Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ayy bütün sineklikleri yıkadım, cam balkonu , balkonu yıkadım 2 saattir ayaktayım şimdi uzandım. Akşam da wc leri yıkayıp toz alacam. Bunları zaten ben kendim yapabildiğimden ve sıklıkla yaptığımdan yarın kadın geldiğinde bana camları silsin, koltukları silsin. Robotla yerleri alıyorum makine belimi zorlamasın diye , makineyle halıları yerleri alsın, halıları katlayıp silsin yerleri bir de banyo fayanslarını yıkasın. Haftaya geldiğinde de ben yine temizlik yapmış olurum mutfak dolabını buzdolabını vestiyeri döktürürüm. Nisan sonunda halıları yıkamaya gönderirim, perdeleri kocam çıkarır makineye atarım kocam asar , tamamdır 😁perdeleri çıkarınca temiz mopla kocam duvarları siler hafif nemli şekilde avizeleri de o söker temizler takar. zaten halı olmayınca robot iyi iş görüyor
hayy maşallah ellerin dert görmesin kzu ama dkkt et kndni bu kdr çok yorma birden

hayy maşallah ellerin dert görmesin kzu ama dkkt et kndni bu kdr çok yorma birden
Canım evin bi oturup kalkması gerekiyordu. Eve girdiğinde tertemiz görünüyor ama ince temizlik lazımdı. Cam önleri sineklik toz olunca evi havalandırdığında eve temiz hava girmiyor toz giriyor. Çok rahatsız oluyorum o zaman ve o zaman yaptığın temizlik de boşa gidiyor

Aşkım bnm canım ya, ne kadar belli yokluğun...:KK60:
Bugün doktorla görüştük... vee Tüp bebek kesinleşti. Form gönderecekler dolduracağız.. Tahmin edin fiyatı 5.000 EURO... :confused::confused::confused:yanlış okumuyorsunuz demi???
Sigorta %50sini karşılıyor, pandemiden dolayı da eşimim yurtdışı cıkış yasağı var, uçak bileti konaklama vs düşününce TR de yaptırmayacağız ilk etapta...
Bu ayki reglimi geçiyoruz, Mayısta taze transferim olacak... Dualarınızı eksik etmeyin kızlar :KK68: Rabbim bu süreçtekilere yardım etsin, herşey kolaycacık olsun inş..
Insallah hayirli guzel haberlerini alacagiz cok yakinda😍🍀👍

Canım evin bi oturup kalkması gerekiyordu. Eve girdiğinde tertemiz görünüyor ama ince temizlik lazımdı. Cam önleri sineklik toz olunca evi havalandırdığında eve temiz hava girmiyor toz giriyor. Çok rahatsız oluyorum o zaman ve o zaman yaptığın temizlik de boşa gidiyor
haklısın bbgm vallahi bnde takıntılıyım o konularda halıları kaldırmaya bnde kadın tutacam darısı başıma :işsiz:
Güle güle tatlım internetin yenilenmesine 2 gün kaldı dayan 😁
cumartesi gece yenileniyor yani pazr günü sahalarda olucam :işsiz::işsiz: bktımmmm

Hep bi engel olduğunu düşündüm, yok prolaktin yüksek yok yumurtlamayı yakalayamadım yok rahim ağzı dar bilmemne, doktor şak diye 18ay olmuş hamile kalsan kalırdın dedi yüzüme, eğer gerçekten rahim ağzı darlığı da yoksa ve aşılama da olur tutmazsa bir süre daha bekleyip zihnen hazırlsnıp tüp bebeğe gitmeyi düşünüyorum, tüp bebek benim için en son seçenek gibi, çünkü ondan sonrası yok, tutmazsa yapabileceğim daha başka bişey yok, hadi denesem denesem maksimum 2 kere denerim, büyük konuşmiyim yine ama maddi manevi beni çok zorlar, para konusunu hiç düşünmesem bile manevi olarak psikolojik olarak çok yorar yani, o yüzden Allahım duysun bizi, doktorsuz tedavisiz kendiliğinden pıt diye geliverse bebeklerimiz 🤲🏻🤲🏻

sen ne yapıyosun bakalım nasılsın nasıl geçiyor günler

Sor sor tabikş çok değişik fiyatlar verebiliyolar
5 bin dedi 🤭🤭

haklısın bbgm vallahi bnde takıntılıyım o konularda halıları kaldırmaya bnde kadın tutacam darısı başıma :işsiz:

cumartesi gece yenileniyor yani pazr günü sahalarda olucam :işsiz::işsiz: bktımmmm
Kadın lazım canım hele ki büyük temizliklerde.. biz tek yapamayız
Kiz olur mu geldim elimde donla da sokmadilar iceri 🤣🤣 donu elimde gorunce ne sandilarsa artik 🤣
Ahahahah pis bişey dediysem demek 😂
Çok özleyeceğiz kuzum 🤗
Getirdin De yemedim mi 😂

X