Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ebe neden geldin daha bir gün geçmiş dedi de negatif çıkarsa acaba yine de olabilir mi diye düşünüp stres olmak istemiyorum olsa 5 in az da olsa üstünde çıkar herhalde değil mi

selam kızlar günaydın....
çok güzel bir hafta olsun inşallah hepimize :dua:
bugün iğnenin 10.günü sabah test yaptım etkisi geçti mi diye önce negatif çıktı sonra 6-7dk geçince çok çok silik ikinci çizgi gördüm.ilacın etkisinden mi yoksa ümitleneyim mi bilemedim.gerçi daha belli olması için erken değil mi?
evet canım erken sen 2 gün snra tekrar yapp

Evet canım geç evlendim ben. Üstelik hamile kalmaya çalıştığımdan berİ şiddetli regl ağrısı çekiyorum. Regl ağrısı ancak normaldekinden çok fazla kasık ağrısı kramp ve batma yaşıyorum. Önceden sadece karnım ağrırdı. Şimdi rahmim bile ağrıyor biraz ayakta kalırsam. Bacaklarıma kadar vuruyor ağrı. Bir gün önce reglden gebelik testi yapmıştım saatler sonra hayelet çizgiyi bile gördüm ama ertesi gün çok sancılı regl başladı.neden böyle oluyor bilemedim.
Canım benim hiç karamsarlığa kapılma, tüp bebekle olacaktır inşallah. Sadece vakit kaybetmeden başlaman önemli. ben de 36 yaşındayım. kaç yıldır uğraşıyorum.

20210405_111300.jpg
Merhaba kizlar, bende bu ayin 22de catlatma ignesi oldum. Testlerime bakar misiniz? 12, 14, 15ci gunlerde yaptigim testler bunlar. Sizce varmi yokmu?

X