Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Snn kocişte bnmki gibi yani geçmiş olsun bize Bn artık umursamıyorum benm kocamın yaptıklarını söylesem neden boşamadn dersiniz

Rabbim hepimizin kucağına sağ saglim almayı nasip etsin . Ben geçen sene Eylül'de tüp bebek yaptirdim olmadı . Çok şükür aşılama ile nasıp oldu kuzum
Darısı isteyenlerin başına
Amin inslalah hadiya tam ters olmus goruyormusun nasibin boyleymisbenim asilama tutmamasti

Tıp zaten kesinlikle %100 değildir. Hele konu gebeliğe gelince bu oran çok düşüyor.
Ee annen nasıl hamile kalmış? merak ettim.
Öyle kendiliğinden kalmış valla hiçbişey yapmamış, o zmn bu tedaviler bilmemneler bu kadar yaygın değildiki, zaten çalışıyomuş fln, kendiliğinden olmuş

Kız Bn annemle aynı binadayım kayınvalidemle degl senin bu multi vitaminlerde işe yaramıyor

Amin inslalah hadiya tam ters olmus goruyormusun nasibin boyleymisbenim asilama tutmamasti
Aynen öyle ve özel bir merkezdi orada hem aşılama hemde tüp Bebek tedavisi gördüm şansım doktora göre fazla idi bayağı umut verdiler ama nasip olmadı , devlete başvuru yaptım tüp bebeğe kalırsam rapor çıksın diye haklarımızı doldurmak için çok şükür Rabbime çok sıkıntılı dönemlerin ardından bana doğum günümde hamile olduğumu öğrendim nasip etti

Snn kocişte bnmki gibi yani geçmiş olsun bize Bn artık umursamıyorum benm kocamın yaptıklarını söylesem neden boşamadn dersiniz
Kocamın artısı eksisinden çok Allah razı olsun kendisinden bunlar ufak tefek kalıyor aslında ama insan sadece eşimi kastetmiyorum ailesinden saygı bekliyor. Bana göstermesinler de ailesi kendisine saygı duysun o da yok. Aman napıyorlarsa yapsınlar

Masallah Rabbim saglikla kucaklmayi nasip etsin gercekten cok guzel bir duugu

Kız Bn annemle aynı binadayım kayınvalidemle degl senin bu multi vitaminlerde işe yaramıyor
Kız dur karizmamı çizdirdin 2 dk da
hahaha bir daha karışma bdv lere girmeyin diye buralara yazdın dayanamadın gittin neyse ki geçti gtti çok şükür şimcik burdasın yaa ohhhhhh
He ya çok şükür geri döndüm

Yok bnmki en küçük olmasına rağmen kendine sorulur danışılır herşey hepsine göre daha mantıklı daha dgrucu daha akıllı oldugu için ama en küçük oldugu için hep vermiş hiç alamamış maalesef ah ah bsver Bn umursamıyorum artık

Allah razı olsun , Rabbim hayırlı şekilde kavuşmamızıda nasip etsin inşallah sana bana ve bekleyen herkese
Aminnnn aminnnn
Bana bu kocamın ailesi konularından sinir geliyor sinir bak sinirden gülüyorum şuan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…