadi bakalım az kalmış mayısa ne kaldı şurda nisanın ilk haftası bitti bile göz açıp kapayıncaya kdr geçer zmn yeter ki sağlıkla geçsin rabbm nasip etsn poztf sonuç alırsın dilerim ki

Hoşgeldin Kuzummm özledik cnm bnm

Ben de özledim kuzucum ohh yaa güzel haber sonunda çok şükür kuzum çok pahalıymış gerçekten fiyat ama biliyor msuun kucağına aldığında ödediğin o para hiç gözüne gelmeyecek yeterki gelsinler feda olsun yavrucaklara inşallah ilk denemede tutar canım benim
Ayy ayy ayy kimler gelmiş hoş gelmiş kız ne yaptın da sana engeli bastılar
Cero yaaa hoş buldum ahh sorma yaa şutlandık iddialara göre tartışmalara karışmışım

Ayy bütün sineklikleri yıkadım, cam balkonu , balkonu yıkadım 2 saattir ayaktayım şimdi uzandım. Akşam da wc leri yıkayıp toz alacam. Bunları zaten ben kendim yapabildiğimden ve sıklıkla yaptığımdan yarın kadın geldiğinde bana camları silsin, koltukları silsin. Robotla yerleri alıyorum makine belimi zorlamasın diye , makineyle halıları yerleri alsın, halıları katlayıp silsin yerleri bir de banyo fayanslarını yıkasın. Haftaya geldiğinde de ben yine temizlik yapmış olurum mutfak dolabını buzdolabını vestiyeri döktürürüm. Nisan sonunda halıları yıkamaya gönderirim, perdeleri kocam çıkarır makineye atarım kocam asar , tamamdır perdeleri çıkarınca temiz mopla kocam duvarları siler hafif nemli şekilde avizeleri de o söker temizler takar. zaten halı olmayınca robot iyi iş görüyor

Canım benim çok haklısın kuzum, kimileri doğal yoldan gebe kalır para ödemez; kimileri de paracıklarını koyar ortaya.. ne yapalım gelsin de canları sağolsun :)))
Evet cnm az da var, süreci çok uzatmadıklarına sevindim açıkcası, güzel dileklerin için teşekkür ederim

Pahalı ama %50 sigorta karşılayacak kuzum, bakalım tam tutar ne belli olur yakında... İnşallah ilk denemede tutar da daha da soğana döndürmezler bizi Feda olsun benim gelecekteki minnoşuma :))

>Sen nasılsın cnm bebişler nasıl :9))

Hay Allahım ya Neyse cezan bitmiş sevindim aramıza dönmene canım

Feda olsun annesi aslında şöyle düşününce orda kiralar zaten 800 euronun üzerinde 5 aylık ev kirası gibi birşeye denk geliyor. Burda ortala 1000 TL ev kirası 1,5 yıllık ev kirası gibi. Oranın şartlarına fiyat ortalama gibi olur 2500 Euro olunca.
Ben iyiyim kuzum bebişler son gördüğümde iyilerdi inşallah hala iyilerdir

Çooooook sevindim tatlişko Mayısa birşey kalmadı Sapa sağlam minnoş embriyoların olsun sımsıkı tutunsunlar annelerine inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…