Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar şey sorucam bu tüp bebekte diyelim mesela 5 tane embrio oldu biri transferde tuttu diğerleri dondurdular. Sonra 2. Çocuk doğal yoldan oldu böyle çok olan görüyorum. Yada 2. Yide istenildiği zamanda transfer edildi.

eee geri kalan 3 evlat noluyorr :KK64:
5 sene süresi var cnm saklanıyor ama sonrası ne oluyor blmyrm bn hiç kalmadı inşallah 2.ci istediğimiz zmn allah gerek bıraktırmadn gönderir :dua::dua:

Kızlar şey sorucam bu tüp bebekte diyelim mesela 5 tane embrio oldu biri transferde tuttu diğerleri dondurdular. Sonra 2. Çocuk doğal yoldan oldu böyle çok olan görüyorum. Yada 2. Yide istenildiği zamanda transfer edildi.

eee geri kalan 3 evlat noluyorr :KK64:
belirli bir süreden sonra imha ediliyor canım muhtemelen

Bizim arkadaş da dondurdu iki tane dondurulmuş varmış ikinci çocuk için kullanmayı planlıyor. Sanırım kullanmazsan imha edilir. Tüp bebek yaptırmam gerekirse ki öyle duruyo ogrenicez bunlari 😅
inşallah gerek kalmadan olurda. Arrık olmazsa öğrenicez dediğin gibi 😂

ayyy bn nedn göremedmmmmm :KK48: :KK48:
Ben larinin mesajlarını bızıkladım azcık :KK48::KK53:
5 sene süresi var cnm saklanıyor ama sonrası ne oluyor blmyrm bn hiç kalmadı inşallah 2.ci istediğimiz zmn allah gerek bıraktırmadn gönderir :dua::dua:
İnşallah canım 2 süpriz şekilde oluverirr hiç uğraştırmazz🤲🏼🥰

çok memnun oldum canım. sorduğun soru konusunda da bilgim yok canım. Benim sorun olmamıştı rahim filminden sonra. Sen kaç yaşındasın, aşamaların ne, bilinen bir problem var mı
Bende memnun oldum 🤗 hipogonadotropik hipogonadizm benim sorunum hipofiz bezinden yeterli hormon salınmıyor yumurtalıklar uyarılıp büyümüyor o yüzden. 28 yaşındayım 2,5 yıllık evliyim çocuğa yeni karar verdik ilk defa giriyorum tedavi sürecine tetkikleri anca tamamladım usg hsg spermiogram falan topladım hepsini tedaviye önümüzdeki ay inşallah başlayacağız. Hsg den dolayı rahim duvarım çok kalınlaşmış o yüzden başlayamadık bu ay. Sizin peki problem nedir hangi aşamalardan geçtiniz

Bende memnun oldum 🤗 hipogonadotropik hipogonadizm benim sorunum hipofiz bezinden yeterli hormon salınmıyor yumurtalıklar uyarılıp büyümüyor o yüzden. 28 yaşındayım 2,5 yıllık evliyim çocuğa yeni karar verdik ilk defa giriyorum tedavi sürecine tetkikleri anca tamamladım usg hsg spermiogram falan topladım hepsini tedaviye önümüzdeki ay inşallah başlayacağız. Hsg den dolayı rahim duvarım çok kalınlaşmış o yüzden başlayamadık bu ay. Sizin peki problem nedir hangi aşamalardan geçtiniz
ben 2 aşılama, 1 tüp bebek negatif canım. Sağ tüpüm alındı. eşimde sperm dna hasarı, bende de endometrius var. 2. denemeye başlayacağız inşallah bir aksilik olmazsa.

Arkadaşlarım size yine bir sorum var.. Ben salı günü yani gün önce ovitrelle çatlatma iğnesi yaptım.. İğneyi yaptığım gün iğneden 3-4 saat sonra su gibi Bi akıntı geldi bir kez.. İğneyi yaptığım gün dahil 3 gün arka arkaya ilişki oldu.. Ama kasık ağrım falan olmadı normal mi yumurtam 21cm Di. Ama bugün yani 3. Gün adet olacakmışım gibi bel ağrısı var yumurtanın çatlaması bu kadar geç kalmaz dimi bu akşam ilişkiye ara veriyoruz
Merhaba arkadaşlar bnde cuma günü çatlatma iğnesi kullandım dr ertesi gün ilişki olsun dedi eşim nöbette olduğu için ilişki olmadı ertesi gün ilişki oldu sağ kasık ağrım çok var sizce tutar mı

Merhaba arkadaşlar bnde cuma günü çatlatma iğnesi kullandım dr ertesi gün ilişki olsun dedi eşim nöbette olduğu için ilişki olmadı ertesi gün ilişki oldu sağ kasık ağrım çok var sizce tutar mı
tutabilir tabiki canım. Gün aşırı değerlendirmeyi öneriyorlar zaten. İğneden önce değerlendirmiş miydiniz? Bu arada kasık ağrısı iğne sebebiyle olabilir.

3 ay önceden başlanıyor kullanmaya ben co q10 ve balık yağı kullanıyorum arada kırmızı ginseng atıyorum 😁
kuzum kullanıyoruz aylardır ama tüpe geçtik bu doktorlar kullanma dedi bir ay sonra tedaviye başlıcam çikolata kistim var kullanayım diyorum şurda bir ay kalmış

Tutma ihtimali var canım gün aşırı diyolar diğer arkadaşlarda öyle yorum yapmış zaten.. Ama ben hergün değerlendirdim tereddütte kalıp.. Bugün 6 gün hayırlısı inşallah ama bemim hiç kasık ağrım olmadı normal mi bilmiyorum 🤷‍♀️

ben 2 aşılama, 1 tüp bebek negatif canım. Sağ tüpüm alındı. eşimde sperm dna hasarı, bende de endometrius var. 2. denemeye başlayacağız inşallah bir aksilik olmazsa.
İnşallah hayılısıyla alırız bebeklerimizi kucağımıza 😊 şükür ki sorunun ne olduğunu biliyoruz da ona göre tedavi oluyoruz 😊 ben ilk defa tedavi olacağım nasipte vardır inşallah evlat Allah çok bekletmeden nasip etsin hepimize 🤲🏻

Tutma ihtimali var canım gün aşırı diyolar diğer arkadaşlarda öyle yorum yapmış zaten.. Ama ben hergün değerlendirdim tereddütte kalıp.. Bugün 6 gün hayırlısı inşallah ama bemim hiç kasık ağrım olmadı normal mi bilmiyorum 🤷‍♀️
herkesin belirtisi farklı oluyor canım. Bu forumda ağrısı olup hamiş olan da oldu, ağrısı olmadan hamiş olan da. Belirtilere hiç takılma

X