Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende ilk kez klomen denedim adetim haftaya gorunuyo tedavinin ise yaradığını düşünmüyorum heryerim agriyo kasiliyo. Adet olduktan hemen sonra Hsg yi cektircem ama devlette mi özelde mi yaptirmaliyim bilmiyorum.üç ay uzun sanki daha önce çektirip bı aksilik varsa ona akışına bırakıp beklemek daha güzel olurdu. Belki Hsg sonrası hamilelik gelir birde ramazanda komple kapatma konusuluyo o olursa tedavide aksama yaşarsam endişesi geldi bana

telefon değil kiiiii bilgisayardayım
Keşke benim zamanımda online sınav olsaydı gözetmen TLF la oynasaydı ben de kopya çekseydim
hemşirem hep tembihliyor haber ver diye. Taşınana kadar hamiş olmam şart
Ben de hemşiremi çok seviyorum kız çok tatlı bi kadın
Kızlar peki aranızda KAYSERİ de tüp bebek yaptıran var mıbende yeni başlıcam da
H halleycik o taraflara baktın mı hiç kuzum sen

Ama bebişim hsg yı çekmek için sebep lazım 3 ay tedavi olumsuz olmalı ki Bir problem mi var diye düşünülsün

İşin en zor kısmı o zaten kuzucum . Laboratuvar ve embriyolog çok önemli. Araştırmanda buna yoğunlaşmanı tavsiye ederim
Acıbadem ve memorial arasında kalmıştım. Acıbadem in o kadar sahte reklamı çıktı ki soğudum bian. Neye inanacağımı şaşırdım

Acıbadem ve memorial arasında kalmıştım. Acıbadem in o kadar sahte reklamı çıktı ki soğudum bian. Neye inanacağımı şaşırdım
Benim dr özel bir poliklinikti Adana'da. Tüp bebekte acıbadem in laboratuvar ını kullanıyordu ama Adana'da bu anlamda en iyi lab ve embriyolog acıbademde. Çok araştırdım. Dr umun başarı oranına da güvendim, bizim topikte tecrübe eden arkadaşlar da pozitif sonuçlar aldılar öylece karar verdim. İşte demekki acıbadem de olsa her ilde aynı değil

Ama bebişim hsg yı çekmek için sebep lazım 3 ay tedavi olumsuz olmalı ki Bir problem mi var diye düşünülsün
Normalde prosedürünü bilmiyorum ben kuzum valla ama iki üç doktor değiştim kadar verene kadar çoğu bir ay yumurta takibi sonra Hsg çekeriz demişti şimdiki doktorda ilk ay klomen hemen sonra Hsg olarak çalıştı. Ama normali bu mu bilmiyorum. Biz durumu öğrenince derviş gibi doktor doktor gezdik karar verene kadar o süreçte bile zaman kaybettik 3 ayı gectik üzüldüm sonra keşke ilkiyle falan calissaydik şimdiye kadar Hsg işlemi falan bitmişti

Klomen normalde 6 aylık bir tedavi süreci . Zaman kaybında haklısın canım ama güvendiğin bir Dr u seç ve bence süreci ona emanet et her Dr değişmi süreci başa sarıyor
vallahi bn bizde bu potansiyeli görüyorum ne yalan söliyim
Yok mu o potansiyel? Var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…