Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canını sıkma hiç gerekmedikçe söyleme bencede. Ama ogrenselerde takılma.Tüp bebek hastası olmamız suç değil ya. Canını sıkma en kotu ücretsiz izin hakkımız var özel sektör bizimde zor olacak biliyorum ama bende 30 oldum hiç çocuğum yok riske atamam. Benim iş terimde bilmeyen kalmadi benimde kafam karışık tedavi hakkindaama uzatmamam lazım onu biyorum. anlıyorum seni.

Ankaraya gitsem Aygül hanıma giderdim canım Memorialde

ben de 36 yaşındayım

senin çocuğun var mı canım
var canım bir oğlum 4.5 yaşında
öğrenmelerine takılmıyorum kendimi üzmüyorum suçlamıyorum da ama ne bileyim bide işten çıkarmayı düşünürlerse diye düşünüyorum diğer taraftan sorup dururlarsa diye söylemedim hiç bakalım hakkımızda hayırlısı inşallah hayırlısıyla kavuşuruz bebişlerimize

Embriyolog ve laboratuvar araştırması nasıl oluyor canım onu nerden araştırabilirim LaRisaCca
Canım bunu şöyle anlıyoruz toplanan yumurtaların çoğu eğer sağlıkla ilerleyebiliyorsa ki bu embriyoloğun işi tabiki laboratuvar koşullarının iyi olması şart bunun için o embriyolog iyidir. Benim 6 yumişime işlem yapıldı 5 i döllendi 4 ü 5. Güne gitti ama bazen 20 küsür yumurta toplanıyor 1 i bile 5. Güne gidemiyor burada embriyolog çok önemli

Ay kız ne yazmışsınız oku oku likela likela bitmedi

aynen dediğin şeyleri hissediyorum ve çok ilginçtir doktorların o kadar saçma sapan konuşmalarına rağmen ben de kendiliğinden bebeğimiz olabileceğine inanıyorum, bak bnm anneme demişler senin çocuğun olursa bileklerimi keserim demiş prof dr. Sonra ben olmuşum kendiliğinden, bu da burada dursun okur okur tıpta kesin bişey olmadığını hatırlarız

Evet tüp bebek olayı kumar gibi ya, hadi bi tane daha yapıyım bu sefer olacak fln olayına dönerse ne ev kalır ne araba kalır, 1-2 sefer hakkı bnm gözümde, Allah lazım etmesin de hiç gerek olmasın hiçbirimize inşallah
GÜ N O

Çok özledim siziiiiii
Hoşgelmiiiş larişşş
Lumix canımıniçi aşılamaya dönmüşsünnn ne zaman başlıyorsun?
Eveet histeroskopi diye gidip aşılama diye çıktım odadan, ben de çok şaşkınım, ama bnm ilk aşılama çok dandik yapılmıştı ya ne ultrasonla baktılar ne doğru düzgün ilaç verdiler, dr klomen uygun ilaç değil dedi, rahmi inceltiyo ya, iğne vericek bu sefer, rahim ağzı darlığı olayını da biliyo, ağrı fln olmadan doğru düzgün geçerse içeri belki tutar, bi de öyle deneyim bakalım dedim, bir dahaki reglide gidicm mart sonuna denk geliyo galiba

Lumix ben de seni çok like çiçeğim
ay likelayan yerlerim ağrıdı ne çok yazmışsınız, tabi özleştik

Darısı sizlere olsun inşallah
İnşallah fıstık
Hımm anladım canım hastanelerin başarı oranlarına felan bakayım ben zaten daha baya vaktim olacakmışrapor için tahliller istediler

Çok özleştik hem ama seni heyecanlı gördüm buna çok memnun oldum güzelim

İnşallah fıstık

Hımm anladım canım hastanelerin başarı oranlarına felan bakayım ben zaten daha baya vaktim olacakmışrapor için tahliller istediler
Adetken yapılanlar değil mi canım? Ama senin 3 olumsuz aşılaman var mı?

M Mevsim hep bahar kuzum sen de imza yapsan ya ne güzel aklına getirdi Merve

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…