Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Amin inşallah canım ben de senin gibi düşünüyorum sağlıkla gelsinler de inşallah 🤗yorumun için çok teşekkür ederim 🥰

Ben akşam yemeğinde yaprak sarma ve kıymalı şehriye çorbası yedim 😁 yoğurt tabiki bolca.. ama lahana seni bitirir haberin olsun bu gece zırt pırt gecen senin 😁
Afyt bal olsunnn Bbgmm 💋💋

günaydın kızlar dün doktora gittim önümüğzde ay başlıyoruz tüpe herşeyime baktılar herşey yolundaymış...uzun protokol uygulanacak kistlerden dolayı emriyolar dondurulup 2-3 ay sonra ytransfer edilcek Rabbimden bir engel çıkmazsa... bu ay hiçbirşey düşünmeden plan yapmadan deneyin dedi kafa rahat olunca belki kendliğinden gelir dedi :KK200: birşey sorucam tüpteyumurta geliştirici iğneler kaç gün kullanılıyor
Şimdiden hayırlı olsun inşallah canım 🤗

İy
İyiyiz biz tatlım cücüler büyüyor hamd olsun. Allah ın izniyle 3 hafta sonra ikili tarama için randevumuz var o da iyi çıkarsa daha da mutlu olacaz 😁
İyi çıkacak canımın içi Rabbim senin o güzel gönlüne göre versin herkese elinden geldiği kadar faydalı bir şekilde yardımcı oluyorsun bebislerine hayırla sağlıkla kavuşacaksın 😍😍❤️

X