Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Şifa olsun canım boşver takma kafana doğumdan sonra verirsin 😍😍
Yaaa kuzu öyle ama takıyorum aslında çok almamışım 1.5 kilocuk 2.5 aylık olduk çok şükür ama şişim çok fazla oluyor nedense o yzdn hep daha kilolu çıkıyorum wc ye düzenli çıkamıyorum galiba ondan.. Sen nasılsın Bbbgm herşey yolunda mı ❣️🤗

Allah razi olsinn
Evet canimm 2gunumuz insalah 🥰
Çok geçmiş olsun, tezden geçsin gitsin hemencecik canım 🤗🙏🏼
He sen oraya konu aç da seni linç ekibi gelip taşlasın 😁

Olley be 😁 adamsın kenke

Canım ben yedim ilk dönemler ama zamanı bitti. Şimdi bulduklarım çok kötü o yüzden almıyorum artık elmaya yüklendim 😁 dedim bari ciltleri güzel olsun elma nanaklı olsunlar
Ahahah kenke dur zaten şok olmuştum bugün adam cıkmış birileri burda 🤣🤣
Oyyyy elma nanaklarını acıtmadan ısır benim yerime doğuncaaa 🤤🤤

Ayy Bn hiç oraları görmedim bilmyrm bnde bakıcam bana da nerede söyleyin 😂😂

burda canım bazen bende bakıyorum baya ekşınlar oluyor😂😂😂

😁 Naptın boğün

He yaaa thenack var ya o 🤭🤭 adam demedi ki kazen ama tamamen fake adam olduğu kesin değil
Evet yaa bazı yerlerde erkekmiş falan diye gördüm şok oldumm😒😒 birkaç üyelik almış sanırım sürekli. Ya zaten hiç erkek gibi konuşmuyordu ama bilemedim öyle yorumları görünce öyle sandım 🤣🤣

Evet yaa bazı yerlerde erkekmiş falan diye gördüm şok oldumm😒😒 birkaç üyelik almış sanırım sürekli. Ya zaten hiç erkek gibi konuşmuyordu ama bilemedim öyle yorumları görünce öyle sandım 🤣🤣
😁 Halbuki seveni de çoktu. Niye öyle oldu anlamadım. Bazen bazı insanlar burayı çok ciddiye alıyor. Dışarıda görmedikleri saygınlığı yalanlarla burada kazanmaya çalışıyorlar. Yalan bir dünya kurup o dünyaya seni de inandırarak mutlu oluyorlar.

😁 Halbuki seveni de çoktu. Niye öyle oldu anlamadım. Bazen bazı insanlar burayı çok ciddiye alıyor. Dışarıda görmedikleri saygınlığı yalanlarla burada kazanmaya çalışıyorlar. Yalan bir dünya kurup o dünyaya seni de inandırarak mutlu oluyorlar.
Sanal saygınlık 🤣🤣 olsa nolcak yahu telefonu elinden bıraktığın an herşey bitiyor.
Bunu bir kerelik değil bir senaryo kurmak bunu devam ettirmek aylarca falan. Eğer öyleyse tabi. Bence hastalık 😒

Sanal saygınlık 🤣🤣 olsa nolcak yahu telefonu elinden bıraktığın an herşey bitiyor.
Bunu bir kerelik değil bir senaryo kurmak bunu devam ettirmek aylarca falan. Eğer öyleyse tabi. Bence hastalık 😒
İşte ben de onu diyorum burada olmak istedikleri kişiler .. reel hayatta değil. O yüzden :deli:

İşte ben de onu diyorum burada olmak istedikleri kişiler .. reel hayatta değil. O yüzden :deli:
Biyandan da üzücü😒
Gelirmi acaba birdaha. Üyeliği kapatıldımı direk acaba. Son mesajında belki gelirim falan yazmış gelirse görürsen bişeyler bizi haberdar et lari merak ettim valla 😂😂😂

Biyandan da üzücü😒
Gelirmi acaba birdaha. Üyeliği kapatıldımı direk acaba. Son mesajında belki gelirim falan yazmış gelirse görürsen bişeyler bizi haberdar et lari merak ettim valla 😂😂😂
Yavrum gelse de güvenilemez ki artık. Bence gerçek kimliğiyle olduğu gibi sıfırdan gelsin gelecekse. Ya düşünsene senle herşeyimi paylaşıyorum, yeri geliyor kalbimi açıyorum en özelimle ve sen yalancının biri çıkıyorsun. Gelme daha iyi 😁

Yavrum gelse de güvenilemez ki artık. Bence gerçek kimliğiyle olduğu gibi sıfırdan gelsin gelecekse. Ya düşünsene senle herşeyimi paylaşıyorum, yeri geliyor kalbimi açıyorum en özelimle ve sen yalancının biri çıkıyorsun. Gelme daha iyi 😁
Yok kız gelse de bence de olmaz o iş. Hani bi açar açıklama yapar falan konuya açıklık gelir o kısmı merak ettim ben😂😂
Heralde dediğin gibi gelse de barınamaz. Ama o şimdi belki bilmiyor farkedildiğini ondan açabilir diye şeyttim 😂😂

Yaaa kuzu öyle ama takıyorum aslında çok almamışım 1.5 kilocuk 2.5 aylık olduk çok şükür ama şişim çok fazla oluyor nedense o yzdn hep daha kilolu çıkıyorum wc ye düzenli çıkamıyorum galiba ondan.. Sen nasılsın Bbbgm herşey yolunda mı ❣️🤗
Hamdolsun kuzum iyiyim bende 😍 gebelikte kabızlık temel sorunlardan zaten kuzum hiçbir şey olmaz senin ve bebeğinin canı sağ olsun kilo verilir 🌸❤️

X