Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
herkesin belirtisi farklı oluyor canım. Bu forumda ağrısı olup hamiş olan da oldu, ağrısı olmadan hamiş olan da. Belirtilere hiç takılma
Bende çok okudum canım.. Belim ağrıdı sadece bugün 6. Gün daha adete 12 gün var kasık ağrısı değil de adet olmadan öncede belim ağırdır öyle Bi ağrım oluyor

Merhaba kızlar, nasılsınız nasıl gidiyor...
yeni konu açtım, ilginizi çeker mi bilmiyorum :))))

Kuzum yarın kontrol var yine bakalım belki artik iyice büyümüştür de catlatma vur aşılama yapalım der, 112.5 vuruyorum gonalf ağrılarım oluyor ya, yatıyorum bol bol napayim😞😕
hadi inşallah istenilen seviyeye gelmiştir. Gonal f i ilk kullandığımda acillik olmuştum canım. Maalesef bazen yan etkisi çok oluyor.

Bende çok okudum canım.. Belim ağrıdı sadece bugün 6. Gün daha adete 12 gün var kasık ağrısı değil de adet olmadan öncede belim ağırdır öyle Bi ağrım oluyor
kendi öz eleştirimi yapayım canım. Hep olumsuz hissettim dedim ve sonuç olumsuz oldu. Bu sefer hep olumlama yapıyorum. İnşallah güzel sonuçlanır. Sanırım zihnimizde belirleyici oluyor.

Bugun her isten biraz yapiyorum daraliyorum digrrine😁
Affedersinizde bu ev sitttin sene adam olmaz
Heryerde virus var gibi geliyo :KK70:
evet ya ilk zamanlar en sık yaşanılan duygu. İğne ucu kadar yerlerde dahi virüs var sanıyor insan. Zamanla geçiyor canım. Bir de her insandan korkuyorsun tekrar hastalık verecek bana diye. Bende fıtı fıtı isteği de gitmişti. Belki kocam beyden virüs aldığım içindir

X