Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Esime ciger filmi cekmisler hemen e nabizdan baktim
Google sordum ne demek diyee
Teknolojinim köpegiyiz resmen😃
Degerleri iyiye gidiyormus ama kalicak hafta sonu sanirim ,tedaviye devam demisler🥰
Tabii araştırmak bizim işimiz beybiisii 😂😂 asistan olurduk ta işte harcanıyoruz, 😂 çok çok çok sevndmmm canm bnm rabbim daha da iyi olmanızı nasip etsin ❣️❣️🤲🤲

Vee simgos tahta kuruldu😃
İnşallah doğururum da artık anne olurum 😁
Çok şükür iyiyiz canım 1 aylık olacaz yarın yoğun geçiupr günler sen nasılsın ebru hocaya mı gidiyorsun gebelik takibi için canım
Maşallah zaman nasıl geçiyor 🤗 biz iyiyiz çok şükür 10 haftalık olduk ebruya gidiyorum ben de mecbur.. önceden düşüklerim var ya güvenemem başkasına 😁

Kız bu isk daki Dr um ikili tarama için randevu vermedi bana. Çok sinirliyim. Olaya bakış açısı , down da olsa ne olacak ki ? Zaten doğuracaksın ben ikili taramaya karşıyım . Tamam da bıraksın da buna ben karar vereyim değil mi? Nasılsa iki hafta sonra ebruya gidecek işim diye ikili taramaya randevu bile vermedi bana😡
Aa aaa neden deli mi ne belki dogurmıcm sanane git başka doktora yapmazsa kendine ne ebrudan ne kdr Saçmalamış 😡😡

Karnıbaharı bi kızartma olarak bir de köfte olarak seviyorum sulu yemeğini yiyemem 😂 mantı candır kenke ellerin dert görmesin 😁 kaynanam topluyor valla çay getirecekmiş şimdi hamileyim ya gözümün içine bakıyor oğlu baba olsun diye 😁

Ne kırdın kız 😂
Bende kızartma ve minik doğrayıp kavurup yoğurtladığımda daha çok seviyorum. Yemeğinide işte çyle böyle yerim, köftesini hiç denemedim ama 😂
Ohh kız sefaann olsun baksın 2 tane cillop gibi torun verecen onlara ye içç yatt 🙆🏼‍♀️

Yine mi bsey yemedn sen 😡😡 Bn bugn çok yedm 😂😂 bnde çok yemekten kusacam 😂😂
Yemez olur muyum aşko sadece eve saat 3 gibi geldik çok yorgundum erken de uyanmıştım 18:30 a kadar uyumuşum o yüzden aç kaldım biraz 😁
Bnde olsam bnde sinirlenirim çok degsk olmuş vallahi sen dinleme onu sakın dinlemezsin ama net Saçmalamış her doktorda Bi salaklık oluyo
Kız ben onu dinler miyimm sen benim gözüme baksanaaa 😁 ebruyla hallederim ben onu. Ultrasonsa zaten ebruya o yüzden gidiyorum alacağı bir kan tahlili onu da ebru yapmazsa bile şunu şunu yaptır der gider sinana şunları yaptır derim 😁 her türlü sinana patlatırım
Bende kızartma ve minik doğrayıp kavurup yoğurtladığımda daha çok seviyorum. Yemeğinide işte çyle böyle yerim, köftesini hiç denemedim ama 😂
Ohh kız sefaann olsun baksın 2 tane cillop gibi torun verecen onlara ye içç yatt 🙆🏼‍♀️
Şuan beyliğim beylik de sonrasıyla ilgili durumumu kestiremiyorum 😂😂😂

Kızlar LaRisaCca LaRisaCca ve edaecoo edaecoo beni nickimden te o gün soğuttunuz yahu şimdi mölüm mölüm zamanı bekliyorum. Hayır benide sürekli nick değiştirmekten sepetlemezlerse iyidir :KK70::KK70::KK70:
Ya ama portakallı çikolata çok güzeldi bazen yanlışlıkla porti napıyon yazıp siliyorum 😂

Yemez olur muyum aşko sadece eve saat 3 gibi geldik çok yorgundum erken de uyanmıştım 18:30 a kadar uyumuşum o yüzden aç kaldım biraz 😁

Kız ben onu dinler miyimm sen benim gözüme baksanaaa 😁 ebruyla hallederim ben onu. Ultrasonsa zaten ebruya o yüzden gidiyorum alacağı bir kan tahlili onu da ebru yapmazsa bile şunu şunu yaptır der gider sinana şunları yaptır derim 😁 her türlü sinana patlatırım

Şuan beyliğim beylik de sonrasıyla ilgili durumumu kestiremiyorum 😂😂😂
Anın tadını çıkar şimdi ilersini boşver kız😂😂
Ya ama portakallı çikolata çok güzeldi bazen yanlışlıkla porti napıyon yazıp siliyorum 😂
Ahahah yaa porti çok iyimişş😂😂😂
Bekliyorum valla pişman oldum😂😂😂 kısa bişey istemiştim ben Dyrad yada matmazel gibi bişey istedim ama olmadılar. Beklemedimde 😂😂😂

Anın tadını çıkar şimdi ilersini boşver kız😂😂

Ahahah yaa porti çok iyimişş😂😂😂
Bekliyorum valla pişman oldum😂😂😂 kısa bişey istemiştim ben Dyrad yada matmazel gibi bişey istedim ama olmadılar. Beklemedimde 😂😂😂
Değiştirirsen ilk ben mutlu olcam 🤭 napim kenke kenkeler doğruları söyler 😂
Tansiyonum yukseldi birazz sonraa dururmu hallos
Hastaneye gitti kalbimi görmeyee😃😃😁
Oyyy canımın içi nasılsın şimdi 😔

Ohhhh binlerce şükür 💛💛💛
Horoz kesin atlatınca 😁 kan akıtmak iyidir
Bol bol sadaka ve horozz❤️
Esimi ozledimm cok belkide kalbim ondan agriyor😁
Dusa girdim defalarca aramis ve altkattakilerini gondermis ,iki dkkada söylendi
Vazgectimm gelince kafani sisirmeye devam etcem dedim😁

X