Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Geçen @edaecoo ile konuşuyoruz bir jinekoloğu rahatlıkla asiste edebiliriz
Bence kesinlikle olur
Göm portim bişe olmaz Allah'ın izniyle

Bunu bilemezsin, muallimezzz in de o günlerde değeri o civardaydı ikiz oldu, hatta doğurdu
İnşallah larimm dünden beri baya hareketlilik başladı kasıklaırmda ama galiba iyi birisi bu c life
Nickin değişene kadar hamiş olursun inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhh
Ayyy inşallahhh
Liste yapıyorum hoşuma giden nickleri günü gelince secicem

Yaaa bakalım yarın yaşıycam onu inşallah birşey çıkmazsa yaa çok heyecanlıyım şimdiden
İnanki ben de senin kadar heyecanlıyım hep aklımdasın hep dualarımdasın
Bence kesinlikle olur

İnşallah larimm dünden beri baya hareketlilik başladı kasıklaırmda ama galiba iyi birisi bu c life

Ayyy inşallahhh
Liste yapıyorum hoşuma giden nickleri günü gelince secicem
Valla çok güzel yorumlar var kuzum inşallah sen de o güzel yorum yapanların arasına girersin

Heyecanlıyım şuan ama çok değişken ruh halim, saatler içinde güneşli yağmurlu şimşekli şekilden şekle giriyorum
Ahahha ortaya karışık işte bunlar hep heyecandannn
Ayy Allah razı olsun canım Rabbim hepimizin kucaklarını doldursun inşallah
Aminnn hepimizin inşallah kuzucum
Biraz zaman geçsin öyle yaparım kuzum
Annelik sana çok yakışacak melek anne
Ayy çok heyecanlı
O transfer günü doktor bebişini sana bırakırken bir mucize gibi görüp izliyorsun Allah'ım sen nasip et dileyen herkese yarabbim

Embriyolog ve laboratuvar araştırması nasıl oluyor canım onu nerden araştırabilirim LaRisaCca
Canım ben bu tedaviye başladığımda çok bilmiyordum embriyoloğun ve labaratuvarın önemini bende katılıyorum Lariye ben araştırmadan başladım hayırlısı buymuş ama sen araştır bi tanıdığım var biçok kez denedi en iyi doktorlarda istanbulda falan ve o bana dediği doktordan daha önemli olan embriyolog ve labaratuvar dedi nasıl bi araştırma yaparsın bilmiyorum kuzum bu konuyu

Gerçekten en önemli husus bu canım

İnanki ben de senin kadar heyecanlıyım hep aklımdasın hep dualarımdasın
Sağolasın kuzum valla sizler benim en yakın arkadaşlarımdan bile yakın oldunuz destek oldunuz insan diyemiyor kimseye bazen valla annemlere bile demedim sürekli sorarlar stres olurum diye bir sizler biliyorsunuz iyiki varsınız

Sen de iyiki varsın canım benim ama ben kaynanama itirafımı yaptım. İyi niyetle de olsa her adet ne zaman diye sorduğunda beni kahrediyordun dedim içim soğudu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…