Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
kendini yormadan yürüyüşe başla canım. Ben hiç kilo alamdım ama çevremde iştahı açılıp da kilo alan çok oldu
Ben vermistim biraz canimm ama suan asiri sindirim sorunum var
Vucud hareketsiz kaldi sanirimm
Ablamlda poztifti onunda bitiyor yarin ona kahvaltiyi gidicim😁
Hemen gorustunmu birileriylee ya benn hala endiseliyim bulas konusunda😰

kızlarr birşey sorucam doktor bize vitamin kullanmnıza gerek yok dedi ama biz aylardır kullanıyoruz şurda kalmış bir ay eşimde varikosel var bende kist bunlar zaten kaliteyi düşürüyor tam toplama yapılcağı zaman kullanmam gerekli değilmi benim kullanasım var ya
3 ay önceden başlanıyor kullanmaya ben co q10 ve balık yağı kullanıyorum arada kırmızı ginseng atıyorum 😁

Kızlar şey sorucam bu tüp bebekte diyelim mesela 5 tane embrio oldu biri transferde tuttu diğerleri dondurdular. Sonra 2. Çocuk doğal yoldan oldu böyle çok olan görüyorum. Yada 2. Yide istenildiği zamanda transfer edildi.

eee geri kalan 3 evlat noluyorr :KK64:
5 sene kadar saklanıyor diye biliyorum yıllık ücretli olarak

Kızlar şey sorucam bu tüp bebekte diyelim mesela 5 tane embrio oldu biri transferde tuttu diğerleri dondurdular. Sonra 2. Çocuk doğal yoldan oldu böyle çok olan görüyorum. Yada 2. Yide istenildiği zamanda transfer edildi.

eee geri kalan 3 evlat noluyorr :KK64:
Onlarii sey mi ediyorlar annen seni istemior diyipp 😭

kızlarr birşey sorucam doktor bize vitamin kullanmnıza gerek yok dedi ama biz aylardır kullanıyoruz şurda kalmış bir ay eşimde varikosel var bende kist bunlar zaten kaliteyi düşürüyor tam toplama yapılcağı zaman kullanmam gerekli değilmi benim kullanasım var ya
Ztn kullanmadimiz ne kaldikii su donemlerde
Tıp
Alternatif tıp
Koca kari tıp
:KK70:

Gördüm yargı dağıtmış larii🤣

Eki Görüntüle 2817607 Merhaba kizlar, bende bu ayin 22de catlatma ignesi oldum. Testlerime bakar misiniz? 12, 14, 15ci gunlerde yaptigim testler bunlar. Sizce varmi yokmu?

14de öizgi var ama 15 ve 12de göremedim 🙄
Aaa nolmus ya kacirdim ben nerde larii 😞 ne konuşması .. yine cok sayfa var diye sona gectim😕

bn kullanmıştm eşimde kullandı cnım ztn herhangi bir zararı olmaz ama çok karıştırıp başka şeyler de tüketme beraberinde

X