Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Gerçekten en önemli husus bu
Ben bizim embriyoloğun sadece instagramını buldum 😂😂😂 nasıl araştırma yapılabilir peki canım onu bende çok merak ediyorum ama sanırım palmiyede ki çok iyi değil gibi düşünüyorum labaratuvarı çünkü embriyom 3. Gün 11ken birden 4e düştü biliyosun bunda evet yumurta sperm falan etkili ama labaratuvarında katkısı var sanırım

Ben bizim embriyoloğun sadece instagramını buldum 😂😂😂 nasıl araştırma yapılabilir peki canım onu bende çok merak ediyorum ama sanırım palmiyede ki çok iyi değil gibi düşünüyorum labaratuvarı çünkü embriyom 3. Gün 11ken birden 4e düştü biliyosun bunda evet yumurta sperm falan etkili ama labaratuvarında katkısı var sanırım
Canım tüp ü palmiyede yapanlarla konuşman gerekir mesela coconatt coconatt orda deneyim yaşadı yaşayanlar da vardır başka muhakkak.. onlardan kaç yumurta toplanmış ve kaçı yaşamış bunları sorgulamak gerekiyor yoksa doktor da embriyolog da profiline sadece pozirifleri koyuyor. Demiyor ki bu ay 40 hastam vardı 15 inde pozitif aldım 😁 hepsi sadece pozitifi reklam ediyor

kaynanama itirafımı yaptım. İyi niyetle de olsa her adet ne zaman diye sorduğunda beni kahrediyordun dedim 😁 içim soğudu
Kaynana konusunu açmasaydık iyiydi🙈 benim kaynanam saf gibi görünür ağzından laf alır sonra sanki istemeden birşey diyor gibi canını sıkar aşılamalarımda dedim adet günümü bile hesaplanmıştı ve seninde artık tedaviyle olcak napalım Başladınız dedi şuan gerekmedikçe konuşmuyorum araya mesafe koydum en son dedim ben 1 buçuk 2 yıldır deniyorum ama siz ilk aydan beri stres yaptınız dedim sebepsiz infertilitede neden bu oluyor genelde dedim şuan düşünmüyoruz akışına bıraktık gezcez biz daha dedim ya salak salak evlendik 6 ay oldu eşimi aramış komşu onların çocuğu olmuyo mu demiş falan eşim nasıl sinirlenmişti ki eşimin işinden dolayı 6 ayda topladab61 ay adam gibi yüzümüzü görmüşüzdür 🙈ona yapamıyordu eşim kızınca ama bana yapıyordu bendende mesafeyi yiyince sustu 🙈😂

Kaynana konusunu açmasaydık iyiydi🙈 benim kaynanam saf gibi görünür ağzından laf alır sonra sanki istemeden birşey diyor gibi canını sıkar aşılamalarımda dedim adet günümü bile hesaplanmıştı ve seninde artık tedaviyle olcak napalım Başladınız dedi şuan gerekmedikçe konuşmuyorum araya mesafe koydum en son dedim ben 1 buçuk 2 yıldır deniyorum ama siz ilk aydan beri stres yaptınız dedim sebepsiz infertilitede neden bu oluyor genelde dedim şuan düşünmüyoruz akışına bıraktık gezcez biz daha dedim ya salak salak evlendik 6 ay oldu eşimi aramış komşu onların çocuğu olmuyo mu demiş falan eşim nasıl sinirlenmişti ki eşimin işinden dolayı 6 ayda topladab61 ay adam gibi yüzümüzü görmüşüzdür 🙈ona yapamıyordu eşim kızınca ama bana yapıyordu bendende mesafeyi yiyince sustu 🙈😂
Ennn güzeliiii mesafeee temizzzz 😂

Dün sokağa çıkma yasağından sonra kuzenim pastaları yapmış yapmış atmış instaya . Dayanamadım . Ben gidiyorum dedim. Nereye ya dedi eşim. Ben gidip pasta yicem dedim 😂😂 ve gittim biliyomusun . Elmalı kurabiyeleri bir gömmüşüm ki sorma
0ohhhh yarasınnnn bnde şimdi ev yemeği söyledm kendme ve yedm mercimek corbası ve krepli bohça kebabı mis gibiydiii ama acıkmamam gerekiyordu evde 2 yumurta 2 domates 2 dilim peynir gömdüm bir muz yedim işe geldim 1 tane büyük biberli poaça gömdüm şimdide öğle yemeği glba dün yemek yememem pahalıya mal oldu :KK70: :KK70: :KK70:

0ohhhh yarasınnnn bnde şimdi ev yemeği söyledm kendme ve yedm mercimek corbası ve krepli bohça kebabı mis gibiydiii ama acıkmamam gerekiyordu evde 2 yumurta 2 domates 2 dilim peynir gömdüm bir muz yedim işe geldim 1 tane büyük biberli poaça gömdüm şimdide öğle yemeği glba dün yemek yememem pahalıya mal oldu :KK70: :KK70: :KK70:
Keşke dün yeseymişsin duygu 😂😂😂😂

anım tüp ü palmiyede yapanlarla konuşman gerekir mesela coconatt coconatt coconatt coconatt orda deneyim yaşadı yaşayanlar da vardır başka muhakkak.. onlardan kaç yumurta toplanmış ve kaçı yaşamış bunları sorgulamak gerekiyor yoksa doktor da embriyolog da profiline sadece pozirifleri koyuyor. Demiyor ki bu ay 40 hastam vardı 15 inde pozitif aldım 😁 hepsi sadece pozitifi reklam ediyo
Evet bu konuda katılıyorum kesinlikle herkes iyiyi gösteriyor

doktordan kompleksliler maşallah sanarsın onlar bitirmiş 6 yıllık tıp ı bnm doktorumun asistanı mis gibi beynine ediyom sesi çıkmıyo mis gibi bi kız :KK70: :KK70:
Yazık kıza 😂 hiç acıman yok duyguş
Evet bu konuda katılıyorum kesinlikle herkes iyiyi gösteriyor
Ozan Antep'te gitti bir iki ay tüp konusunu öğrendi geldi, sonra burda palmiye de tüp merkezi açılınca ozanı da oraya koydular. Lansmanlarını ben yapacaktım ki pandemi patladı malesef iptal oldu. Palmiye 2 yıl bile olmadı başlayalı

bnde öyle düşünüyorum ama bildigin midem kazındı yemezsem yine tansiyonumdan korktm bari dedm ev yemegi söliyim masum olsun :KK70::KK70: akşamı hafif atlatmayı düşünüyorum yne
😂😂😂 Ye sen ye sonra gündüz acısını çıkarıyorsun 😂
kuzu bnm saglık ocagındaki doktorum tüp bebek ile bebek sahibi olmuş hemde ruşen de yani aynı doktora gitmişiz o yüzdn bana çok ilgili :KK36::KK36::halay:
Benim sağlık ocağındaki hemşire klomenle ikiz doğurdu bacım 😁

X