Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ye bence 😁 arı sütü başka birşey c life ın içinde yok ki

Canım takviyeleri aldıkça etkisi artacak ve daha iyi sonuç alacaksın inşallah hiç üzülme daha ilk aydasın yeni başladın bu ay olmamışsa yeni ay yeni umut 💚
Evette ağır olur hormonları etkiler diye. 2 günde 1 kaşık atarım bari 😂😂

Ye bence 😁 arı sütü başka birşey c life ın içinde yok ki

Canım takviyeleri aldıkça etkisi artacak ve daha iyi sonuç alacaksın inşallah hiç üzülme daha ilk aydasın yeni başladın bu ay olmamışsa yeni ay yeni umut 💚
aynen canım vardır bir vakti diyorum napayım önceden daha çok üzülüyodum daha çok takıyodum kafaya şimdi saldım artık daha az takıyorum daha az üzülüyorum geçiyo napayım

aynen canım vardır bir vakti diyorum napayım önceden daha çok üzülüyodum daha çok takıyodum kafaya şimdi saldım artık daha az takıyorum daha az üzülüyorum geçiyo napayım
İnanki biz de aynı şekilde sürekli bu konuyu dert edinip duruyordu k ama sonra anladık ki her nasip vaktine esirdir

Ben de online sınav görevindeyim :KK70:
Keşke benim de sınav gözetmenlerim sınavda TLF larıyla oynasaydı 😁
Aynen dun gittim igne olmaya kesinlessin kayit ederiz dedi keseden sonra belki eder ya da kalp atisi:)
Zaten normal hastanede kayda geçtiğin an sistemlerine düşüyor ama unutuluyor bazen o yüzden sen söylersen daha iyi olur 😁
Takip etmeleri gerekiyor ya kuzucum. Tetanoz aşısı bilmem ne birşeyler yapılıyor. Bir de aile hekimi gebe olduğunu sisteme işlemeli. Bir de tembelliklerinden unutuyorlar 💩

Zaten normal hastanede kayda geçtiğin an sistemlerine düşüyor ama unutuluyor bazen o yüzden sen söylersen daha iyi olur 😁

Takip etmeleri gerekiyor ya kuzucum. Tetanoz aşısı bilmem ne birşeyler yapılıyor. Bir de aile hekimi gebe olduğunu sisteme işlemeli. Bir de tembelliklerinden unutuyorlar 💩
telefon değil kiiiii :KK70: bilgisayardayım:KK70:

hemşirem hep tembihliyor haber ver diye. Taşınana kadar hamiş olmam şart:KK70:

X